Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No ja mam nadzieje ze bede mogla pogratulowac Natalce osobiscie
    Dorotka
    Blog Dorotki

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Lilia Pokaż wiadomość
      No ja mam nadzieje ze bede mogla pogratulowac Natalce osobiscie

      nio, ja tez
      zaraz wyjezdzamy
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        Witajcie kochane!
        Ja od przedwczoraj mam juz swoja siostrzyczke w kraju!Dzis przyjezdza na noc do mnie z druga siostra!wiec milusi wieczorek przy filmiku i winku!
        Natalinko - sliczna dziewczynko!Wszystkiego dobrego i smutku malego!Moc smiechow i piskow i tona usciskow!Buziaczki
        Storczyku-Wiolu Ty biedna to masz!Zycze Ci zeby sie wszystko ulozylo!
        Dziewczynki milego spotkanka zycze i zazdroszcze!Czekamy na fotki
        Orchideo ja uzywalam wody Gerber do przygotowywania mleczka i ja wystarczy podgrzac w mikrofali a nie trzeba gotowac!Najlepiej podawaj mleczko w szklanej butelce poniewaz latwiej sie ja myje a plastikowe trzeba czesto wymieniac!Pozatym w szklanej studzi sie szybciutko!
        Dziewczynki milego weekendowania uciekam do moich chlopaczkow i dalej szykowac do wieczorku!
        Ps.Ale mi Adi niespodzianke zrobil-A jaka smierdzaca!!!fuuuuuuuuu a Robert zwial do piwnicy!Facety.....

        Skomentuj


          Orchideo jak pierwszy raz podajesz mleko proszkowe powinnas własnie podac 30-60 ml żeby żoładeczek sie przyzwyczaił i stopniowo zwiekszac,jak ja przechodziłam na sztuczne tak mi pediatra poradził dopiero przy 3 karmieniu z butelki wejsc na taka ilość która jest w tabeli na opakowaniu wiec pewnie dobrze ze tylko tyle zjadła. z nastepnym bedzie wiecej!
          co do chłodzenia i podgrzewania to przegotowana wode mam zawsze w termosie np rano przegotowuje i na popołudnie jest a jak jest za ciepła studze pod bierzaca zimną wodą wychodzi znacznie szybciej niz wstawienie do naczynia

          Skomentuj


            nic nie czytalam, juz wrocilam
            zaraz malej butla i toaleta i spanko, bo zrypana jestem

            ale fajnie bylo, fajne mamy laseczki na forum a jakie dzieciaczki udane zalujcie ze was nie bylo
            papapa calusy 102
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              gdzie to wszystkie? co??
              my zesmy sie wyspali i bedziemy zbiierac sie do lekarza, moze w koncu trafimy na kogos myslacego
              babcia karmila niunie( a raczej chyba dziadzio) czym chata bogata-w nocy na wywalalao jej nowej wysypki, nawet na brzuszku, wq dodatku slychac mala zaczyna kaszlec...
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                jakie mamy super dzieciaki!!!! wszystkie kontaktowe, smiale, towarzyskie
                Dorcia mala wedrowniczka, wszedzie jej pelno, raczkuje , wstaje, przemieszcza sie blyskawicznie, w wozku jak aniolek- grzeczna dziewczynka
                Piotrus i Natalcia, grzeczniutkie usmiechniete bobaski, nikogo sie nie boja,rozdawali wkolo usmiechy,super slodziaki
                dzieciaki widac przypadly sobie do gustu, probowaly sie glaskac, smialy sie do siebie
                fajnie bylo
                big brather czuwal dzielnie nad maluchami i odganial pawie, Hubus tez smieszek jak Natalcia
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  mam kilka zdjec z udanego spotkania- jak sie moj meniu wyrazil w drodze na spotkanie- szabatu czarownic, hihihi- ale sie na miejscu zdziwil, ze wiekszosc facetow podczytuje czasem co mu tu skrobiemy
                  olcia ale twoj menio wygadany i fajnie przynajmniej faceci mieli z czego zartowac

                  a fotki wrzuce pewnie wieczorem
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    Witajcie!
                    Widze ze spotkanko sie udalo!
                    Ja dzis mam strasznie ciezki dzien poniewaz wczoraj wieczorem wydazyl sie wypadek!Zginal w nim moj dobry znajomy a jego zona walczy o zycie w szpitalu w Polanicy na szczescie w nieszczesciu ze ich 2,5 letnia corcia wyszla z tego bez szwanku!Mozna powiedziec Coreczka tatusia!Jechali z Wroclawia z lotniska poniewaz odebrali tam 11 letniego syna ich krewnej ktory niestety takze zginal na miejscu!
                    Oboje miaja po 33 lata sa 13 lat po slubie(a zakochani jakby od wczoraj) i wkoncu osiagneli jakis status spoleczny typu dobra praca mieszkanko i ich oczko w glowie corcia!Planowali nastepna niunke!Mala to byla caly tatus - on szalal za nia jak wariat!Do tego mala w kwietniu skonczyla 2 latka i dalej jadla cyca w nocy co 2 godziny i tak przezywam ze co ona musiala czuc!Nagle nie ma przyniej mamy i taty!
                    Naprawde nie moge wyjsc z szoku!!!Jestem zalamana-ze ostatnio wkolo mnie dzieje sie tyle zlego i to takim dobrym ludziom!Wybaczcie jezeli nie bedzie mnie tu kilka dni ale musze sie otrzasnac!
                    tu jest link
                    http://www.money.pl/archiwum/wiadomo...,0,362220.html
                    dodam tylko ze z wroclawia jest 70 km a oni zgineli 1 km od domu!
                    Last edited by Frezja; 18-08-2008, 13:29.

                    Skomentuj


                      Napisane przez Orchidea
                      Co do mammografi to chyba za młoda jestes jeszcze Brook Robi się ją po 35 roku zycia dopiero, a do 35 roku usg piersi.
                      a tam te szczególy, chodziło o to samo tyle ze nie wiedzialam ze jest cos takiego jak usg
                      Kinia & Aminka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez konwalia Pokaż wiadomość
                        kinia jak ten twoj cin sie nazywa, cin i tyle? to polak?

                        tak to polak A Cin to skrót żeby nie pisać ciągle Cinek a z kolei Cinek od Marcina się wzięlo ale jakos to ostatnie mi przez gardlo nawet nie potrafi przejść
                        Kinia & Aminka

                        Skomentuj


                          hej kwiatiki:*
                          znowu bedzie tylko wpad i wypad bo mam duzo roboty. Karol idzie w srode do szpitala trzeba go przygotowac a i w domu mam troszke zaległosci głównie w prasowaniu. jak zwykle hihi wpadne wieczorem to poczytam pozdrowionka:*

                          Skomentuj






                            Dorotka
                            Blog Dorotki

                            Skomentuj


                              Oj fajnie Wam było - ja tez lubię się spotykać - z Anią w stałym kontakcie i jest superowo

                              poczytam troszkę i spadam spać - miałam gości i trzy nocki do odespania

                              Skomentuj


                                dobry wieczór
                                wróciłyśmy wczoraj, dziś już rano byłam w pracy i jakoś jestem zmęczona więc mykam zaraz do łóżeczka, chciałam się tylko przywitać
                                urlop się udał, choć mało odpoczęłam bo ciężko zrelaksować się przy dwójce małych dzieci pogoda też kiepska ale najchętniej bym tam została...
                                padam... jutro wpadnę

                                żałuje że nie udało mi się być na spotkaniu

                                buziaczki kochane kwiatuszki :*
                                Dominika & Dianka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X