Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkolenie- stylizacja paznokci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szkolenie- stylizacja paznokci

    Będąc mamą, siedząc w domu chciałabym sobie dorobić. Pomyślałam o robieniu paznokci. Wcześniej jednak chciałabym zapisać się na szkolenie w tym zakresie. Czy któraś z Was może polecić jakieś konkretne szkolenie?
  •    
       

    #2
    Odp: Szkolenie- stylizacja paznokci

    Witam Zapraszam do wątku o paznokciach tu http://forum.mamotoja.pl/forum/showt...ight=paznokcie i tu proszę ponowić swoje pytanie Ten wątek zamykamy aby nie powielać tematów o tej samej treści

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szkolenie- stylizacja paznokci

      Potwierdzam Beauty Lux - ich szkolenie zawodowe jest zdecydowanie najlepszym sposobem na nauczenie się zawodu. Siedzę w tej branży od bardzo dawna, wiem, jakie są różnice. Jeśli idziesz na konkretne szkolenie, to oni w krótkim czasie przygotują cię do pracy - zakładając, że solidnie takie szkolenie przepracujesz. U nich macie małe grupy, porządne kosmetyki, no i program, który obejmuje wszystkie istotne zagadnienia.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szkolenie- stylizacja paznokci

        A ja zastanawiam się czy takie szkolenie w ogóle jest potrzebne? Osobiście myślę się nad zakupem takiej lampy do hybryd oraz zestawu akcesoriów i najchętniej zaczęłabym ćwiczenia sama, w domowym zaciszu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szkolenie- stylizacja paznokci

          Beauty Lux - ten kierunek. Pisałam już. Chcecie umiejętności, to musicie nad nimi popracować. Działam w tej branży od dawna i wiem, jaka nauka ma sens, a co jest stratą czasu. Pracownice też wysyłam na te szkolenia, bo one zapewniają po prostu przygotowanie zawodowe. Podobnie radzę działać również i wam.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Szkolenie- stylizacja paznokci

            Różnego rodzaju szkolenia kosmetyczne prowadzi wrocławski salon Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/ Sprawdźcie sobie co mają w ofercie, może i stylizację paznokci. Wiem, że przyjaciółka tam miała sporo szkoleń i jest z nich bardzo zadowolona, dużo jej dały.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Szkolenie- stylizacja paznokci

              Jeśli ktoś jest z Warszawy, a szczególnie z okolic Mokotowa to polecam firmę ALOE Kosmetyka i Szkolenia.

              Kursy prowadzone są w komfortowych warunkach, indywidualnie bądź w małych 2 osobowych grupach. Każdy uczestnik kursu ma zapewnione własne stanowisko pracy wyposażone w aparaturę kosmetyczną, akcesoria jednorazowego użytku, wszelkie potrzebne produkty kosmetyczne oraz modeli do ćwiczeń.

              Ich strona internetowa: https://aloe.waw.pl/kursy-kosmetyczne/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szkolenie- stylizacja paznokci

                Beauty Lux, oni robią szkolenia zawodowe przygotowujące do pracy i ten temat mamy dokładnie przerobiony. Można powiedzieć, że w zasadzie oni nauczyli nas dosłownie wszystkiego. Nie ma sensu zdobywanie kwalifkacji na innych zasadach - tutaj wszystko działa jak powinno!

                Skomentuj

                       
                Working...
                X