Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No to melduje się i ja
    Biedronko Klara ma rację kochana.Wiem to po sobie.Kiedy straciłam nadzieję i odpuściłam okazało się że jestem w ciąży.A kiedy mierzyłam temp.i liczyłam dni to nic z tego nie było.Tak więc uszy do góry i zobaczysz wkońcu się uda
    Dotka jak weselicho?
    Scarlet gratuluję wynikówNaprawdę zdolna z Ciebie bestia
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej dziewczyny ostatnio ciągle moje myśli są wokół upragnionej dzidzi. mam do was pytanko czy jest szansa na to że ból jajników i podbrzusza parę dni po owulacji utrzymujący się do dziś może oznaczać ciąże?? moja sytuacja wygląda mniej więcej tak że mam 31 dniowe cykle ostatnio regularne. ostatnia @ była 11-06 następna niechciana ma być 11-07 owulacje miałam albo 27 lub 28-06 parę dni po niej zaczęło kłuć mnie w jajnikach. przeważnie prawy ale lewy też kuł oraz pobolewa mnie też czasem podbrzusze.teraz w poniedziałek doszedł ból piersi z przodu przy dotykaniu a od wczoraj mnie jakoś tak swędzą takie dziwne mrowienie. przed okresem bolą mnie piersi przeważnie ale nigdy wcześniej nie miałam takiego kłucia w jajnikach i podbrzuszu przez tak długi czas nie jest to dokuczliwe bo nie boli aż tak mocno i kuje tylko tak raz dłuższą raz krótsza chwilę. test zrobię dopiero w niedzielę (oby nie) bo nie chcę wcześniej żeby nie zapeszyć i boję się że nawet jak jest to mi nie wykaże jeszcze przed spodziewanym terminem @. czy któraś z was tak miała?? i wynik był pozytywny???

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        eeewelinka cóz objawy wskazujace, ale najlepiej poczekac do terminu 2 bo to nigdy nic nie wiadomo
        A ześwirowac to idzie na prawde, bo tak sie wsłuchujemy w swój organizm, że juz nam sie wszytko wydaje
        bede kciuki trzymac, tez sie testuje w niedziele o ile @ nie przyjdzie


        dotka
        ty cipko juz is tak nie zegnaj z tym M tylko streszczaj jak weselicho, czekamy na fotki

        gizelka nie wiem czy kiełkuje sie okaze w niedzielke albo pózniej, ale chyba nie bo tempka 36,9 wiec typowo @




        na osłode deserek z malinkami
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          edzia7891 to nie to że świruję choć jestem niecierpliwa.
          w niedzielę jak @ nie przyjdzie będę testować.. oby to było to ;/ nawet jeśli nie będzie nie poddam się i dalej będę majstrować fasolkę prędzej czy później musi się udać choć wiadomo że jak każda chciała bym już.
          ogólnie chodzi o to że nie miałam tak nigdy z tym bólem jajników i podbrzusza.. dlatego mam małe nadzieję że to moja mała fasolka mnie zazwyczaj boli tylko i wyłącznie podbrzusze w dzień przed lub w ten dzień kiedy mam mieć @. tak mam już od bardzo dawna. jak te dni mi się teraz dłużą...

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dziewczyny zapewne macie rację, ale tak się zaprzyjaźniłam z moim termometrem, że ciężko z nim się rozstać
            Ale nie chce żebyście myślały, że robię wszystko tylko pod temperaturę, bo tak nie jest. Jeśli chodzi o przytulanki to i tak przytulamy się kiedy mamy ochotę a nie kiedy wyjątkowo powinniśmy Humor troszkę lepszy więc i spojrzenie bardziej trzeźwe.

            Ewelinko miałam objawy wręcz identyczne do opisywanych przez Ciebie w poprzednim cyklu, chociaż nigdy wcześniej ich nie miałam. Już na tydzień przed spodziewaną @ kłucie jajników i podbrzusza, jakieś ciągnące, piersi bardzo bolące, czego nigdy wcześniej nie było. Miałam wielką nadzieję, ale na nadziei się niestety skończyło. Wybrałam się na bete i okazało się, że to nie ciąża.

            mam jednak nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej. Niektóre testy wykrywają ciążę dopiero tydzień po spóźniającej się @, ale większość pokazuje blade krechy w dniu @ z tego co pozbierałam informacje z różnych źródeł.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Biedronka160.polki.pl moje objawy pojawiły się zaraz po owulacji. jeśli chodzi zaś o przytulanki z mężem w tym miesiącu jakoś nie miałam na to zbytniej ochoty co u mnie jest dziwne bo co do przytulanek to potrafiliśmy z mężem codziennie po kilka razy dziennie normalnie jak nimfomanii. ale w tym cyklu odpuściłam przytulanki. posłuchałam lekarza który kazał przed przytulankiem wstrzymać się minimum 3 dni a maksymalnie do 5 bo wtedy żołnierzyki są gotowe do boju najlepiej. więc że jestem grzeczna przytulanki były 2 dni przed owulacją i dwa dni po.
              co do złudzeń czy robienia se nadziei po 10 miesiącach co miesiąc jest nadzieja że może akurat i za każdym razem to samo rozczarowanie. tylko raz ujrzałam 2 kreseczki ale cóż widać to nie był czas na mnie. staram się nie myśleć tak o dziecku ale się po prostu nie da. jak @ przyjdzie i tak będzie mi tak samo smutno i to bez względu na to jakie sobie narobię nadzieję zawsze ten sam ból że kolejny raz porażka.
              aby szybciej do niedzieli..
              co do objawów zawsze można se jakieś wyszukać grunt to nie popadać w paranoje. ja nie szukam se tych objawów na silę bo wiem że mój mąż się nakręca i cierpi tak samo jak ja jak przychodzi @.
              ja znalazłam sobie swój sposób na to żeby przestać skupiać się na dziecku. może to dziwne ale raz w tygodniu śmigam na zakupy żeby kupić jakieś ciuszki lub drobiazgi dla dziecka.. nie skupiam się wtedy na tym że chce tylko jakie są śliczne albo jak fajnie może wyglądać moja mała kruszynka kiedy już się pojawi a kiedyś na pewno to będzie. i zawsze będę w to wierzyć.
              grunt to się nie poddawać

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                W takim razie życzę Ci abyś w niedzielę zobaczyła upragnione dwie grube krechy na teście i żebyś tym razem mogła się cieszyć zamiast smucić

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ewelinka sorki ale kupowanie ciuszków oto podswiadome myslenie wg mnie, nie che Cie urazic w żaden sposób, ale to nie zbyt dobra metoda na nie myslenie o dziecku - kupowanie ciuszków moze jakies hobby dla zabicia czasu badz sport, nie wiem co lubisz. Co do objawów to podswiadomie kazda z nas ma nadzieje, te objawy za równo moga byc na ciaze jak i na @
                  Ale bardzo dobrze ze sobie nie odmawiasz prawa do smutku kiedy sie @ pojawia, bo duszenie w sobie nie jest dobre, bo to sie gromadzi a jak wybuchnie to lepiej nie byc w poblizu wiem po sobie to wszytko, abys zle mnie nie zrozumiała
                  Tez sie w niedziele chyba bede testowac, po cyklu z CLo i monitoringu na którym piekny pecherzyk był jest duza szanas a wkoncu na fasolke, ale wole sie nie nastawiac


                  biedroneczka mysle ze termometr daje Ci jakas "kontrole" nad tym co sie dziej z organizmem, ja teraz tez mierze wole byc nastawiaona na to ze fasolki nie bedzie, zeby nie było tak wielkiego zawodu, a jesli bedzie wyzsza tempka zeby nie było powtórki ze szpitala, teraz mam luteinke dowcipna w razie czego gdyby sie cos działo pomoze


                  gdzie reszta rozbujników, wyłazic mi z krzaczorow ale to juz
                  musimy wakacyjna impressske tu zrobic grilek driny i dziewczyny

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    PROMESSE ja mam bliźniaki i tak jak wcześniej pisałam pełne ręce roboty z moimi pociechami dlatego jestem na kompie tak późno.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      dzień dobry wszystkim ja tu tak wcześnie bo jestem w pracy no a u mnie godzinka do przodu więc ja trochę o wczesnej porze tu zaglądam.
                      edzia7891 mnie kupowanie ciuszków w jakiś sposób odciąga od myślenia o fasolce. to mi pomaga nie skupiać się na sobie tylko cieszyć się zakupami. jak je kupię to nie siedzę nad nimmi bo to by było chore. leżą sobie spokojnie w szafie i czekaja na swój czas oczywiście nie mam tego całej szafy tylko parę drobiazgów.
                      ja też sobie życzę 2 grubaśnych kresek na teściku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        dziendobry wszystkim
                        ja tu tak wcześnie bo u mnie jest godzinka do przodu.
                        edzia7891 dla mnie to ciuszki to odskocznia od myśli o dziecku. wiem że to brzmi głupio hehe ale ja juz tak mam że to mnie odciągsa od tego. bo jak je kupuję to jakoś mi tak lepiej. i naprawde nie myślę wtedy o tych staraniach o fasolce oczywiście nie mam tego całej szafy tylko naprawde pare rzeczy mi to świetnie pomaga i poprawia humor jak jestem smutna.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc kochane, dziekuje ze o mnie caly czas pamietalyscie, dzis u mnie smutki wielkie bo m. rano wyjechal. Ale to co przez ostatnie dni przezylismy bylo piekne. Wspolne noce, wieczory i poranki super. Weselicho tez udane wybawilam sie i wytanczylam jak nigdy w zyciu, chyba bylismy krolami parkietu tak tam wywijalismy chocicaz nie mamy jakis tam super talentow tanecznych liczylismy sie dla siebie tylko my, nie zwracalismy uwagi na innych Wyspiewalam sie tez tak ze na nastepny dzien mialam chrypke mala.

                          Edzia, Ewelinka trzymam za Was mocno kciuki, za niedzielne testowanie, oby sie udalo
                          Klarcia moglas nie zdradzac ze w net autko odbierasz bo my juz Cie przechytrzymy i pierwsze sie po nie zglosimy, Oczekusia juz wie co robi
                          Scarlet gratuluje tak pieknych ocen w indeksie, kujonku Ty moj maly, zartuje zdolniacha jestes
                          Mamo KiF dziekuje za rocznicowe zyczenia, trzymam kciuki za Twoj brzuszek juz niedaleko, Gizelko Tobie tez juz nie wiele zostalo, odliczacie juz dziewczyny dni?
                          Biedroneczka, Ana, Oczekusia, Sylwia i reszta staraczek pozdrowionka z rana :*


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Wskakiwac na kawke


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              cześć kochane! ja jak po ogień, bo zajęta jestem, Piotruś, dom, jeszcze nauka do ostatniego examinu, najważniejsze, że w sobotę będzie po wszystkim.
                              wskakuję na małą kawę z dotką super, że wam się wszystko tak udało, wyszalała się wyśpiewała, no i dopieściła m używaj używaj, bo życie z menami po ślubie wcale takie kolorowe nie jest
                              ewelinka 3mam kciuki za 2 grubasy na teście
                              biedronka ja też lubię swój termometr, ale czasem go przeklinam i do ciebie słonko się uśmiechnie. wiem co czujesz.

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej laseczki,

                                Sylwia przepraszam, ale zapomnialam o Twoich blizniakach, wiem, ze o nich pisalas, ale wylecialo mi z glowy Ja tez zawsze chcialam miec blizniaki, ale bede sie cieszyc z tego, co Bozia mi da.


                                Dotka super, ze sie wyszalalas

                                Edziulka a Ty bierzesz teraz Clo i zastrzyk na pekniecie jajeczka?

                                Mamo K. jak sie czujesz? Jestesmy juz ciociami czy jeszcze nie?

                                Scarletka pewnie jeszcze zakuwa do ostatniego egazminu. Oczekusia na basenie, a reszta dziewczynek zmienilo krzaczki na dzika plaze

                                Ewelinka ja mysle, ze jesli kupowanie ubranek Ci pomaga, to to rob, ale ostroznie Ja tez wyremontowalam pokoj z mysla o dziecku i tez mam nadzieje, ze nie bede tam przesiadywac i wyc do ksiezyca

                                Dziewczyny jestem taka niewyspana, moj m po zderzeniu ze sciana i ze zlamanym obojczykiem nie moze spac, goraco mu no i boli, a ten zamiast isc na chorobowe chce dalej jezdzic do pracy
                                Chcialam go wywalic na kanape, ale sie nie da, bo przeciez musi byc przytulony do mnie chociaz duzym palcem u stopy ehhhh
                                No i wreszcie skonczyl mi sie remont w pokoju dla bejbika, polozyli juz panele, wygladzili sciany i polozyli tapete na jedna sciane. Teraz czekamy na mebleki, a ekipa remontowa zabrala sie za balkony i ogrodzenie wokol domu (nie mialam ogrodzenia i zawsze rano jakas niespodzianka byla na trawniku, a ja psa na stale nie mam a po cudzych nie chce sprzatac).

                                Chyba poprosze szefowa o pare dni domowej pracy, bo chcialabym sie troche opalic no i zgubic troszke zapasow po zimie.

                                A co u Was Kochane? Kiedy planujecie urlopy i wyjazdy?
                                Last edited by Promesse; 07-07-2010, 11:17.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X