Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kwasy omega w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kwasy omega w ciąży

    Czy powinno się tego typu kwasy brać w ciąży?
  •    
       

    #2
    Odp: kwasy omega w ciąży

    Są bardzo ważne, ja brałam kwasy omega 3 naturell https://www.naturell.pl/produkty/nat...ega-3-120-kaps duża dawka kwasów i niezła cena za opakowanie, ja nie jem ryb i ciężko by mi było samą dietą to dostarczyć

    Skomentuj


      #3
      Odp: kwasy omega w ciąży

      Na pewno jest zalecane branie dha, ja brałam mamadha premium przed i w trakcie ciąży a tam dha jest aż 800 mg, nawet sobie nie zdawałam sprawy jak bardzo to ważny składnik dla rozwoju mózgu, układu nerwowego a nawet wzroku.

      Skomentuj


        #4
        Odp: kwasy omega w ciąży

        kwasy są ważne, szczególnie DHA, które ma bardzo dobry wpływ na rozwijający się u dziecka wzrok, mózg i układ nerwowy, trzeba o tym składniku pamiętać, ja akurat miałam go całkim sporo w mamaDha premium, aż 800 mg, musiałabym zjeść codziennie po kilka puszek tuńczyka zeby tą dawkę przyjąć

        Skomentuj


          #5
          Odp: kwasy omega w ciąży

          Jasne, że warto się suplementować kwasami DHA (zresztą, nie tylko w ciąży). Podobno Polskie Towarzystwo Ginekologiczne zaleca dawkę kwasów 600 mg². Mi odpowiada Naturell Omega-3 1000, ze względu na to, że nie czuje się "rybiego posmaku", nie odbija się nim.

          Skomentuj


            #6
            Odp: kwasy omega w ciąży

            No właśnie zawsze nienawidziłam tej ryby... Mówisz, że tu bez posmaku? Ten masz na myśli, tak?

            Skomentuj


              #7
              Odp: kwasy omega w ciąży

              W ciąży organizm potrzebuje znacznie więcej witamin i składników odżywczych. Zapotrzebowanie na kwasy omega-3 w ciąży jest spore. Warto je w większej ilości przyjmować jakoś od 20 tygodnia ciąży. Siostrze mojej tak doradził lekarz.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: kwasy omega w ciąży

                Najlepiej chyba zapytać lekarza, co?

                Skomentuj

                       
                Working...
                X