Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ulubiony alkohol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: ulubiony alkohol

    Ja ostatnio bardzo zasmakowałam w wódce smirnoff kawowej - smakuje po prostu jak nie wódka A oprócz tego to bardzo lubię wino słodkie, różowe albo martini.
    Galanteria biurowa szyta na miarę http://www.kaletnictwo.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: ulubiony alkohol

      Napisane przez moniak80 Pokaż wiadomość
      Ja ostatnio bardzo zasmakowałam w wódce smirnoff kawowej - smakuje po prostu jak nie wódka A oprócz tego to bardzo lubię wino słodkie, różowe albo martini.
      Wódka kawowa ? Przyznam że pierwszę słyszę Jeszcze nigdy takiej nie smakowałam Pewnie to taka wersja dla pań Bo panowie to bardziej czystą preferują

      Skomentuj


        #78
        Odp: ulubiony alkohol

        jest teraz pelno tych smakowych alkoholi- ja z tych nie pijacych bo ni umiem i nie lubie, jakos mi nie smakuje poprostu

        Skomentuj


          #79
          Odp: ulubiony alkohol

          o też nie słyszałam o wódce kawowej Ciekawe. Ostatnio trochę próbowałam colę z piwem- piwa śladowa ilość i całkiem całkiem, bo nie czuć w ogóle chmielu

          Skomentuj


            #80
            Odp: ulubiony alkohol

            ja nie umiem pic, mi piwo nie smakuje bo kwasne i ten smak chmielu wlasnie - choc jakies smakowe od czasu do czasu lubie ale odrobinke, a takiego miksu z cola nie probowalam - ehh ilez to sie mozna od Was dowiedziec

            Skomentuj


              #81
              Odp: ulubiony alkohol

              Colę z piwem też kiedyś próbowałam chyba to rok temu na weselu ale jakoś tak ja wiem Wolę coś słodszego
              Justyna ja też nie piję dużo bo mocnej głowy to ja nie mam ale czasami naleci po prostu taka chęć na alkohol

              Skomentuj


                #82
                Odp: ulubiony alkohol

                ja powiemwam ze raz miala kaca takiego lekkiego i juz dziekuje - jak było sie młodym i sie mialo rozne pomysły, teraz jestem juz za stara, wodka jako taka mi nie smakuje, drinki tez nie, wina odrobinke wypije i tyle, moja mama robi rozne nalewki w sezonie letnim i powiem Wam ze ja tylko lyczka sie napije i juz mam dosc:P

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: ulubiony alkohol

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  ja powiemwam ze raz miala kaca takiego lekkiego i juz dziekuje - jak było sie młodym i sie mialo rozne pomysły, teraz jestem juz za stara, wodka jako taka mi nie smakuje, drinki tez nie, wina odrobinke wypije i tyle, moja mama robi rozne nalewki w sezonie letnim i powiem Wam ze ja tylko lyczka sie napije i juz mam dosc:P
                  o to nalewką domowej roboty tym bardziej nie pogardziłabym

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: ulubiony alkohol

                    Lubię Cydr i piwo Karmi klasyczne lub kawowe. To są moje ulubione alkohole.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: ulubiony alkohol

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      o to nalewką domowej roboty tym bardziej nie pogardziłabym
                      zapraszam jak tylko moja mama nas wyposazy w arsenał to wpadaj ja z tych nalewek to lubie cytrynowke najbardziej

                      Napisane przez edit00 Pokaż wiadomość
                      Lubię Cydr i piwo Karmi klasyczne lub kawowe. To są moje ulubione alkohole.
                      ooo cydr jest dobry

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: ulubiony alkohol

                        Gdyby pigwa nam dopisała to skusiłabym się na zrobienie nalewki z pigwy ponoć pyszna a cytrynówkę też dobrze wspominam Siostra z Włoch przywoziła ale to taka wódka pomarańczowa bardziej była Limoncello

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: ulubiony alkohol

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          Gdyby pigwa nam dopisała to skusiłabym się na zrobienie nalewki z pigwy ponoć pyszna a cytrynówkę też dobrze wspominam Siostra z Włoch przywoziła ale to taka wódka pomarańczowa bardziej była Limoncello
                          Lara moja mama robi tez z pigwy i tez jet dobra - tylko ze mnie pijak ni jaki i ja nie umiem pic tylko łyczek, moja mama robi ta cytrynowke, malinowke, wisniowke, szwagierka robi kawowke i orzechowke na brzuszkowe dolegiwosci

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: ulubiony alkohol

                            Ja lubię radlerki cytrynowe.
                            Last edited by disne; 14-07-2020, 09:09. Powód: reklama w podpisie

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: ulubiony alkohol

                              Okocim radler też jest dobry - zarówno wersja grejpfrutowa jak i limonkowa.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: ulubiony alkohol

                                W Hiszpanii piłem Pina colada. Smakował super - prawie jakbym był na Karaibach

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X