Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    teraz sobie obiecalam ze nie wiem co ale bede karmic piersia chyba przyjedzie moja mama takze mi pomoze...
    aha tak bardzo chcialam karmic piersia ze mialam lekka depresje poporodwa ale udalo mi sie to przetrwac




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ja też za wszelką cenę chciałam karmić i udało mi się do roku trochę mnie to ściąganie wymordowało, ale opłacało się

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        dobra ja uciekam bede pozniej bo teraz musze troszke odpoczac




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ninka - gratuluję fasolinki bardzo się cieszę.
          U mnie dzisiaj paskudna pogoda,nic mi się nie chce... przez to co się dzieje za oknem od kilku dni jestem senna,nawet kawka nie pomaga i ucinam sobie drzemkę w popołudniami
          Niech już w końcu przestanie padać bo mam ochotę na kiełbasę z grilla.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc dziewczyny,

            dzisiaj od rana ciagali mnie na badania, czuje sie przebadana do szpiku kosci.
            Teraz wrocilam z obiadu z szefowa i zaczne sie pakowac, bo najprawdopodobniej moge dzis wieczorem wyjsc do domku

            Diagnoza nie jest zbyt optymistyczna, ale nie poddamy sie.

            Scaarlet Twoj synus super w tych okularach wyglada, zawadiaka

            Edziula ty masz talenta!!! Otworz galerie internetowa i sprzedawaj te cuda. Ja chcialam kupic mojej chrzesnicy taka sukienusie na chrzest swiety, ceny zaczynaly sie od 400 zl wiec warto.

            Oczekusia widze, ze bardzo chcesz do tego Maroka

            Dotka 10 lat razem, no no... Gratuluje. Super wynik )

            U mnie tez szybko poszlo, szybko zamieszkalismy razem no i teraz po 4 latach bedziemy sie slubowac


            Pozdrawiam Was Kochane :*
            Last edited by Promesse; 13-05-2010, 13:16.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Klara nasze Słoneczko, jeszcze będzie wszystko dobrze! a najważniejsze, to nie tracić wiary!

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                klarcia
                to jaka diagnoze CI postawili - jresli oczywiscie chcesz napisac
                No taka sukieneczke to 1 raz robilam bez wzoru wiec to jedna iwlka niewiadoma, ale popróbuje i jak dojde do perfekcji to moze coś wystawie, na poczatek te opaski, bo tak mi sie podobaja

                o ipaulinka sie pojawiła a co z naszym sylwusiem i oczekusiem

                pogoda straszna, az sie skichałąm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Nie trace wiary, musi byc dobrze. Ciesze sie, ze mam Was i mojego wyrozumialego miska
                  Bajtelek ma racje, naprawde jestescie superowe :*


                  Edzia tego co mi juz wycieli nie odzyskam, a drugi jajnik jest na poziomie rozwoju jak u szescioletniej dziewczynki, prawdopodobnie nigdy nie mialam z niego owulacji.
                  Teoretycznie to on powinien przejac funkcje tego brakujacego, ale to nie bedzie takie proste. Zleca mi kuracje hormonalna i mam nadzieje, ze uda sie go rozbudzic. Jesli nie to czeka mnie wczesna menopauza, no i oczywiscie bezplodnosc.
                  Wierze, ze bedzie dobrze, musi byc.
                  Last edited by Promesse; 13-05-2010, 13:52.


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc dziewczynki!! Ale zescie naskrobaly.
                    Scarlet widzisz jakiego masz zdolnego mezusia a z ty telefonem to sie usmialam do lez trzeba bylo isc z nim pewnie szybciej by mu poszlo
                    Trzymam za dobre wyniki i czekam na nie z niecierpliwoscia jak reszta.
                    Edzia to ja sie juz pisze na jedna opaske dla swojej niunki a potem sie zobaczy co jeszcze wydziergasz. hihi
                    Jesli chodzi o bycie razem to jestesmy wsumiem 8lat ze soba po 3 lata byl Kacperek a po 4 slub ale narazie cywilny koscielny do 30 sie odbedzie
                    Tak wiec dotka mam nadzieje ze nie lugo tez zobaczymy taki suwaczek u Ciebie jak u naszej Klary
                    Klarus jestesmy caly czas z Toba i wierze ze dzis cie wypuszcza a ten jajniczek sie rozrusza i kto wie moze uda sie cos spolodzic bo tamta druga opcja to nie wchodzi w gre
                    Scarlet udanej randki no i pieknego wieczorku hihih
                    Uciekam narazie obiadek robic dzis serwujemy kopytka z sosikiem i suróweczka
                    A jesli chodzi o mieszkanko to ja mam 3 pokoje 1 moj 2 synka 3 tescia;/ .


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scaarlet no widze ze u ciebie sie od rana działo , no to chyba ten telefonik to była taka rozgrzewka przdtym co sie bedzie działo wieczorkiem i jakie strzepy beda leciały hahahhahahahhahahahah, lepiej nie ubieraj nic drogiegoTrzymam kciuki za bardzo dobre wyniki!!!!!!!!!

                      Klarciu wiesz ze jestem z Toba i ja wierze z całego serca ze bedzie dobrze - a wiara to pierwszy krok do sukcsu i tak jak mówisz msz cudownego miska i razem to przezwyciezycie


                      Dotka no własnie ja chciałam pisac ostatnioze zaniedługo wam sie ładna rocznica szykuje - nic tylko pogratulowac Ja z mojim m jestem 8 latek i miesiac, od decyzji o slubie do slubu mineło 4miesiace - płodzilismy potomka przez cały ten czas a le nici z tego - wpadki nie było


                      Edziuleczka - Buziak


                      Gizleko no widze ze ty tez poszalałas kochana- no to sie działo, tak jak scaarletka mówi uzywaj uzywaj słonce.A co do mieszkanka to ja uwazam ze nie wazne jakie wazne ze swoje.

                      Paulinko- kiełbaska z grila - mmmmmmmmmmmmm...ale bynm wciagneła.


                      Sylwus gzdie jestes???? Choc tu do nas!!!


                      Nie wyrabiam czytac kochane hahahahahha, takze jak czegos nie doczytałam to przepraszam, bo omninełam kilka postów.Niedawno wstałam bo z m milismy wieczorek filmowy bo miał wolne takze do 4 zesmy siedzieli - teraz posprzatałam i zaraz sie ubierac i do do pracy za 2 godz.


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Scaarletko co do zdjec to faktycznie zdolnicha ten twoj przystojniak, no lae mmuske ma sliczna to co sie dziwic.
                        Buziaczki i jeszce raz trzymam kciuczki za udany wieczorekhahahhahhaha


                        Klarciu kochana oj bardzo bardzo i dlatego kusze hahahahahaahahah


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Oczekusia jak tak walnelam z tym Marokiem, ale patrzylam na necie i tam musi byc super. Ciekawe, gdzie nas swiadkowie wysla w pozdroz poslubna, to ma byc ich prezent niespodzianka. Jak nie bedzie to Maroko, to same sie tam wybierzemy


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Oczekusia tą czirliderkę super zapodałaś ale az sie szeroko usmiechnelam jak ja zobaczylam, o tak

                            Promesse jestem z Toba we wszystkich smuteczkach i radosciach. A jak tam wizyta we Wro mam nadzieje kochana ze przylatujesz na ta komunie

                            Wreszcie przestalo padac, to dobrze bo z mama sie wybieram popoludniu na zakupki a w ogole zapomnialam sie pochwalic ze dzis rano mialam podryw hihih tzn przez to ze tramwaje nie jechaly to poszlam na autobus i taki chlopak ktorego od dawna widze ze jedzi ta sama linia co ja dzis w autobusie zagadal do mnie - w miedzy czasie tramwaje naprawili i zapytal czy pojdziemy razem na przystanek na tramwaj a ja ze ok, a co tam :P pow ze juz od dawna mnie widzi na przystanku i pyta czy do pracy jezdze czy sie ucze. I jak tak jechalismy tym tram. to moj m. zadzwonil, a tamten chlopak akurat wysiadal i ja do niego "to milego dnia zycze" a moj m. zdiwiony i pyta do kogo to mowie no to mu pow. i slysze ta nutke zazdrosci juz, i pytam a co zazdrosny, a on ze nie, trala lala swoje wyczulam juz


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dotka jade na komunie, a jakze. Pozbieralam sie tez dlatego, ze nie chce sie pokazac mamie i tacie w rozsypce.

                              Ach ta zadzrosc... Skad ja to znam


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Klarciu - pewnie ze same pojedziemy jak co - a co nam tak, juz to lece załatwiac hahhahaahhahhahahahah

                                Dotka no to m dałas orzech do zgryzienia dzisiajnapeno teraz siedzi i sie w nim gotuje bo mysli kto to jest hahahahhahahaah, no ale nutka zazdrosci jest zawsze potrzeba zeby wiedzieli ze musza sie strac całe zycie


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X