Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Depresja - jak z nią życ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Depresja - jak z nią życ

    Też jestem za pójściem do specjalisty. W dzisiejszych czasach to nic wstydliwego. W stanach co druga osoba korzysta z pomocy psychologa.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Depresja - jak z nią życ

      Przede wszystkim jeśli ma się depresję to idzie się do psychiatry. "Prawdziwej" depresji nie wyleczy się samą terapią, czy bieganiem (owszem to pomaga, ale nas nie wyleczy). Często się denerwuję jako osoba, która doświadczyła tej choroby, bo ludzie gorszy nastrój czy wypalenie zawodowe mylą z depresją. Ta choroba powoduje także zmiany fizyczne, dlatego bierze się leki. Poza tym należy wiedzieć, że z podejrzeniem depresji można udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Zanim znajdziemy się u odpowiedniego specjalisty zwykły lekarz może nam bardzo pomóc. Na koniec dodam, że da się wygrać z depresją, bo sama jestem przykładem

      Skomentuj


        #18
        Odp: Depresja - jak z nią życ

        ja polecam ten artykuł: http://www.centrum-ja.pl/dlaczego_tr...apia_depresji/ - może pomoc zdecydować się na terapię i zmiane nastawienia

        Skomentuj


          #19
          Odp: Depresja - jak z nią życ

          Ciężko jest kiedy jest i mija ale też wraca jest taki czas kiedy mam takie stany ale może to po prostu depresją nie jest a chwilowym załamaniem :/

          Skomentuj


            #20
            Odp: Depresja - jak z nią życ

            Depresja to niestety przewlekła choroba... Da się ją jednak opanować. Najtrudniej jest zacząć się leczyć. W tym nikt nie pomoże. Trzeba do tego dojść samemu...

            Skomentuj


              #21
              Odp: Depresja - jak z nią życ

              Napisane przez Martunia35
              Depresja może dopaść każdego. Młodego, starszego, bogatego, biednego. Jest to bardzo zła choroba, często ciężko jest z niej wyjść.
              Ja chorowałam rok temu. Pomogły mi sesje w gabinecie Medycyny Naturalnej . Chodziłam tutaj: http://terapianaturalna.com/kontakt/ . Gabinet mieści się we Wrocławiu. Nauczyłam się jak pozbywać się złej energii, nie musiałam się również faszerować lekami ( nie mam do nich zaufania, nie chciałam aby mnie otumaniały - po prostu chciałam w bezpieczny sposób pozbyć się choroby).
              Ja za to nie umiem uwierzyć że wszystko da się wyleczyć medycyną naturalną ale zgadzam się że depresja to ciężka do wyleczenia choroba i wkurza mnie podejście niektórych że trzeba się po prostu wsiąść w garść...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Depresja - jak z nią życ

                A ja przede wszystkim polecam wybrać się na wizytę do dobrego lekarza psychiatry, który zleci Wam leczenie .Sama leczyłam się w Gdańsku u tego lekarza:
                http://lifemedica.pl/lekarze/pawel-nowak/

                i polecam.Świetne podejście do pacjenta oraz naprawdę mi pomógł. Depresja poporodowa nie jest takim lekkim schorzeniem tak wiec na pewno dobrze jest sobie pomóc.
                Pozdrawiam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Depresja - jak z nią życ

                  Depresja to choroba, która w przypadku nieleczenia potrafi nieść za sobą przykre konsekwencje, niekiedy nawet i śmierć, co dla najbliższych jest wstrząsem. Mój znajomy po stracie żony wpadł w depresje, póżniej alkohol, zaniedbywania synka. Rodzina załatwiła mu odwykową terapię w poznańskim ośrdoku Agnus i dopiero po spotkaniach z psychiatrą, psychotarapeutą się otrząsnął.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Depresja - jak z nią życ

                    W tym przypadku bardzo ważne jest by porozmawiać ze specjalistą. Tylko wtedy może udać nam się odzyskać zupełnym spokój. Depresja to choroba, a wahania nastroju lub ciągły smutek tez się do nich zalicza. To jak z alkoholizmem, tylko dzięki dobrej opiece może nam się udać z tego wyjść. Mi z alkoholem pomógł http://leczyc.pl/ i odzyskałam rodzinę. Odstawienie alkoholu też wprowadza w depresję i na początku tylko lekarstwa mogą pomóc.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Depresja - jak z nią życ

                      Prawda jest taka, że nie da się żyć z depresją. Trzeba podjąć z nią walkę. Tylko dobry lekarz psychiatra nam w tym pomoże. Tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa są namiary na świetnych specjalistów w Kliniki Psychomedic. Warto się tam zgłosić. Rejestracja jest online i to przez całą dobę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Depresja po śmierci bliskiej osoby

                        To prawda - depresja to poważna choroba i wcale nie jest łatwo dojść do pełni zdrowia. Moja znajoma borykała się z depresją po śmierci męża i nawet staraliśmy się jej pomóc, bo wiedzieliśmy, że potrzebne jej będą środki do życia. Przy okazji warto wiedzieć, o co możemy się starać w takich trudnych chwilach (http://odszkodowanie448.pl/smierc-bl...liskiej-osoby/), czego nikomu nie życzę, bo to chyba najtrudniejszy moment w życiu.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Depresja - jak z nią życ

                          Najlepiej zgłosić się po pomoc do specjalisty. Depresja to choroba i samemu się jej nie wyleczy.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Depresja - jak z nią życ

                            Faktycznie warto udać się do Psychomedic. Z depresją nie da się żyć, trzeba ją leczyć, a w tej klinice mają świetnych specjalistów. Zarejestrować się można telefonicznie pod nr 22 253 88 88 . Mają tam przede wszystkim świetne podejście do pacjentów.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X