Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotelik na rower - ale jaki??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Fotelik na rower - ale jaki??

    Cześć, zakładam nowy wątek dotyczący - fotelika na rower.
    Mój synek ma skończone 11 miesięcy, chciałabym wsiąść jak za starych dobrych czasów na rower...
    Ale jaki fotelik wybrać dla swojego maluszka??
    Montowany z przodu czy z tyłu??
    Czy mój synek nie jest za mały jeszcze na takie wyprawy??
    Jak wasze pociechy znosiły jazdę na rowerze??
    Last edited by pati000; 01-05-2013, 23:24.
  •    
       

    #2
    Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

    Podobno dobre foteliki są firmy Polisport, moja siostra się interesowała tematem, bo kupowała dla siostrzenicy. Kupiła ten model http://ramasport.pl/kategorie-glowne...-deluxe-detail
    Siostrzenica miała 16 miesięcy jak pierwszy raz "wsiadła na rower", jeździ już od miesiąca i jest zachwycona. A fotelik też się chyba sprawdza, bo nie narzekają na niego.
    Z tego co czytam w opisie to dziecko musi ważyć powyżej 9 kg, nie ma ograniczenia co do wieku.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

      Ja mam taki fotelik zamontowany z tyłu w rowerze, zakupiony ze strony *************.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

        Dla dziecka w tym wieku proponowałabym fotelik montowany z tyłu,ale taki naprawdę solidny i dobrej jakości aby był stabilny. Jaki budżet możesz przeznaczyć na ten cel? Podaj szczegóły i wtedy postaramy się pomóc,doradzić.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

          My mamy stary fotelik a raczej krzesełko wiklinowe zakładane na kierownice nie wiem jak z bezpieczeństwem ale kiedyś ja na taki jeździłam i nic mi nie było może i moje maleństwo w nim będzie jedzic

          Skomentuj


            #6
            Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

            Bezpieczenstwo jest mocno średnie ale faktycznie dawniej jeszcze kilka lat wstecz wiele osób woziło dzieci właśnie w takim wózku zakładanym z przodu na kierownicę,były po prostu modne.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

              Bezpieczniej jest zamontować z tyłu, nie kupuj chińskich fotelików bo mogą popękać, i spowodować wypadek.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

                Mieliśmy wiklinowy najpierw a potem taki z tyłu na bagażnik , z pasami Dziecko szybko usypia na wycieczkach

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

                  My mamy z pasami, i taki nie na bagażnik tylko dopinany do siedzenia. Młody lubi w nim siedzieć i jeździć z tatą na wycieczki rowerowe, choć z kaskiem różnie u Niego bywa.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

                    wiesz... jak masz dylematy odnośnie fotelików na rower, to nie ma co czekać na mądre rady z forum ;p tylko dokładnie stosować się do zaleceń producenta. Ja kupiłam wózeczek który ciągnę z tyłu i bardzo mi się jeździ i mam wrażenie, że dziecko jest bezpieczne, ale jeżdżę też dużo ostrożniej niż kiedyś.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

                      Czy takie rowery jak te pokazane tutaj - https://dotsport.pl/ nadają się również do wożenia dzieci? My oczywiście takiej maszyny nie posiadamy, bliska nam osoba chciała na nim wozić swoje dziecko i sami nie wiemy... Czy to jest bezpieczne?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

                        Wygląda efektownie,ale jednak mimo wszystko do przewożenia dziecka zdecydowałabym się na inny fotelik z dodatkowym oparciem aby było po prostu stabilniej.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

                          My nie mieliśmy, ale może teraz przy drugim zakupimy. Starszy będzie jeździł własnym rowerkiem, a młodszego weźmiemy do fotelika.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

                            Ja kupiłam fotelik Hamax, stwierdziłam że na takim sprzęcie nie ma co oszczędzać a według opinii i certyfikatów bezpieczeństwa ten okazał się najlepszy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Fotelik na rower - ale jaki??

                              Moje dzieci wyrosły już z fotelika i same jeżdżą na rowerach, ale jak były maluchami to uwielbiały takie przejażdżki. Często jazda na rowerze działała na nie usypiająco i wyglądały wtedy przesłodko. Wejdź na sklep Zico-Bike http://www.zico-bike.pl/ a znajdziesz tam wszystko co jest niezbędne do przyjemnej jady rowerem oraz najlepsze i bezpieczne foteliki na rower dla dzieci w każdym wieku.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X