Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ulubiony alkohol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ulubiony alkohol

    cytrynówka zawsze spoko, wpiszcie na yt cytrynki jest nawet o niej kawałek
    Last edited by disne; 14-07-2020, 09:07. Powód: link w podpisie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ulubiony alkohol

      Ja osobiście nie mam ulubionego. Lubię po prostu kosztować nowe smaki. Na xxx zawsze znajdzie się jakiś ciekawy przepis na pysznego drinka, więc jeśli mam ochotę, to zaglądam na stronę i przygotowuję według przepisu.
      Last edited by disne; 14-07-2020, 09:07. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: ulubiony alkohol

        Mój znaomy był kiedyś barmanem i na prawdę ma w głowie całą masę przepisó na drinki, fajne są takie które można zrobić w wersji bezalkoholowej i smak mają prawie taki sam

        Skomentuj


          Odp: ulubiony alkohol

          Cytrynówkę własnej roboty i ja kiedyś robiłam. Polecam taką własnej roboty. Pychotka, chociaż ja rzadko piję takie takie wynazki.

          Skomentuj


            Odp: ulubiony alkohol

            Lubić to rzeczywiście lubię przy jakiejś okazji wypić lampkę dobrego wina... Jednak w ciąży i karmiąc piersią jestem zwolennikiem zasady zero alkoholu. Więc już trzy lata totalnej abstynencji . Chyba z decyzją o kolejnym dziecku poczekam do czasu aż mniejsze przejdzie na butelkę i choć lampkę dobrego wina będą mogła bezkarnie wypić .

            Skomentuj


              Odp: ulubiony alkohol

              Najczęściej piję drinki, ale to też sporadycznie. A skoro już, to wtedy zawsze wybieram porządne alkohole, bardzo lubię np. Gutt Vodkę w drinku z colą. Czasami piję również ziołowe - tutaj Herbal Vodka. Również przyjemny smak, zapach i przede wszystkim nie pali w gardło.

              Skomentuj


                Odp: ulubiony alkohol

                Piwo. Wiem, że to dziwne jak na kobietę ale bardzo lubię. Nie musi być smakowe chociaż wolę albo np. z sokiem.
                Last edited by disne; 14-07-2020, 09:05. Powód: reklama w podpisie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ulubiony alkohol

                  Ja preferuję wina słodkie, ewentualnie pólsłodkie. Mąż woli wytrawne. Oboje preferujemy wina białe. Czerwone zostawiamy jedynie na specjalne okazje. Białe są lżejsze i pasują praktycznie do wszystkiego.

                  Świetne jest na przykład wino Cuvee Lagarde Blanc . Jest delikatne i ma świetny aromat.

                  Proponuję jeszcze zajrzeć sobie na stronę:
                  xxx

                  Jest tam aktualnie sporo dobrych okazji na zakup wina.
                  Last edited by disne; 14-07-2020, 09:06. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: ulubiony alkohol

                    Uwielbiam wina białe polslodkie/polwytrawne. Czasem likierek tez sie zdarzy, a moj ulubiony to Baileys dwukolorowy mmm No i piwko tez lubie, ale raczej z sokiem albo Redds
                    Ale w ciazy wiadomo- zero alkoholu!

                    Skomentuj


                      Odp: ulubiony alkohol

                      Martini Bianco z lodem i limonką
                      Last edited by disne; 14-07-2020, 09:06. Powód: reklama w podpisie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ulubiony alkohol

                        Napisane przez anetka19851 Pokaż wiadomość
                        Martini Bianco z lodem i limonką
                        Ooo, tez uwielbiam!

                        Skomentuj


                          Odp: ulubiony alkohol

                          Ja aktualnie to wypiłabym wszystko żartuję Alkohol odstawiłam w momencie starania się o dziecko, później ciąża, teraz karmię piersią, więc nie piłam od prawie 18 miesięcy.

                          Skomentuj


                            Odp: ulubiony alkohol

                            Lubię, ale raz na kiedy i najczęściej w drinku. Np. mega smakuje mi Pure Vodka, czyli po prostu czysta, chyba jedyna jaką znam, która nie pali w gardło i jest smaczna. Oni też mają Herbal Vodka - ziołowa, smakowa, ale też wybitna. Piję kilka razy w miesiącu, ale tj. kilka drinków, z reguły po prostu z colą.

                            Skomentuj


                              Odp: ulubiony alkohol

                              Lampka wina zawsze jest spoko. Ja pije 2 razy w tygodniu do kolacji
                              Zaiste i szlachetny koń niekiedy się potknie.

                              Skomentuj


                                Odp: ulubiony alkohol

                                Ja ewentualnie piwo smakowe. Nie lubię mocnego alkoholu
                                Więcej wart jeden dzień uczonego niż całe życie nieuka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X