Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Księgowość online

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Księgowość online

    Szukam dobrej księgowej, a jeszcze bardziej takiego biura, które oferuje obsługę online. Kogo możecie mi polecić?
    Mam namiary na jedną firmę: xxx
    o której słyszałam od znajomych i zastanawiam się nad podjęciem współpracy z nimi.
    Czy są tu osoby, które prowadzą działalność opartą na księgowości online? Jakie macie doświadczenia?
  •    
       

    #2
    Odp: Księgowość online

    Planuje w przyszłym roku założyć gospodarstwo rolne, przenieść się na wieś i tam spędzić resztę życia. Chciałabym móc utrzymać się z gospodarstwa i to jak pewnie możecie się domyśleć wiąże się z dużymi uprawami. Niestety kompletnie nie znam się na księgowości rolniczej i nawet nie mam kogo o to zapytać.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Księgowość online

      Stawiam jednak na tradycyjne rozwiązania. Biuro pomaga w wywiązaniu się z obowiązków , kiedy prowadzi sie firmę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Księgowość online

        Rozwiazanie przyszłości.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Księgowość online

          Też miałam kłopot z ciągłym zlecaniem księgowej wypełniania faktur. Sama teraz robię to u siebie za pomocą programu do faktur. Zdecydowanie polecam, bardzo wygodne w użytkowaniu i nie trzeba głowić się bo program jest intuicyjny i dopasowany do naszych wymagań.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Księgowość online

            ciężko teraz znaleźć naprawdę dobrą księgową

            Skomentuj


              #7
              Odp: Księgowość online

              Stały kontakt z księgowością to podstawa. Jak masz kogoś znajomego kto siedzi w księgach, to może ci pomoże z poleceniem kogoś w okolicy, bo przecież nie warto szukać księgowej/księgowego trzy miasta dalej.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Księgowość online

                a czy nie lepsza jest jednak tradycyjna księgowość? Ja korzystam od wielu lat z biura xxx i bardzo sobie cenię taki kontakt, łatwiej mi wyjaśnić wszystkie problemy etc

                Skomentuj

                       
                Working...
                X