Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyjemy!!!

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szyjemy!!!

    oj straszycie tymi cenami :/ Filc jeszcze ujdzie bo cena nie jest duża ale inne materiały już więcej a teraz kiedy liczę każdy grosz Myślałam że jak się wprawię to i jakieś zasłony poszyję ale jak taniej wychodzi kupić
    Ale to jest w tym dobre że jak sama się do tego przyłożę to i ma się tą satysfakcję Chyba żeby mi tak ktoś materiały przywoził
    ale najpierw to ta nieszczęsna maszyna aby tylko chodziła ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szyjemy!!!

      nio ceny materiałów są teraz dosyc spore i drozeja co jakis czas wiem bo tesciowa zamawia czesto, ale jak samemu cos sie zrobi to jakos człowiek jest strasznie zadowolony z tej swojej pracy, Laraco bedziesz robic z filcu?

      Skomentuj


        Odp: Szyjemy!!!

        Myślę o tej książeczce dla siostry tylko jeszcze nie wie dokładnie czy chłopiec czy dziewczynka i zastanawiam się nad kolorami I zobaczę jak mi książeczka wyjdzie potem zobaczę na co mnie stać

        Skomentuj


          Odp: Szyjemy!!!

          Się pochwalę, bo właśnie skończyłam szyć dla Majuchy, ale padła jak kawka i nawet się nie nacieszyła
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Szyjemy!!!

            Laraczekamy na efekty i napewno na dużo Cię stać a ksiązeczki fajnie sie szyje , majowa mamozyrafka bo to chyba zyrafka cio? cudna corcia bedzie napewno szczesliwa

            Skomentuj


              Odp: Szyjemy!!!

              No właśnie nie olała ją i przykro mi jest, bo ja ją zobaczyłam na jakiejś stronce i się zakochałam, a mojego dziecka to nie rusza

              Skomentuj


                Odp: Szyjemy!!!

                Nie przejmuj się, żyrafka jest super, nie zawsze jest tak że dzieciom od razu podobają się niektóre zabawki, niekiedy miłość przychodzi z czasem u nas też wiele zabawek przechodziło kwarantannę zanim Majka zechciała się nimi bawic.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szyjemy!!!

                  Myślałąm, że jej podejdzie, bo przez to ząbkowanie mała wszystko wkłąda bo buzi i gryzie, ale ostatnio chyba woli twardsze przedmioty i przytulanka/gryzak

                  Skomentuj


                    Odp: Szyjemy!!!

                    majowa mama - super żyrafka a że małej się nie spodobało no cóż inne dziecko by inaczej zareagowało Więc następna rzecz pewnie już się spodoba a ty super tworzysz

                    Skomentuj


                      Odp: Szyjemy!!!

                      Dzisiaj wieczorem chcę jej jeszcze uszyć słonika z szeleszczacymi uszami. Może spodoba się bardziej :-) a tak na marginesie to się pochwalę że stronka dopiero ruszyła a mam już pierwsze zamówienia i jestem bardzo szczęśliwa :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szyjemy!!!

                        Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                        Dzisiaj wieczorem chcę jej jeszcze uszyć słonika z szeleszczacymi uszami. Może spodoba się bardziej :-) a tak na marginesie to się pochwalę że stronka dopiero ruszyła a mam już pierwsze zamówienia i jestem bardzo szczęśliwa :-)
                        tym bardziej gratuluję ! Cieszę się że już masz zamówienia Oby tak dalej !

                        Skomentuj


                          Odp: Szyjemy!!!

                          Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                          Dzisiaj wieczorem chcę jej jeszcze uszyć słonika z szeleszczacymi uszami. Może spodoba się bardziej :-) a tak na marginesie to się pochwalę że stronka dopiero ruszyła a mam już pierwsze zamówienia i jestem bardzo szczęśliwa :-)
                          To super, życze Ci żeby interes szybko sie rozkręcił, może wystaw też na OLX może też coś uda sie sprzedać, a za wystawienie przedmiotu nic nie płacisz

                          Skomentuj


                            Odp: Szyjemy!!!

                            Tak zrobię O sprzedaży przez internet myślałam już dawno, ale nie mogłam się zorganizować dzisiaj koleżanka mnie namówiła i tak poszłam za impulsem

                            Skomentuj


                              Odp: Szyjemy!!!

                              Jest i słonik, mam nadzieję, że bardziej się Majsi spodoba niż żyrafa
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Szyjemy!!!

                                Asiu gratuluje zamowie i trzymam kciuki aby bylo ich dużo - a słonik cudny - oj córcia będzie mieć z Tobą dobrze juz ma a to zyrafa a to słonik, ciuszki - taka mama to skarb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X