Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Trzymam kciuki za ginkaDobranoc
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Czesc dziewczynki wpadlam wam potowarzyszyc!!!
      Edzia wiesz co a moze lekarz ci cos zruszyl albo za mocno ci wiercil i dlatego?? A nie mozesz isc do jakiegos na NFZ tylko musisz prywatnie??
      Ana kochana trzymaj sie slonce i bedziemy czekac na Ciebie
      Ewcia rozumiem cie bardzo dobrze jestem na tym samym etapie co ty tyle ze ja mam 3 pokojowe mieszkanie i dzialke i tez wszystko na naszej glowie
      Scarlet ja tez nie lubie jak moj maly sam na balkon idzie choc tez mam dobrze zabezpieczony. I ja rowniez kochana trzymam kciuki przycisnij go niech zacznie cos gadac
      Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 12-05-2010, 00:05.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Mamakic a jak twoj brzuszek?Jak się czujesz?Oczekująca babo wredna choć tu!
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          A wporzadku mala sie niesamowicie rozpycha a moj brzuszek rosnie i zaczyna mi czasami przeszkadzac ale pocieszam sie ze jeszcze 2 miesiace i bedzie po wszystkim choc wiem ze znowu bedzie mi brakowac go. Ale jest poki co wszystko wporzadku. A jesli chodzi o moje samopoczucie to inne niz z kacperkiem. Wszystko mnie boli spac nie moge nogi mi dretwieja ach szkoda gadac.

          Edzia babko dalej zostaw ta poduche i nie becz mi do niej jak juz tak bardzo chce to tutaj dawaj swoje smutki.
          Ah trzeba posmecic by ta nasza Oczekusia wrocila.m Ah dostanie kopa jak z stsd do moskwy
          Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 12-05-2010, 00:20.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dobra kochane do juterka bo padam na twarzDobranoc.
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Papa ja tez uciekam!!!


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc Kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Az mnie dupa rozbolała od samego czytania - no i mówie - wchodze i pisze bo jak zaczna lac to zimne okłady nie pomoga hahahhahahahahhahahahhaahahahahahahahahahahah
                Nie wchodziłąm bo padnieta jestem, normalnie ledwo na oczy widze.Nawał pracy teraz mam, no ale czas szybciej leci.Z gory przepraszam jesli czegos nie doczytałam, ale nadrobie.

                Aneczko kochana bedzie nam Cie bardzo tutaj brakowało - ale tak jak dziewczyny mówia wez tyle czasu ile potrzebujesz i jesli nabierzesz juz dystansu wracaj słonce-bedziemy czekac.


                Ewciu tez podziwiam - nasza superwomen, ty chyba na red bulu musisz cały czas by ze z tym tak wyrabiasz

                Scaarletko no widze ze Piotrus ma pomysłow sto, no i masz wesoło cały czas.Cieszy mnie twoj dobry humor słonce:*

                Edziulka kochana tez uwazam ze masz racje co do poczekania na @ bo tak jak mówisz to tylko pieniadze w błoto beda bo i tak ci nic nie powie teraz lekarz niestety, tak jak mowisz powie zeby czekac i skasuje
                A swoja droga tak mnie po głowie czochrac - oj nie ładnie nie ładnie
                Upiekłam sernik i za to nie dostaniesz hahahahahhahaahhahahha, Nie no zartuje nie mogłabym tego zrobic:****

                MamoKiC no widze ze juz coraz blizej do daty, no i ktosmały bedzie pukała zeby wyjsc tu do nas i nas spotkac

                Gizleko kochana, za niedługo Michałek sobie tez wyjdzie z cieplutkiegio mieszkanaka i cukier sie unormuje kochana.Widzez e teraz dietke trzymasz ostro kochana i zobaczysz ze to podziała.Buziak

                Gosiu super czytac ze sie dobrze czujesz i ze jestes w super formie.Tka trzymac.

                Klarciu kochana - wskakuj tu do nas jak najszybciej.Wiemy ze teraz potrzebujesz czasu, ale nam tu teskno.

                Miss i ty do nas zagladnełas - oby czesciej

                Co do anomali to mnie pecherz napi....la z rana nie moge isc do toalety, potem jest juz dobrze - no ale z rana to maskara - nie codziennie tylko tak raz na tydz.Badanka sie kąlniaja chyba, nop ale moze jak mi ta dupe zlejecie to bedzie troszke lepiej hahhahahahahha


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dotka ja nie wiem ty zgrabnisiu - gdzie ty to słodkie wkladasz-chyba do kieszonek gdziesBo taka szczuplutka jestes


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hahahahaha oczekusia dupa i pęcherz boli od naszych wirtualnych kopniaków hahahahaha a masz! za to olewanko hihi przestaniesz się skarżyć jak będziesz z nami sama zobaczysz

                    ja się zbieram do ginka
                    nie wiem czemu, ale lekkiego streska złapałam
                    idę do innego niż chodziłam
                    oby tylko coś sensownego powiedział

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Czesc kochane cos ostatnio zaniedbujecie poranna kawke, w pupki nakopam mam za to?

                      Scarlet, Ewcia matki Polki gdzie jestescie kochane? SCarlet trzymam kciuki za wizyte u ginka

                      Aneczko ja juz tesknie. Moja cyklowa towarzyszko opuszczasz mnie wracaj szybko jak nazbierasz sily, czekam....

                      Oczekusia no nareszcie, juz prawie dochodzilam do Ciebie zeby zrobic z Toba porzadek masz szczescie ze zdarzylas sie odezwac. A co do figury to najszybciej zawsze tyje mi brzuch jak u facetow ale jego mozna zawsze wciagnac, reszta jest na szczescie k Dawaj tego sernika bo sie juz slinię

                      Ewcia Ty to jestes dzielna, tak jk dziewczyny pisza zadna rola Ci nie straszna, musisz tylko m . wziac w obroty jeszcze

                      Edzia u mnie tez wczoraj byla burza, bardziej grzmialo i straszylo ale na szczescie szybko sobie poszla.

                      MamoKiC fajnie ze juz Ci tak nieduzo zostalo, super ze urodzisz latem bedzie cieplutko i na spacerki zaraz bedzie mozna wyjsc

                      Gosiu a Ty nas cos ostatnio zaniedbujesz, prosze czesciej sie tu udzielac kochana, pisz jak tam Twoja fasoleczka

                      Klara dla Ciebie buziaczki przesylam i usciski

                      Miss cos ostatnio nas tez zaniedbujesz
                      Last edited by dotka85; 12-05-2010, 09:43.


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Cześć kobietki nie zaniedbuję wasczytam regularnie ale nie zawsze piszę,dopadły mnie zmienne nastroje i emocje różne chodzą po głowiewiem że to przejściowe ale utrudniają życie okropnie.
                        Trochę mam papierkowej roboty ale to na kompie i hop gotowe. Czuję się dobrze fasolek rośnie bo apetyt mi wzrastaWA tak poza tym to każdą wolną chwilę spędzam na dworze i się dotleniam.Buziaczki przesyłam i zarazę rozsyłam

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          czesc pisze choc nie jestem przekonana czy powinnam bo pewnie kilka osob nie chce zebym sie udzielala...ostatnio troszke buszowalam i zobaczylam ze niektore z was naprawde dlugo sie staraja naprawde przezylam szok bo ja niby problemy z zajsciem tez mialam ale na pewno nie takie jak wy dziewczyny choc do konca to nie wiem co u niektorych sie wydarzylo...jakie to zycie jest niesprawiedliwe te ktore nie chca to maja i pisza na forum co zrobic a te ktore pragna fasoleczki najbardziej na swiecie musza sluchac tego i sie zamartwiac, tutaj w anglii to w ogole przezylam szok cywilizacyjny choc wiem o aborcji duzo to wyobrazcie sobie ze tutaj do 16 tyg mozna usunac ciaze i to legalnie normalnie jak o tym uslyszalam to sie przezegnalam nawet tacy znajomi anglicy od meza z pracy rok temu usuneli ciaze akurat ja wtedy rodzilam szok!!bo dla tej dziewczyny kariera byla wazniejsza tym bardziej dziwie sie ludzom ktorzy decyduja sie na to gdyz tu w przeciwienstiwe do polski jest ogromna pomoc od panstwa np mogliby dac malusza do zlobka i problem kariery rozwiazany, no ale to moje zdanie




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            WitamNasze mamusie dobrze że z wami i fasolkami wszystko w porządkuGosiu masz rację że się dotleniaszNinkapa masz rację że to chore.Ale może z jednej strony to lepiej żeby usunęła jak ma wyrzucić do kosza albo katowaćDotka to co serwujesz do kawki??
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ninkapa zapraszam cię do gródniówek 2010 jest nas na prawdę malutko i przytulnie może tam poczujesz się lepiej

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ninka ciesze sie ze dobrze sie czujesz. Nie wiedzialam ze w Anglii takie obyczaje to rzeczywiscie straszne
                                Gosiek czemu piszesz fasolek?? czyzbys wyczuwala podswiadomie ze to chlopiec?
                                Ewcia do kawusi to co wczraj, drozdzowe z jablkami i poyspka


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X