Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    dzieki
    tez tak mysle aby dzis od razu zawiezc, bo prace od 6 zaczynam a szefowa tak 8-9 sie zjawia, wiec bym musiała normalnie pracowac

    Sek w tymz eja zawsze mam skrupuły i sie przejmuje wszytkimi, a mna mało kto, tak juz mam. boje sie tylko jakichs niemiłych słow, choc jak wiedza z emam cukrzyce i do tego ciaza to moze sie postrzymaja i jakos to przyjma na klate...
    chciała bym miec to za soba, bo juz mam dosc

    tez mam nadzieje ze serduszko bedize słychac w sumie to koniec 5 tyg wiec fasolka juz jakies 20dni żyje to moze juz usłysze

    Najwazniejesz e zeby na USG wyszło i zeby L4 było i zaswiadczenie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Edzia i Scarlet to powodzenia dajcie znac jak wrocicie co zalatwilyscie4, buzka :*
      Ana a my czekamy z niecierpliwoscią na przyszly tydzien


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        no i dupa, jesteśmy zdrowi. jasny gwint, wszystkie badania wszyły ok. czyli jestem zdrowa jak ryba, hormony ok, cukier ok, syfa nie mamy, infekcji również żadnej nie ma, w krwi jest wszystko jak trzeba, badanie ginekologiczne w najlepszym porządku, usg ok..
        zostaje mam na razie jedyne co, to wrzucenie na luz i liczenie, że organizm kiedyś zaskoczy jak ginek tak twierdzi..
        już sama nie wiem co jeszcze przebadać..

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
          no i dupa, jesteśmy zdrowi. jasny gwint, wszystkie badania wszyły ok. czyli jestem zdrowa jak ryba, hormony ok, cukier ok, syfa nie mamy, infekcji również żadnej nie ma, w krwi jest wszystko jak trzeba, badanie ginekologiczne w najlepszym porządku, usg ok..
          zostaje mam na razie jedyne co, to wrzucenie na luz i liczenie, że organizm kiedyś zaskoczy jak ginek tak twierdzi..
          już sama nie wiem co jeszcze przebadać..
          Kochana Scarlet a toxo robiłaś?....bo ja masz świeże zakażenie,nawet pół roczne też tak może sie dziać jak u ciebie....

          mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
          gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
          Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
          Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
          Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            tylko, że ja ani zwierzaka nie mam, ani styczności z żadnym i lekarz twierdzi, że raczej szans nie ma żebym to miała

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
              tylko, że ja ani zwierzaka nie mam, ani styczności z żadnym i lekarz twierdzi, że raczej szans nie ma żebym to miała
              No rozumiem to,ale nigdy nic nie wiadomo....bo jak jej nie masz to bedąc w ciaży musisz bardzo uważać....a poza tym kochana można sie zarazic nie tylko przez zwierzaki....no ale to juz twój wybór....,ja tylko mówię co bym zrobiła gdyby u mnie było tyle bólu....Scarlet jak cie stać idż zrób to przynajmniej będziesz spokojna....

              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scarlet ale to nie koniecznie musisz miec kontakt ze zwierzeciem, wsytarczy ze mialas jakis kontakt z czyms czego to z wierze dotykalo itp - to w przypadku toksoplazmozy, jest jeszcze cytomegalia - ja obywda badania robilam sobie prywatnie tak dla wlasnej wiedzy czy wszystko ok, cytpmegalia i toksoplazmomza bada sie na dwa "czynniki" IgG oraz IgM .


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                  Scarlet ale to nie koniecznie musisz miec kontakt ze zwierzeciem, wsytarczy ze mialas jakis kontakt z czyms czego to z wierze dotykalo itp - to w przypadku toksoplazmozy, jest jeszcze cytomegalia - ja obywda badania robilam sobie prywatnie tak dla wlasnej wiedzy czy wszystko ok, cytpmegalia i toksoplazmomza bada sie na dwa "czynniki" IgG oraz IgM .
                  Zgadzam się z Dotką!!!!!!

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Scaarlett robilas rowniez badania z biologii molekularnej w poszukiwaniu mutacji MTHFR, faktor V°Leidena, prtotrombina G20210A, itd.?


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Promesse ale teraz nazwami pojechalas widze ze jestes bardzo wtajemniczona, az strach sie bac co to, juz same nazwy groznie wygladaja


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        chlamydię też się bada na dwa czynniki. zrobię te badania teraz w drugiej kolejności. nie chciałam wszystkiego na raz robić, stwierdziłam, że będę wykluczać po jednym, bo badanie jednego syfa w dwóch czynnikach kosztuje 100 zł. wiadomo koszty. napisałam wam tylko, że na pierwszy rzut oka te badania są ok i to co najbardziej prawdopodobne u mnie wykluczone, dlatego mnie to szukanie tak przeraża, bo człowiek nie wie za co się brać to może być wszystko, ale również może być wszystko ok..a lekarz to tak pomoże, że szkoda gadać..
                        nie promesse nie robiłam czegoś takiego,pierwsze słyszę o takim badaniu, a co to takiego?

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Sa to podstawowe badania genetyczne (robione z krwi), niebezpieczne jesli wystepuja w homozygocie, bo moga powodowac wady genetyczne zarodka, ktorego organizm poprostu sie pozbedzie, przepraszam za wyrazenie, ale nie wiem jak to inaczej opisac .
                          Jezeli kobieta ma za soba poronienie, lub ma i o tym poprostu nie wie, bo nie wiedziala o wczesnej ciazy, powinna zrobic badania w tym kierunku, zeby poznac ewentualna przyczyne poronienia. Mutacje te, jesli wystapia, mozna leczyc i zapewnic prawidlowy rozwoj zarodka.
                          Przy okazji trzeba zrobic tez badanie immunometryczne na poziom homocysteiny i AB Anti-nucleo ANA.Tak tlumaczyl mi to moj ginek. Jesli macie inne pytania sluze pomoca. Moge wam zrobic liste badan, ktore przeszlam. Z tego co czytalam na innych forach internetowych zadko zleca sie badanie z w kierunku tych mutacji w Polsce, nie wiem czemu.
                          Last edited by Promesse; 11-03-2010, 15:30. Powód: dopisek


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Promesse przeczytałam kilka artykułów na ten temat i chyba nie widzę podstaw żeby to na razie robić. owszem jest napisane o nawracających się poronieniach, ale to ok 10-20 tyg ciąży i przy problemach w III trymestrze. u mnie nie jestem w stanie przekroczyć 6tygc poza tym, pierwsze dziecko urodziłam normalnie i w rodzinie nic podobnego nie występowało.. no ale jak już wszystko wykluczę, to i za każde światełko w tunelu się wezmę
                            dziękuję za każdą waszą radę i sugestię! kochane jesteście!
                            spadamy z synkiem na basen
                            miłego popołudnia

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Scarlet to dobra wiadomosc,ze masz hormony ok.i nie ma syfa! Ale rozumiem Cie,ze masz dosc,bo nadal nic nie wiadomo. Dziewczyny maja racje-toxoplazmoza moze byc tam, gdzie zwierzak czegos dotyka, a Ty to zjesz. Moj gin.mowil,ze mozna sie zarazic jedzac surowe, przyziemne warzywa i owoce, bo czesto koty i psy sikaja tam i jak niedokladnie sie je umyje, to mozna sie zarazic. A Promese to znawczyni! Nigdy o czyms takim nie slyszalam. Ale moze warto zrobic, skoro to przyczyna poronien. Dotka okaze sie,czy sie bedziemy starac...

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Nie jestem znawycznia, poprostu mam fajnego ginka, ktory ma do mnie anielska cierpliwosc i tlumaczy po kolei kazde jedno badanie i jego wynik . Zawsze mozemy wynienic sie doswiadczeniami, jesli moze to nam pomoc w drodze do dwoch kreseczek


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X