Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    my staramy sie juz od okolo 9 miesięcy i dalej nic...zauważylam że popadłam w obsesję z tym związaną i wydaje mi się że wszystkie moje kolezanki,znajome i nieznajome chodza z brzuszkami albo wózkami tylko nie ja!!!
    kupiliśmy już testy owulacyjne i próbowaliśmy z nimi 3 miesiące-ale też nic.ja mam ten problem że mam strasznie nieregularne miesiączki;/raz 30 dni-raz 32 a ostatnio nawet 40;/kwas foliowy zażywam od października 2007 codziennie,od roku staram sie zdrowo odzywiać,uprawiać sport i odpoczywac.niestety mój Kochany ze względu na pracę(nocki i wczesne wstawanie) nie może sobie pozwolić na taki wypoczynek jak ja.dlatego z upragnieniem czekamy na święta kiedy sobie troche odetchniemy i nowy rok-który mam nadzieję z racji swojej nazwy będzie momentem przełomowym.po nowym roku także chcemy się oboje przebadać.najpierw ja-z racji na moją hormonalną niestabilność(jesli chodzi o ogólne badania ginekologiczne+USG mam już za sobą i wszytsko jest ok)
    wydaje mi się że problem u nas jest tego typu jak pojawiał się w wiekszości postów wyżejsychologiczna bariera-za bardzo chcemy......ale to nie takie proste wmówić sobie że się nie chce kiedy tak rozpaczliwie się wyczekuje dnia miesiączki...potem 2 kresek na teście.....
    eh....
    http://mniammniammniam.bloog.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      mam problem

      Moja sytuacja jest troche nieciekawa, ponieważ rocznikowo mam 18lat ale nie skończone. Od roku staramy sie z chłopakiem o dziecko . Jesteśmy świadomi obowiazków, lecz mimo tego dalej jestesmy pewni że chcemy miec taką małą pociechę, owoc naszej miłości.Rok naszych starań nie przyniósł żadnego efektu wiec chciałam iść do lekarza tylko niewiem czy lekarz bedzie mógł mi w jakiś sposób pomóc. Dlatego mam pytanie czy lekarz moze wysłac dziewczyne nie pełnoletnią na badania związane z zajściem w ciąże? Proszę o odpowiedź jeśli ktoś wie coś na ten temat. pozdrawiam wszystkie panie piszące na forum .

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
        Witam.
        Mami ja o dzidziusia starałam sie z męzem dwa lata, im bardziej myślisz o ciąży to nie wychodzi W koncu przestałam myslec o testach ciążowych, o miesiaczce i zaszłam w upragniona Ciąże. Także cierpliwości życzę i trzymam kciuki
        Dokladnie ja mialam tak samo.. kochalismy sie z moim Chlopakiem kilka razy dziennie z ta mysla, zebym tylko zaszla w ciaze.. i nic.. potem przestalismy o tym myslec i postanowilismy nawet, ze narazie damy sobie spokoj z tym. Ja rzucilam robote, bo akurat mialam egzaminy na studiach i chcialam po miesiacu isc do pracy w swoim zawodzie.. ale nie zdazylam.. bo zaszlam w ciaze Takze nie ma co sie stresowac i myslec o tym. Dzidzius pojawi sie w najmniej oczekiwanym momencie.

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez zdesperowana Pokaż wiadomość
          Moja sytuacja jest troche nieciekawa, ponieważ rocznikowo mam 18lat ale nie skończone. Od roku staramy sie z chłopakiem o dziecko . Jesteśmy świadomi obowiazków, lecz mimo tego dalej jestesmy pewni że chcemy miec taką małą pociechę, owoc naszej miłości.Rok naszych starań nie przyniósł żadnego efektu wiec chciałam iść do lekarza tylko niewiem czy lekarz bedzie mógł mi w jakiś sposób pomóc. Dlatego mam pytanie czy lekarz moze wysłac dziewczyne nie pełnoletnią na badania związane z zajściem w ciąże? Proszę o odpowiedź jeśli ktoś wie coś na ten temat. pozdrawiam wszystkie panie piszące na forum .
          Prawdę mówiąc nie wiem czy ginekolog wysyła na takie badanie.Ale , nie pomyślałaś że ginekolog może Ci odradzić ciążę ze względu na to że jeszcze młoda jesteś?Oczywiście Twoja decyzja nikt CI niczego nie broni.
          Ja bym na Twoim miejscu wyszalała się póki mogę.Dziecko to obowiązek na całe życie i odpowiedzialność.
          Może tak jak inne przyszłe Mamy(mam nadzieję) z wątku nie myślcie o tym , tylko spontanicznie podchodźcie do sytuacji.

          Jesteś młoda i całe życie przed Tobą
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #20
            Zgadzam się z izabell1203, [B][I]zdesperowana, [I][B] jesteś jeszcze bardzo młoda. Uważam, że nic nie dzieje sie bez przyczyny, może to jest jakis znak dla Ciebie...pozdrawiam gorąco
            jagodzianka

            Skomentuj


              #21
              zgadzam się z tym że jesteś jeszcze bardzo młoda jak na posiadanie potomstwa .....ale wracając do tematu to wydaje mi się że po roku starania się o dziecko powinno zgłosic się do lekarza (sama przechodziłam ten problem i musiałam przejśc wiele badań - niektóre z nich wymagały leczenia szpitalnego)ale po udało się .Jestem szczęśliwa mamą 2,5rocznej córeczki.Za- stanów się jeszcze czy w tym wieku chcesz tak bardzo zmienic swoje życie a o problemie po prostu porozmawiaj z lekarzem.pozdrawiam

              Skomentuj


                #22
                ja po roku starania się o dzidziusia poszłam do lekarza który skierował mnie na badania i okazało się że nie które wymagały leczenia szpitalnego ,ale udało się teraz jestem szczęśliwą mamą 2,5rocznej córeczki.radzę porozmawiac o problemie ze swoim lekarzem pozdrawiam i powodzenia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja wiem że jestem bardzo młoda, przemyslałam cała tą sprawe i nadal jestem pewna czego chce. Piszecie ze mam sie wyszalec , wiem ze dziewczyny w moim wieku nie myslą poważnie lecz ja nie jestem osobą lubiącą imprezować . Oboje jestesmy gotowi na taki obowiązek i zda

                  Skomentuj


                    #24
                    Oboje zdajemy sobie sprawe z obowiązków jakie nas czekają , jestesmy gotowi na wszystko. I tak jak mi poradziłyście zgłosze sie do lekarza i obiecuje ze jak bede cos wiedziec to napisz . Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #25
                      witam, jestem po raz pierwszy na tym forum, staramy się z mężem o dziecko od ponad roku i nic. Mamy już jedną córkę Zuzannę ma prawie pięć lat. Nie wiem dlaczego teraz się nic nie udaje, byłam u lekarza i niby pęcherzyki powstają i wszystko jest ok. ale ciąży jak nie było tak nie ma . Brałam luteine, teraz biorę duphaston ale nic się nie dzieje. Mam też dość nie regularny okres. Nie wiem co ma robić martwię się a nie mam z kim o tym pogadać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Tak ogólnie to najłatwiej zajsc w ciaze w zimę bo jadra sie nie przegrzewaja dzięki czemu więcej plemników jest zdolnych do zapłodnienia
                        Mozesz tez pomoc plemniczkom dodarcie do celu opierając nogi o sciane tak, aby nasienie wpłynęło jak najgłębiej.
                        Staraj sie nie stresowac, bo to zmienia Ph na niekorzystne dla plemników.
                        Odzywiaj sie regularnie. Jezeli masz niedowage przytyj jeśli ważysz pare kilo za dużo powolutku powolutku zrzuc.
                        Aha i nieprawdą jest, że trzeba uprawiać sex tylko w dni płodne! Im częściej uprawiacie sex tym lepsza jakość nasienia Twojego partnera. Bo to tak jak z metabolizmem chociażby, jak nie jemy spada, jeśli odżywiamy się regularnie podwyższa się!

                        Skomentuj


                          #27
                          dzięki za rady, będziemy próbować dalej ma nadzieję, że się wreszcie uda

                          Skomentuj


                            #28
                            A ja i moja jeszcze nie narodzona dzidzia będziemy trzymać za Ciebie mocno kciuki Musi się udać!

                            Skomentuj


                              #29
                              ja też starałam sie o dziecko dosc długo lekarz powiedział mi ze nigdy nie bede miec dziecka ze musze podjac leczenie itp zaniepokojiło mni to ze przepisał mi tylko duphaston na uregulowanie okresu bo z tym mialam problem zrezygnowałam z wizyt u tego lekarza i poszłam prywatnie do gina kazał zrobic mi badanie na poziom hormonow a mezowi na naienie badania okazały sie dobre i lekarz podał nam date dokładna dwa ni ze mamy sie wtedy kochac i jak by co to przyjsc niestety nie udało sie na nastepnej wizycie lekarz kazał mi przyjsc w 12 dzien po okresie na usg sprawdził jak wygladaj moje pecherzyki okazało sie ze sa rosna i powiedział mi mniej wiecej w jaki dzien bedzie odpowiednio duzy i peknie i wtedy kazał mi sie kochac z mezem pamietam ze to był poniedziałek a piatek sobota i niedziela wypadły te dni wyznaczone przez niego ale do tego czasu nie kazał nam współzyc zeby plemniki nie były za swieze i te z za stare no i udało sie po tygodniu kupiłam test jeszce przed okresem i wkincu byłam w ciazy potem lekarz wszystko potwierdził teraz własnie czekam na porod termin mam na 15 i ciesze sie ze wtrafiłam na takiego lekarza jednak prywatnie inaczej podchodza do sprawy no i napewno jak kolezanka napisała wyzej po stosunku staraj sie by sperma jak najdłuzej pozostała w tobie ... Trzymam kciuki za ciebie i wierze ze juz nie długo pojawi sie post ze jestes w ciazy

                              Skomentuj


                                #30
                                ja chodzę prywatnie i wydawało mi się że mój lekarz jest w porządku (w koncu to on prowadził moją pierwszą ciążę i on odebrał poród), ale okazuje się że jest dobrym lekarzem jak wszystko jest w porządku a jak pojawiają się problemy to i lekarz okazuje się do niczego. Zaczynam zastanawiać się nad jego zmianą. mam wizytę u niego po następnym okresie jeśli nie uda się i tym razem zajść w ciążę ma nam zacząć robić badania zobaczymy co z tego wyniknie.
                                dzięki za wsparcie o rady przydaje się

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X