Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

    Napisane przez cwiklak Pokaż wiadomość
    Proszę o pilną pomoc. Poszukuję w Krakowie dobrego adwokata
    od rozwodów. Nie chce trafić do kogoś z książki telefonicznej. Z góry
    dziękuję smile
    Tylko pani Maciejewska z Krakowa. Prowadzila mój rozwód (dość prosty, bo nie mieliśmy dzieci i choć początkowo chciałam stwierdzenia winy byłego, to sobie to odpuściłam). teraz prowadzi rozwód mojej znajomej. radca prawny z powołania, bo bardzo angażuje się w pomoc i potrafi dobrze doradzić.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

      Właśnie. Zaangażowanie w sprawę i zrozumienie dla klienta to takie cechy, które dla mnie są najważniejsze w kontekście rozwodu. Wiem, że takimi cechami charakteryzuje się mecenas Budrewicz z Warszawy. Takim osobom można śmiało zaufać, bo ma się pewność, że zrobią wszystko, by doprowadzić sprawę do pozytywnego zakończenia.

      Skomentuj


        #18
        Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

        Jeśli o mnie chodzi to mogę Ci śmiało polecić kancelarię adwokacką z Zabrza, Pana Grzegorza Kalamala.
        Świetny specjalista

        Skomentuj


          #19
          Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

          Zdecydowanie polecam adwokata Piotra Pilszek ma kancelarię przy ul. Staffa 1/11, usłyszałam o nim od znajomego, któremu świetnie poprowadził rozwód. Adwokat, który potrafi słuchać klienta, cierpliwy i spokojny. Potrafi bardzo rzeczowo wszystko wytłumaczyć, tak że dla mnie wizyta w sądzie nie była stresująca. A byłego już męża elegancko puścił z torbami. Bardzo skuteczny adwokat, świetnie działa na sali sądowej.

          Skomentuj


            #20
            Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

            Bez wątpienia najlepszy adwokat do spraw rozwodowych w Krakowie to Justyna Migas. Polecam ją szczególnie wszystkim paniom które potrzebują konkretnej adwokatki, która pomoże, dokładnie wyjaśni i podpowie co i jak. Polecam. www.migas-adwokat.pl

            Skomentuj


              #21
              Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

              o super, chętnie sobie spiszę tych z Wrocłąwia bo znajoma jest właśnie na etapie szukania kogoś sprawdzonego do sprawy rozwodowej, dziękuję

              Skomentuj


                #22
                Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

                W Krakowie to mi ciężko doradzić, ale jakby ktoś szukał w Warszawie, albo do większej sprawy to mogę odesłać - http://kancelaria-cieslak.pl/rozwod pamiętajcie, że dobry prawnik to podstawa jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi, podział majątku. A sprawy rozwodowe to jedne z trudniejszych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

                  Ja współpracowałam z tą kancelarią: http://www.adwokat-figiel.pl/ i bardzo sobie cenię ich usługi bo bardzo profesjonalnie podchodzą do sprawy, a ponadto wyjaśniają dokładnie wszystkie kwestie w sprawie klientowi, co miało dla mnie bardzo duże znaczenie.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

                    sprawdź proszę http://www.mecenaspalka.pl/ tu mają doświadczenie w sprawach rozwodowych. Wiedzą co i jak i sporo o nich pozytywnych opinii znalazłam w necie.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

                      Jeśli któraś z Was potrzebuje adwokata do spraw rozwodowych na terenie Katowic, to całkiem dobry adwokat Katowice rozwod jest tutaj Myślę, że warto umówić się z nim na spotkanie
                      Cierpiał. Naprawdę wierzył, że go nikt nie kocha, a taka świadomość niezależnie od tego, kim jesteś, boli

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

                        Mój rozwód prowadziła Adwokat Karolina Liszka z GP Kancelarii ze skutkiem sukcesywnym. Sprawa byłą bardzo trudna, ponieważ mój ex mąż robił straszne problemy związane z opieką nad dziećmi, podziałem majątku oraz alimentami. No mówiąc krótko sprawa była bardzo trudna i nie przyjemna, ale na szczęście zakończyła się całkowicie po mojej myśli. Jeżeli ktoś potrzebuje skutecznej pomocy doświadczonego prawnika specjalizującego się w rozwodach, to polecam zgłosić się po pomoc do Pani Karoliny. Pozdrawiam.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

                          Przechodziłam przez trudny proces rozwodowy. Moją sprawę prowadziła Pani Adwokat Karolina Liszka z GP kancelarii znajdującej się przy ulicy Starowiślnej. Sprawa była bardzo skomplikowana, ponieważ w grę wchodził podział majątku oraz alimenty. Sprawę udało się wygrać, dlatego szczególnie w trudnych wypadkach polecam skorzystać z pomocy GP kancelarii.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

                            Osobiście mogę Ci polecić tą kancelarię: http://www.kancelaria-kalamala.pl/
                            Korzystałam z niej w kilku sprawach i naprawdę godna polecenia.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

                              Sprawdź tę stronę: http://katalog-prawniczy.pl tam prawnicy oraz kancelarie adwokackie z całej Polski reklamują swoje usługi. Na spokojnie porównasz oferty, ceny i wybierzesz najlepszą.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

                                Ja tez jestem z krakowa, ale dojezdzalam na konsultacje do Gliwic do kancelarii Legaleo. Jestem bardzo zadowolona. To najlepsi prawnicy do rozwodow, a przy tym nie zdzieraja kasy. Rozwiedli dwie moje koleżanki i mnie, a mialysmy o co walczyc

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X