Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ale gafa :P Witaj Silek
    Rachotka ja pisałam wyzej jak minął dzien.
    Niema jak u mamy
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Hej Iza jak tam twój
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        przepraszam nie zauważyłamfaktycznie dziś było zimno jak...
        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

        Skomentuj


          Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
          Witaj Solek
          No to superowa zabawa

          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            A piesek ma sie dobrze.On ma juz 2 latka ,ale kurcze warczy mi na mała
            Mam nadzieje ze przestanie bo wtedy go wydam , Amelka wazniejsza .Moze zazdrosny?
            TO moj piesio
            Last edited by izabell1203; 28-12-2008, 22:56.
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Silek no ... a może być Ania ,Andzia , Anula

              Rachotka mój biega ale w chodziku he he ale to ma taki sprint że wszyscy z drogi

              Dziś podniósł tyłeczek przestawił nóżkę za pilotem może jednak coś wyjdzie z tego raczkowania???
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                jesli chodzi o psy oja mialam dizs nie mia sytuacje moj pies rzucil sie na maleg w ostatniej chwili zareagowałam.Niewiem co teraz mam zrobic kocham tego psa ale dziecko jest dla mnie najwaznijsez Kubuniu teraz raczkuje i biega wszedzie za tym psem
                http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

                Skomentuj

                •    
                     

                  Silek kazdy krok jest waznyOd czegos trzeba zacząc..

                  Dziubdziunia ja mam ten sam problem tyle ze mala gania za nim w chodziku.Ale pies ucieka przed nia nawet niedaje sie dotknac.Znaczy to ze niechce zrobic krzywdy.Rambo to pies mojej Mamy ale ona wie ze jak sie na nia rzuci to juz go niebedzie
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    z jednej strony to fajnie jak tak dzieciątko sobie leży grzecznie i bawi się w jednym miejscu a z drugiej strony chciałabym, żeby Maja już sobie raczkowała, albo chociaż obracała się z brzuszka na plecki i odwrotnieno to macie kobietki problem z tymi zwierzątkami. może się przyzwyczają?
                    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                    Skomentuj


                      tylko żeby nie zrobiły krzywdy dzidzi, ja na szczęście nie mam tego problemu
                      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        poki Kubus biegal w choziku to było dobrze ale .teraz jak lata podłodze to juz jest gorzej
                        tak czytam i widze ze sporo dzieciaczkow biega w chodziku ostatnio jak powiedzialam kolezance ze maly ma chodzik to mało nie nie zlinczowała
                        http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

                        Skomentuj


                          Rachotka wiesz ja pamietam jak mała sobie lezala , patrzała w karuzele nad główka.A dzis? Nie moge oka spuscic jak jest w chodziku gdyz raczkowanie rozpoczyta malymi krokami.
                          Dzis np.chwila nie uwagi i po raz drugi obrus na ziemi.Cukiernica rozbita
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez Adrianek Pokaż wiadomość
                            Witam
                            Ja urodziłam 25 kwietnia 2008 synka Adrianka chociaż poród był ciężki ale po tych kilku miesiącach miło wspominam
                            witam Adrianek
                            Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                            Skomentuj


                              dziekuje za miłe przyjęciev Z małego Oliverka sie mały cwaniak robi
                              nie wiem gdzie sie zdjecie tru wkłada. mpoze ktos mi pomoze z gory dziekuje

                              Skomentuj


                                Napisane przez dziubdziunia Pokaż wiadomość
                                poki Kubus biegal w choziku to było dobrze ale .teraz jak lata podłodze to juz jest gorzej
                                tak czytam i widze ze sporo dzieciaczkow biega w chodziku ostatnio jak powiedzialam kolezance ze maly ma chodzik to mało nie nie zlinczowała
                                Ja Amelkę wkładam jak mam pełne ręce roboty.Przeciez 20 minut jej nie zaszkodzi.
                                Uwielbia podjezdzac do szuflady wyciagac skarby , a jak znajdzie papierek szybko ucieka do tyłu
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X