Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dla dziecka na mikołajki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dla dziecka na mikołajki

    Witam co proponujecie dla dziecka na mikołajki i pod choinkę?? Ja dla swojej małej chyba kupię jakieś ubranka może jakaś sukieneczkę, słyszałam też o promocji w Coccodrilo za 5 opakowań jest rabacik 25%na zakupy, świetna sprawa
  •    
       

    #2
    Odp: Dla dziecka na mikołajki

    hejka u mnie w rodzinie (z mojej strony, bo z m. niekoniecznie) nie ma tradycji robienia prezentów na mikołajki, Dzień Dziecka itp. ale pod choinkę to już co innego....Ja starszemu dziecku już kupiłam mate edukacyjną fisher price co się podłącza do telewizara i planuje dokupić jeszcze klocki lego, bo sobie jeden zestawik upatrzył a małej jeszcze nie wiem. Ciuchy raczej nie, bo już nie mam gdzie ich upychać. Musze sie jeszcze zastanowić


    Skomentuj


      #3
      Odp: Dla dziecka na mikołajki

      Moja córeczka zbiera Pet-shopy, więc nie mam problemu z prezentem do tego dokupię jak co roku, coś do ubrania. Bardzo lubię ubranka z Wójcika i tam się właśnie wybieram na zakupy Dziewczynce jakoś łatwiej coś kupić, gorzej z chłopcem. Mam 6letniego chrześniaka i cały czas się zastanawiam, co by mu kupić. Może macie jakieś ciekawe pomysły? pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dla dziecka na mikołajki

        Ja chyba sprawię małemu zestaw samochodów Hot Whells,napewno będzie zadowolony ostatnio ciągle o nich gada

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dla dziecka na mikołajki

          Ja już kupiłam w Empiku Karaoke dla dzieci Angielski w piosenkach - myślę, że dzięki temu moja córcia więcej się nauczy niż na wymuszonych lekcjach w przedszkolu, zapłacę mniej, a będzie miała super zabawę (zdjęcia programu wyglądają bardzo zachęcająco). Na stronie wydawcy przesłuchałam muzyki i myślę, że mojemu dziecku się spodoba!
          Karaoke możecie zobaczyć tutaj http://www.jezykiobce.pl/angielski_k...dla_dzieci.php

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dla dziecka na mikołajki

            Pola w tym roku od dziadków dostanie Mamę pieska ze szczeniaczkami w brzuszku oraz Kucyka My littes Pony Różyczkę;od rodziców chrzestnych chomika zhu-zhu oraz ogromną maskotkę Shreka,o której marzyła a od nas ....jeszcze nie wiemy.Może jakąś nową ksiażeczkę o Kubusiu Puchtku albo kokejnego chomiczka do kolekcji.Szczerze mowiąc jeszcze nie wiem.Ale chciałabym aby było to cos,edukacyjnego i coś co Pola pokocha od razu:-)

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dla dziecka na mikołajki

              Pod choinke dla starszej córki kupiłam pościel "świnka peppa",dla młodsej maskotkę Elmo(90cm).Do tego jakies słodkości.Do buta szczoteczki elektryczne do zębów-coś pozytecznego

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dla dziecka na mikołajki

                ja na mikołaja kupiłam małej puzzle..
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dla dziecka na mikołajki

                  u mnie w rodzinie na mikolaja dawalo sie tylko slodycze do buta ewentualnie plus ksiazka, wiec mlody dostanie troche slodyczy, kalendarz adwentowy i moze wlasnie ksiazke, nie bede przzwyczajac do duzych prezentow.

                  pod choinke dostanie z gosia wspolny prezent 200klockow duplo, gdyby byl sam dostal by lego bo juz mu bezproblemowo idzie zabawa takimi ale mala by po nim odkurzala
                  od dziadkow moze instrumenty muzyczne : http://www.tchibo.pl/Zestaw-instrume...200021547.html
                  od wuja puzle,

                  a mloda od mojej rodziny dostanie mobilne krzeselko do karmienia.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dla dziecka na mikołajki

                    Ja na Mikołaja kupiłam córeczce Bilibo, a na gwiazdkę - jeszcze się namyślam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dla dziecka na mikołajki

                      My pod poduszkę kupujemy małe prezenty coby się zmieściły pod poduszkę
                      Maja dostanie zestaw 4 puzzli z Kubusiem Puchatkiem i coś z ciastoliny
                      Julka kolejną ksiązkę z serii o Mikołajku i albo żywą myszkę (ja chyba nie chcę bo to kolejny obowiązek dla mnie) albo laleczki Polly bo to taka dziecinka jeszcze mimo 8 lat
                      Pod choinkę już mamy zakupiony wielki domek dla PetShopów bo Julka to fanka a Majka zaczyna szaleć na ich punkcie więc nawet jak Julce się znudzi - w co wątpię- to zostanie dla Majki a potem dla 3 panny
                      A Majka dostanie duża kuchnię do gotowania bo ostatnio jakieś stare gary wyciąga po Julce ale niestety kuchenka się rozpadła przy którejś tam przeprowadzce

                      Dla męża kupię fajkę wodną a niech się cieszy


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dla dziecka na mikołajki

                        U mnie w domu też był zwyczaj, ze na Mikołajki to pod poduszką dziecko coś niedużego znajdowało. Sama nie do końca trzymam się tradycji z wielkościa prezentu , bo w tym roku bedzie to ciastolina z foremkami do wycinania. I jeszcze tematycznie książeczka o Św. Mikołaju.
                        Tylko zastanawiam się nad jedną sprawą - kiedy Łukasz ma znaleźć prezenty od Mikołaja? Bo przecież 6. to poniedziałek i jak ja wtedy swe dziecko do przedszkola wyprawię, jak mi się bedzie chciał od razu bawić ciastoliną? Może wiec przesunąć o dzień wczesniej? Jak Wy planujecie?
                        A na Gwiazdkę to juz został zakupiony wyproszony i wymęczony przez dziecko Buzz Astral. Od pół roku o niego prosi. No i zestaw Matchboxa - motorówka ze skuterami, którą można rozkładać i składać na kilka sposobów. Powinno go to zająć przez jakiś czas.
                        Jeszcze myślę o jakiejś grze planszowej-edukacyjnej albo książce, ale mąż twierdzi, że to juz za dużo, bo jeszcze coś dostanie od dziadków, chrzestnych i Młody zwariuje od nadmiaru.
                        Łukasz 11.10.2007

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dla dziecka na mikołajki

                          Ja dzieciakom na Mikołajki zawsze daję prezenty z samego rana do skarpety. One już wiedzą, że Mikołaj tam zostawia. W tym roku będzie laptop dla mojej Księżniczki:http://www.e-inspiracje.pl/3,LAPTOP_...1,idt,944.html, a dla chłopca książeczka. No i oczywiście nie może zabraknąć słodyczy.
                          Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
                          — Paulo Coelho
                          Alchemik

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dla dziecka na mikołajki

                            Hm... ja mam problem, bo moj maly ma niecale 11 miesiecy i nie wiem co mu kupic pod choine.
                            Na mikołaja myśle że dostanie kolejne autko lub sanki juz prawie chodzi wiec mysle ze jak pojezdzi na sankach u nas po polnej drodze to bedzie mial radoche.. a jak jeszcze uda mi sie naklonic psa do ciagniecia sań to bedzie niezły ubaw...
                            A na gwiazdke myslalam o edukacyjnym laptopie ale na szczescie kolezanka go ma i sprawdzilam jest jeszcze za maly na dodawanie
                            Nasz maluch ma o tyle dobrze ze 6 grudzien Mikołajki, 24-Wigilja a 16 stycznie kończy roczek.. wiec bedzie mial troche tych prezentów. Babcia zapowiedziała ze na roczek kupi mu autko na akumulator z pilotem sterujacym dla taty hehe... zobaczymy czy tym razem dotrzyma słowa...
                            [

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dla dziecka na mikołajki

                              Proponuje zestaw ciastoliny to swietna sprawa

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X