Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Córa mojego męża też jako 3-latka pozbyła się smoczka - wyrzuciła go do morza

    A ja wolę, żeby Piotruń ssał paluszki, bo to jest odruch fizjologiczny, który generalnie powinien nie za długo zaniknąć. Jak nie to będziemy 'walczyć' z paluszkami
    Piotruń

    Skomentuj

    •    
         

      Nie Paulus to nie to. Najwyzej jestem w ciazy od tygodnia wiec chyba nie bylo by jeszcze reakcji.

      Izka laczmy sie w bolu. Teraz jak nikt Cie rozumiem

      Ja zaluje ze w ogole Dorotka zobaczyla smoczek. Na poczatku to bylo nie grozne. Nie zasypiala ze smokiem i w ogole. Ale Artur jak przy niej jest to zawsze daje jej smoka. Uwierzycie dziecko sie bawi ladnie a ten jej smoka. Nieraz mu juz awanture zrobilam, teraz sie dziwic ze mala nie moze zyc bez smoka.
      Dorotka
      Blog Dorotki

      Skomentuj


        heja!Maly zasnal po dlugim maratonie!Biedny ten to sie ma z tym pisiorem!
        Na spiaco wykonalam mu wszystkie smarowania i spi!Zobaczymy zazwyczaj po 2 dniach pieczewnie ustaje a opuchlizna zchodzi!ZOBACZYMY!na szczescie 14 juz za pasem!
        Moj Adi w dzien ze smokiem nie chodzi ale do spania to koniecznosc ale jak tylko zasnie wyplowa i spi bez!Zaczal doic jak skonczyl rok wiec jakos tak pozno wpadl w nalog!Ale jakos sie tak nie zamartwiam bo czesto sam wyrzuca smoka do kosza na smieci-GORZEJ WIECZOREM!Nie lubie widoku dziecka 2 letniego ze smokiem ale coz jakos nie mamy na to wplywu!Dzieci wkoncu maja swoje nalogi tak jak i starsi!
        Izunia trzymaj sie biedaczko!Rany jaka Ty dzielna male dziecko w domu i w brzuszku!Caluskam i poglaskaj tam niunki!

        Skomentuj


          Olci zdrowiej no słoneczko i niech siepogoda zrobi ładna to przyjade do Płocka rozmawiałam juz z koleżanka która mnie przywiezie autem, wózek spacerowy juz kupiłam żebym mogła podróżować z Gabrysia bez problemów, tak wiec mysle że wkrótce odwiedze Twoje miasto!!!!!
          a co do smoczków to moja Gabi nie ssie ale czasem to żałuje ze nie chciała dydusia, starsze dzieci Wera i Michas tez nie chcieli ssać smoka natomiast Artur ssał ale jakoś koło roku zachorował na zapalenie jamy ustnej i nie mógł biedulek nic ssać to i ze smoczka zrezygnował , chociaż taka korzysc z tamtej choroby
          a co do problemów z moim prawie pełnoletnim synem to podczas pobytu u swojego ojca wymyślił sobie razem z tatulkiem że zamieszka sam w mieszkaniu ojca, a tam warunki tragiczne, n i koszty oczywiscie bo energia, opał itp a jak mu powiedziałam czy ojciec weźmie za niego odpowiedzialność ,czy dopilnuje go w szkole itd to mi powiedział że tata chce mu załatwić kuratora ,który będzie sprawdzał jak sobie radzi, no po prostu krew mnie zalała ze złości co ten imbecyl znowu wymyślił!!!! próbowałam wytłumaczyć Artiemu że pomysł jest dziwny,że z czego zamierz się utrzymać, a ogrzewać mieszkanie ale on ma juz z tatą wszystko opracowane, tak przynajmniej uważa, nie potrafię mu przemówić do rozsądku, on uważa ze da sobie rade , a ja wiem że to tylko doprowadzi do tego że zawali rok w szkole i później wróci do domu, oby tylko nie wpakował sie w inne tarapaty powiedział mi że juz dłuzej nie wytrzyma w domu bo czuje sie jak niewolnik, no bo karzemy mu być przed 22 w domu, i żeby czasem sie pouczył , nie wiem jak dotrzec do niego, traktuje Kube jak zło ostateczne ale jak potrzebuje kasy to wie że na niego może liczyć , ale zwrócić mu uwagi nie może bo to już nie jest jego ojciec, zdaję sobie sprawę że to trudny wiek i ze inne są relacje niż z ojcem, no ale jeśli tatuś dodatkowo mu wbija "mądrości " do głowy to co ja sama mogę zdziałać ?????? dzis wyjechali z Holandii i jutro po południu bedą juz w domu, zobacze jak bedzie ze mną romawiał w cztery oczy bo przez gg rozmawialismy i nie udało sie nam dojść do porozumienia

          Skomentuj


            Dzień dobry! ja jeszcze dwa dni w pracy i urlop tak wiem dobrze mi

            witam nasze zguby znaczy nowe kwiatuszki :*

            teraz tak pomyślałam że powinnam wgrać nowe zdjęcia na bobasach

            dziękujemy za życzonka! jejku już za miesiąc świętujemy pierwsze urodziny

            Andrzejku spóźnione buziaki :*

            potem poczytam zaległości, wczoraj cały dzień poza domem: praca, zakupy... teraz lęce popracować
            Last edited by Bez; 06-08-2008, 07:36.
            Dominika & Dianka

            Skomentuj




              Dianeczko Sto Lat


              Witam.
              Miałam problem z wejściem na to forum. Motałam się od wczoraj. Hasło sie komputerowi nie podobało.Ale już jestem.Mam same problemy. Nic mi nie wychodzi. Na dokładkę humor wisielczy mam od paru dni.
              Last edited by storczyk; 06-08-2008, 09:46.
              http://www.glitter-graphics.com/

              http://www.caption.it/

              Natalka

              ma juz

              Skomentuj


                Lilio
                mam nadzieję ,że niedługo Ci przejdzie. Jeszcze nie spotkałam się z określeniem ,że Natala ma żywe oczy, ale brzmi fajnie.
                moje nowe gg to 1407570. Miło Was wszystkie ponownie spotkać, ale czuję się obco. Nic nie pamiętam. Wszystko się pozmieniało.Dzieciaczki juz takie duże, tyle umieją. Jestem do tyłu ze wszystkim.
                http://www.glitter-graphics.com/

                http://www.caption.it/

                Natalka

                ma juz

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ech naskrobalam posta a Dorotka zresetowala mi kompa a teraz spi wredniaczek

                  Witajcie,
                  Ja niestety nadal nienajlepiej, coprawda nie wymiotuje ale strasznie mi niedobrze. Boje sie brac mala bo mi slabo.
                  Andziu ide dzis do lekarza nie moglam wczesniej bo dopiero dzis przyjmuje popoludniu a wczesniej jestem sama z mala.

                  Wiolu nie przejmuj sie szybko nadrobisz. Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze znow jestes z nami, bylas naszym dobrym duszkiem.
                  A jakos mi tak wpadlo to okreslenie. Natalcia ma w oczkach taka radosc nie wiem jak to opisac.

                  Ulenko juz nie moge sie doczekac, oby tylko pogoda sie polepszyla.
                  Czasem tak mysle ze pieluchy to najlepszy okres pozniej jest tylko gorzej.
                  Ja dopiero teraz doceniam ile moja mama dla mnie zrobila a ile ja jej przyspozylam problemow.
                  Nie wiem czy puszczenie Artura samego to jest dobry pomysl. On ma dopiero 18 lat, ma jeszcze szkole. A watpie ze mieszkajac sam bedzie przykladal sie do nauki. Zaczna sie koledzy i imprezy.
                  A pomysl z kuratorem to jest jakas masakra. Przeciez ma kochajaco mame! Szok! Postapisz jak uwazasz ale wg mnie to o wiele za wczesnie.
                  Albo faktycznie niech sprobuje sobie ten miesiac ale potem spowrotem do domu.

                  No i teraz najwazniejsze:


                  Dianko nasza kochana mnostwo cukierkowych buziakow:*



                  Gratulacje z okazji 11 miesiecy!!!

                  Dorotka
                  Blog Dorotki

                  Skomentuj


                    Wiolu a czemu masz zly humorek? Czyzby meniu zawalal?
                    Dorotka
                    Blog Dorotki

                    Skomentuj


                      dokładnie. facet to świnia.sprawia same kłopoty i przykrości.Precz z facetami. mam nie tylko zły humorek, gorzej. tylko płakać mi się chce. może by tak w kosmos wylecieć? albo na bezludną wyspę? nie wczytałam się w temat smoczków ale wypowiem się-pewnie okaże się,że piszę nie na temat. Moja Natala nie lubi smoka-trenuje plucie smokiem na odleglość, za to kocha swoje paluszki. Niewiem juz co gorsze. słyszałam,że paluszki później są suche i cienkie a żuchwa krzywa (???!!) niewiem ile w tym prawdy. Smoka zawsze można wywalić, ale on też powoduje jakieś szkody -podobno. Natalka nie chce smoka i koniec, maniakalnie pakuje paluchy do dziubka. martwi mnie to, ale nie umiem temu zaradzić.
                      http://www.glitter-graphics.com/

                      http://www.caption.it/

                      Natalka

                      ma juz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dla naszej kochanej Dianki

                        Skomentuj


                          Dla moich kwiatolkow!!!

                          Skomentuj


                            Beziku udanych wakacji!!!

                            Skomentuj


                              cos tam przeczytałam ze faceci to swinie hmm a no pewnie ... bo ile do cholery mozna swietowac swoje urodziny ktore sa dopiero dzisiaj?

                              Aminka pieknie spi ale jakby jeszcze dala sie do lozeczka przeniesc to by bylo cudownie.Jestesmy po spacerku, obiad dała mi nawet wstawic, zaskakuje mnie z dnia na dzien coraz bardziej
                              dzis na przykad zainteresowała sie juz tak na powaznie kolorowymi ptaszkami nad glowa ktore sa czescia karuzelki z kołysankami, a pan Panda ktory puszcza jej piosenki dzis miał wolne bo sama zaczela w niego uderzac i co chwile sluchalysmy innej melodii, alez ucieszyła mamę

                              A ja mam urodziny dopiero 21.12 (1986)
                              Kinia & Aminka

                              Skomentuj


                                No i po lekarzu. Wymioty i biegunka minely, wiec dala mi tylko na wzmocnienie lekarstwa i kazala duzo pic.
                                Mam nadzieje ze jutro bedzie juz lepiej.

                                Wiolus a juz pisalas ze maz w porzadku, ze malutka sie zajmuje. No ale coz nie ma wiecznie sielanki to tylko faceci. Olej go i tyle.

                                Brooke znaczy ze dopisac Cie do listy? Nie ma sprawy.

                                Jestem zadowolona bo udalo mi sie wygrac lampeczke, na innej aukcji nowa kosztuje 16zl a ta tez nie byla uzywana
                                http://allegro.pl/item409979937_lamp...ezpieczna.html

                                Ide mala kapac, tylko nie wiem czy uda mi sie ja zgarnac bo dokazuje u dziadkow
                                Dorotka
                                Blog Dorotki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X