Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wybielanie zębów

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wybielanie zębów

    Hej dziewczyny, ostatnio zauważyłam, że kolor moich zębów znacznie się pogorszył Kawa i papierosy robią na pewno swoje. Myślę, żeby wybielić je w gabinecie stomatologicznym, bo zaczęło mi to naprawdę przeszkadzać. Znalazłam gabinet, który ma sporo dobrych opinii - Indexmedica i pewnie się zdecyduję, ale wcześniej chciałam spytać czy próbował ktoś z Was wybielania metodą beyond? Jakie efekty?
  •    
       

    #2
    Odp: wybielanie zębów

    Też zastanawiam się nad wybielaniem ale boję się bólu, a poza tym to niszczy szkliwo. Kto wybielał ?

    Skomentuj


      #3
      Odp: wybielanie zębów

      podobno są różne metody wybielania i nie każda niszczy szkliwo, chyba najlepiej zapytać dentysty jaka metoda będzie odpwiednia, z tego co się orientuję to trzeba mieć wszystkie zęby bez ubytków etc

      Skomentuj


        #4
        Odp: wybielanie zębów

        Jeśli to ma być stomatologia estetyczna na poważnie to musicie mieć człowieka, który nie tylko wam wybieli zęby, ale również bardzo dokładnie określić co dalej macie robić, aby uzyskać zadowalające efekty. Bo to nie jest efekt na zawsze - efekt zależy od waszego podejścia do pielęgnacji i diety.

        Skomentuj


          #5
          Odp: wybielanie zębów

          moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na to, żeby mieć piękny i biały uśmiech, jak wybielanie w dobrym gabinecie, ja byłam na wybielaniu lampą Beyond w Galerii Uśmiechu i pani Eli Nowak. Efekty świetne, zęby dużo dużo bielsze i najważniejsze, że szybko, bo już po niecałej godzinie widać różnicę.

          Skomentuj


            #6
            Odp: wybielanie zębów

            Ja trochę boję się wybielania u dentysty, ale może znacie jakieś pasty/paski/inne cuda, które są delikatne dla zębów? Mam bardzo wrażliwe i boję się podrażnień, a też marzą mi się śnieżnobiałe ząbki

            Skomentuj


              #7
              Odp: wybielanie zębów

              Napisane przez basia859 Pokaż wiadomość
              Ja trochę boję się wybielania u dentysty, ale może znacie jakieś pasty/paski/inne cuda, które są delikatne dla zębów? Mam bardzo wrażliwe i boję się podrażnień, a też marzą mi się śnieżnobiałe ząbki
              żadnych past czy pasków nie polecam bo efektów to nie da Jeśli się naprawdę chce się wybielić to dentysta doradzi

              O lampie tej nic nie słyszałam więc się nie wypowiem Ja stosowałam taką nakładkę na zęby z żelem i moje zęby była bardzo wrażliwe Efekty były zadowalające ale jedna teraz chyba wybrałabym coś jednak mniej bolesnego

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: wybielanie zębów

                Jeżeli chcemy trwale i , co ważne- skutecznie wybielić zęby, to tylko i wyłącznie u specjalisty. Lepiej nie kupować żadnych past, wybielających pasków etc., bo mogą tylko spowodować nadwrażliwość zębów. Wiem, bo sama nimi wybielałam i efekt był, delikatnie to ujmując, marny. Teraz szukam dobry dentysta ustroń, bo chcę wybielić zęby u specjalisty.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: wybielanie zębów

                  wybielanie zębów paskami czy pasta wybielająca na dłuższą metę nie jest bolące oczywiście w trakcie ich stosowania zęby sa wrażliwsze na bodźce

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: wybielanie zębów

                    to pewnie z tego moja wrażliwość na zęby się wzięła żebym to wcześniej wiedziała tylko ...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: wybielanie zębów

                      Moja przyjaciółka wybielała zęby u dentysty. Zapłaciła wprawdzie około 1000zł, ale była bardzo zadowolona z efektów.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: wybielanie zębów

                        Napisane przez klamka Pokaż wiadomość
                        Moja przyjaciółka wybielała zęby u dentysty. Zapłaciła wprawdzie około 1000zł, ale była bardzo zadowolona z efektów.
                        drogo ale Uśmiech to wizytówka człowieka jak się zainwestuje to i człowiek ma lepsze samopoczucie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: wybielanie zębów

                          Kurcze a boli to ? Pamiętam jak ojcu kamień usuwała to się krew lała, ale czy go bolało to nie wiem. Może pomyśleć by o tym, tylko skąd kase wziać na takie rzeczy ehhh

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: wybielanie zębów

                            Mnie dentystka odradziła wybielanie zębów, bo ponoć moje szkliwo jest zbyt wrażliwe

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: wybielanie zębów

                              ja bym chętnie zdecydowała się na taki zabieg ale musze poczekać co będzie po ciąży bo mała ciagnie ze mnie wszystkie minerały

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X