Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noc już prawie przespana :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    WItam qleczka,
    moj synek tez budzil sie w nocy co 1-1,5 ale po 3 miesiacu jak reka odjal sam sobie wyregulowal rytm spania. teraz budzi sie dwa razy- ok 1-2 w nocy a potem jak tylko slonce sie pojawi ok 5
    teraz to juz bdziesz miala z gorki, najgorsze 3 pierwsze miesiace
    pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      moj synek ma prawie 9 miesiecy i juz nie budzi sie w nocy tylko przebudza np. kiedy wypadnie mu smoczek lub gdy cierpi bo mu zabki ida.kiedys gdy mial 4 miesiace budzil sie 3 razy w nocy w tym 1 na karmienie,tylko ze nie dostawal jedzenia ale herbatke po to by oduczyc go jedzenia w nocy.powiodlo sie.ale do tej pory nie przespie nocy jednym ciagiem.

      Skomentuj


        #18
        no to tylko ja mam śpiaca krolewne?najczesciej spi od 21-5 a pozniej znow zasypia...ale to dziewczynka a dziewczynki sa "grzeczniejsze" marzy mi sie syn ...
        Kinia & Aminka

        Skomentuj


          #19
          mojej bratowej coreczka przesypiala noce od urodzenia.a do 6 miesiaca to mieli prawdziwego spiocha.nakarmili,przewineli polozyli do lozeczka a dziecko juz spalo,zaruwno w dzien jak i w nocy.doslownie anioleczek...

          Skomentuj


            #20
            moja młoda od urodzenia spala cale noce a ma za miesiac rok
            http://suwaczki.maluchy.pl/li-18980.png

            Skomentuj


              #21
              dddsdvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

              Skomentuj


                #22
                Witam dziewczyny ,
                oj z tym spaniem to różnie bywa , ale jak czytam niektóre wypowiedzi to włosy dęba mi stają.
                Ja nigdy nie wstawałam co godzinę do mojego synka.
                właśnie skończył 5 miesięcy i juz ma te sprawy wyregulowane , choć zdażają się jakieś ekstramalne sytuacje.
                Niedawno zdarzyło mu się spać bez przerwy i jedzenia 10 godzin , jak się obudziłam i zorientowałam , która godzina to odrazu do Łóżeczka podeszłam sprawdzićczy wszystko wporządku , bo pierwszy raz zdażyło sie żeby tyle spał. Ogónie to jak zaśnie 20-21 to budzi się 3-4 , a nawet nieraz śpi do 6.
                Nie ma na to spanie naszych pociech reguły , jedno śpi lepiej drugie gorzej.

                współczuje tym co nie mogę się zdrzemnąć(bo trudno nawzac to spaniem)chociaż 4 godzin , ale głowa do góry czy większa dzidzia tym dłużej śpi.

                POzdrawiam




                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  z czasem sie wyspisz

                  mam rocznego Slodziaka w nocy budzi sie raz lub dwa na picie. Uwielbia swoja buteleczke mozliwe dlatego, ze do smoczka nigdy Go nie ciagnelo wiec zasysa sie do butelki ;p Do okolo 3-4 miesiaca budzil mnie wiele razy w ciagu nocy. Z poczatku jak z zegarkiem w reku co 1,5 godziny ale szybko zaczal rezygnowac z kolejnych pobudek. Teraz budzi sie 7-8 w ciagu dnia ma robi sobie jedna drzemke i zasypia po 20. Czasami tylko Mu sie odwidzi i robi pobudke o 6 potem dwie drzemki i zasypia kolo 22. Z czasem wszystko sie normuje. Na poczatku trzeba przetrzymac nieprzespane noce, maly zoladek musi czesciej jesc zreszta lubi byc przy mamie

                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez ashanti Pokaż wiadomość
                    Witam dziewczyny ,
                    oj z tym spaniem to różnie bywa , ale jak czytam niektóre wypowiedzi to włosy dęba mi stają.
                    Ja nigdy nie wstawałam co godzinę do mojego synka.
                    właśnie skończył 5 miesięcy i juz ma te sprawy wyregulowane , choć zdażają się jakieś ekstramalne sytuacje.
                    Niedawno zdarzyło mu się spać bez przerwy i jedzenia 10 godzin , jak się obudziłam i zorientowałam , która godzina to odrazu do Łóżeczka podeszłam sprawdzićczy wszystko wporządku , bo pierwszy raz zdażyło sie żeby tyle spał. Ogónie to jak zaśnie 20-21 to budzi się 3-4 , a nawet nieraz śpi do 6.
                    Nie ma na to spanie naszych pociech reguły , jedno śpi lepiej drugie gorzej.

                    współczuje tym co nie mogę się zdrzemnąć(bo trudno nawzac to spaniem)chociaż 4 godzin , ale głowa do góry czy większa dzidzia tym dłużej śpi.

                    POzdrawiam
                    czy z waszym spaniem nadal tak błogo????

                    u nas błogo było do 4go mca, teraz Julek ma 20 mcy i nadal nie przesypia nocy - kilka od 1-10 pobudek w nocy mam (a to pic, a to smoczek, a to ząbki dokuczają)
                    Smoczka narazie nie jestem w stanie go oduczyć (ssie tylko w nocy i w dzień do spania) a picie i ząbki to kolejna historia. I kiedy tu się wyspać?
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      #25
                      Ashanti czym wieksze dziecko tym mniej spi .
                      Moj syn jak mial miesiac przesypial cale noce i tak bylo do ok 7 miesiaca zycia kiedy to zaczely sie zabki.Po kazdym zabku bylo pare nocy spokojnych i zabawa zaczynala sie od nowa. Teraz Kacper wstaje raz w nocy, idzie spac ok 19-20 i wstaje ok 6 a ma juz prawie 14 miesiecy.W dzien nie spi wcale.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        A ja się muszę pochwalić, że mój 7,5 miesięczny syn od 4 dni
                        budzi się raz do jedzenia Do tej pory wstawał jak w zegarku co
                        3 godziny
                        Mam nadzieję, że to początek zmiany już na zawsze a nie tylko na
                        dni i że tym postem nie zapeszyłam

                        Skomentuj


                          #27
                          Dzieciaczki są różne i mają swoje potrzeby, ząbkowanie na ogół źle wpływa na sen i wszelkie choroby. Dzieci alergiczne też ponoć śpią gorzej. Moja córka w trzy miesiące przesypiała 6 godzin w nocy, a w 8 miesiącu budziła się dwa razy w nocy, czyli co cztery godziny, ale gdy skończyła roczek przesypia całą noc, od 21 do 7 rano.

                          Skomentuj


                            #28
                            A mój Synek noce przesypią całe od 3 miesiąca życia.ok 20 kładzie się do łóżeczka usypia sam i wstaje o 7 rano
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez qleczka Pokaż wiadomość
                              Drogie mamy kiedy wasze pociechy zaczęły przesypiać noce? A może są sposoby na nocnych marków? Będę wdzięczna za poradę bo jak widzicie jest 3 w nocy a mój synek znowu nie śpi. Pozdrawiam wszystkie niewyspane:-)
                              moje ma prawie miesiąc i ciągle śpi w dzień w nocy różnie to bywa rzadziej nie śpi niż śpi ale odsypiam sobie w dzień...
                              pozdrawiam Was

                              Skomentuj


                                #30
                                moja mała różnie, ale ogólnie w nocy jest spoko, potrafi przespać całą noc o ile dobrze sie naje na wieczór
                                ale zdarza sie czasem, że ma jakieś jazdy tobudzi się częściej ale to żadkość
                                i śpi tak dobrze od urodzenia


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X