Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na wakacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdzie na wakacje

    U nas w tym roku padła decyzja, że jedziemy całą rodziną na wczasy do Czarnogóry, dokładnie na wyjazd zorganizowany przez biuro:xxx. Jeszcze nigdy nie byliśmy w tym kraju, więc z pewnością będzie ciekawie i zachwycająco. Dzięki temu, że wycieczkę zorganizowaliśmy wystarczająco wcześniej, to mamy możliwość, aby na spokojnie ustalić plan oraz wyznaczyć miejsca, które chcemy zobaczyć.
    Last edited by disne; 15-07-2020, 20:25. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdzie na wakacje

      Mi się marzą Włochy. Ale co z tego wyjdzie nie wiadomo.

      Skomentuj


        Odp: Gdzie na wakacje

        Do wakacji jeszcze kawałek majówka jest bliżej i z rodziną wybieramy się na nią do Karwi. Mamy już zarezerwowany nocleg w xxx Bardzo ładne miejsce jak patrzyłam na zdjęciach. Wczoraj na ich fanpage filmik był ze spaceru po plaży Ładne widoki. Oby tylko pogoda dopisała to będzie super
        Last edited by disne; 15-07-2020, 20:26. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Gdzie na wakacje

          W tym roku najpewniej wybierzemy się do Ustronia Morskiego, gdzie rodzice za oszczędności kupili własny domek nad morzem, żeby go wynajmować turystom. Nie muszę dodawać jaka to okazja - zapłacimy oczywiście, ale na pewno wyjdzie nas to porównywalnie jak pokój w hotelu, czy pensjonacie, a warunki są niezmiernie lepsze. Piękne osiedle domów xxx oferuje wiele atrakcji także dla dzieci, z których zamierzamy korzystać.
          Last edited by disne; 15-07-2020, 20:26. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Gdzie na wakacje

            Uwielbiam spędzać czas nad morzem. Po długim opalaniu się na plaży, wejście do chłodnej morzy jest marzeniem po długim okresie pracy. Mnóstwo ciekawych miejsc na wyjazd znalazłam na portalu xxx
            Last edited by disne; 15-07-2020, 20:26. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Gdzie na wakacje

              Planując taki wakacyjny wyjazd od razu przemyśl sobie sprawę odpowiedniego ubezpieczenia. Posprawdzaj sobie kilka opcji i dopiero coś dla siebie wybierz. Z miejsc sprawdzonych zajrzyj sobie między innymi na xxx . Tutaj link jest do ubezpieczenia w konkretne miejsce, jednak jak się przekonasz na stronie jest wiele możliwości ubezpieczeń. Pamiętaj, że nie zawsze jest sens sugerować się ceną. Moim zdaniem dużo ważniejsza jest świadomość, że w razie jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia masz kompleksową ochronę ubezpieczeniową.
              Last edited by disne; 15-07-2020, 20:26. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Gdzie na wakacje

                pewnie ze w kraju mamy duzo fajnych miejsc.. chociazby Ślesin My tam wlasnie sie wybieramy na wakacje. Mamy zarezerwowany na tydzien domek u Anny i juz nie moge sie doczekac az wypoczne w tej ciszy otoczona naturą

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdzie na wakacje

                  Do Meksyku jechać to być się chyba bała... Chociaż no pięknie tam!

                  Skomentuj


                    Odp: Gdzie na wakacje

                    Miłośnikom gór polecam Poprad na Słowacji, piękna miejscowość w sercu Tatr Wysokich z atrakcją dla małych i dużych turystów w postaci parku wodnego AquaCity, dawno się tak dobrze nie bawiłam, jak tam!

                    Skomentuj


                      Odp: Gdzie na wakacje

                      Na wakacjach polecam sprawdzone xxx . Dużo przestrzeni jest w sam raz na nocleg z grupą przyjaciół. Polecam takie fajne rozwiązanie.
                      Last edited by disne; 15-07-2020, 20:26. Powód: link
                      Lepiej jest mieć szczęście. Ale ja wolę być dokładny. Bo wtedy, jak szczęście przychodzi, jesteś gotów.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdzie na wakacje

                        Ja nie chcę całej rodzinki zbierać i jechać nad morze, bo jest po prostu za dużo ludzi, ale myślę, ze fajnie by było się wybrać gdzieś na warmię i mazury, bo jakoś tak spokojniej, widoki też ładne i wody pod dostatkiem

                        Skomentuj


                          Odp: Gdzie na wakacje

                          My od kilku lat na wakacje jeździmy na mazury. Mamy takie nasze ulubione miejsce w małym miasteczku. Zabieramy zawsze rowerki biegowe dla dzieci i chodzimy na bardzo długie leśne spacer dookoła jeziora.

                          Skomentuj


                            Odp: Gdzie na wakacje

                            Mazury to świetny kierunek dla rodziny. Szczególnie, że atrakcji tam nie brakuje.

                            Skomentuj


                              Odp: Gdzie na wakacje

                              Takich ofert nie brakuje, można korzystać do woli. Wystarczy chwilkę poszukać.
                              Przeznaczenie nie ma nic wspólnego z tym kim jesteś i skąd pochodzisz. Przeznaczenie zależy od serca i duszy

                              Skomentuj


                                Odp: Gdzie na wakacje

                                My chcemy zwiedzić całe wybrzeże co 2 dni zmieniać lokalizację i odkrywać nowe miejsca. Od lutego już rezerwujemy tanie motele i na początku sierpnia ruszamy w drogę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X