Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzedam / Kupię

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hmm... że tak napiszę, ja jestem przeciwna kserowaniu książek. Zastanawiam się czy e-booki te są "legalne" ??
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      no to nie doczytałam za pierwszym razem,
      to trochę kosztują te wersje elektroniczne
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        noo właśnie dopóki nic nie wiem na temat legalności sprzedawanych książek nic nie chciałam pisać o cenie. Więc czekam na odpowiedź
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Glami ma jeden post i to właśnie ten jeden....
          średnio mi się to widzi,
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            Noo ... ja też węszę tutaj podstęp i jeszcze czerpanie z tego korzyści...
            brrr.... mam nadzieję, że jednak się mylę
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              brrr ...
              wątpię, że się mylisz Tree

              powodzenia w sprzedaży Glami
              nie, to nie było złośliwe
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                Trochę zawiało tutaj hipokryzją. Zdobywałem książki różnymi kanałami, jak Panie są tak uczciwe proszę o rachunek sumienia i odpowiedzenie samej sobie czy aby na pewno w każdej dziedzinie postępuję w odpowiedni sposób (poza tym proszę sprawdzić czy wszystkie oprogramowanie na komputerze mają legalne) - kto nie jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień...
                Wiem ile ciekawych treści jest w tych książkach dla świeżych rodziców, jeśli ktoś bardzo che, pisze do mnie maila i umawiamy się na transakcję. Cena, jest jaka jest, wszystkie rzeczy które przesyłam wychodzą ok 1,5 zł/szt - hmm dużo? To jest oferta, jeśli ktoś nie chce skorzystać (bo nie potrzebuje, za drogo, wątpliwości co do legalności) to nie. Mnie interesuje tylko transakcja wygrana - wygrana.
                Kończę temat.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja rzucam w takim razie kamien bo oprogramowanie mam legalne
                  Kobieto niech Cie ktos poda Cie za łamanie praw autorskich to zobaczysz bedzie Cie to duzo wiecej kosztowalo niz 55 zl. Zenujace jest zbijanie kasy na cudzej pracy !

                  Skomentuj


                    tak tylko, że jeśli nawet ktoś ma nielegalne oprogramowanie to podejrzewam, że
                    nie kopiuje go na kolejne płyty i nie sprzedaje, tym samym nie czerpie z tego
                    żadnych korzyści. I tutaj widzę problem a nie w tym, że Ty sobie to skądś tam wyszukałaś.
                    To jest przestępstwo.....
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      tak właśnie o to w tym wszystkim chodzi, że zarabia się na cudzej naiwności,

                      kamień-kamieniem,
                      jeśli już sam poruszasz ten temat, to znaczy, że to czym się zajmujesz jest nielegalne ......,
                      każdy chciałby zarabiać 55zł za e-maila...

                      i tyle na ten temat...
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        OK, macie rację.
                        OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE.

                        Skomentuj


                          To niby nieaktualne, a co z reszta zamieszczanych przez Ciebie ogloszen ?

                          Skomentuj


                            Ja tez rzucam kamien - oprogramowanie i wszystkie programy mam legalne, nie sciagam tez nic z torentow czy innych takich (skoro juz musimy sie tlumaczyc) xD
                            a tak a propo torentow skoro juz napisalam na ten temat, po jakiego grzyba mamy tobie placic skoro te same ksiazki spokojnie mozna sobie sciagnac z internetu - ze stron tak samo legalnych jak transkacja z toba, a przynajmniej za darmo.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              a ja się zastanawiam nad jakimś dyskretnym. w domu mam elektryczny medeli /musze miec dobry, bo mleko slabo leci, albo leci kiedy chce :|/

                              teraz potrzebuje najprawdopodobniej ręcznego który by cicho pracował - żeby nosić go sobie na.. uczelnię.

                              też za bardzo nie mam pojęcia co wybrać...

                              Skomentuj


                                Strój do chrztu dla chłopczyka!

                                Sprzedam strój do chrztu dla chłopca rozmiar z metki 80 ale pasuje na chłopczyka który nosi rozmiar 74 wystarczy tylko podwinąc spodnie-ja tak zrobiłam.Strój składa się z błyszczacych spodni,bialej koszuli,kamizelki,krawatu,czapki daszkiem i plaszczyka.Moj synek mial go tylko raz na chrzcie.
                                Mam również buciki.

                                ch.jpg

                                ch1.jpg

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X