Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strefy wolne od dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Strefy wolne od dzieci

    Hejka. Wrzucam pilotażowy odcinek nowego programu publicystycznego Chyba Ty!. W tym odcinku coś dla mam: jest o karmieniu piersią oraz o przewijaniu w miejscach publicznych. Każda może zagłosować w sondzie i dać znać, czy jest za czy przeciw takim praktykom i co myśli o miejscach "nie dla dzieci". Głosujcie Dyskusji nigdy dość
  •    
       

    #2
    Odp: Strefy wolne od dzieci

    Link do dyskusji: https://www.youtube.com/watch?v=Js2MlONk0Sg

    Skomentuj


      #3
      Odp: Strefy wolne od dzieci

      Chętnie obejrzę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Strefy wolne od dzieci

        Uważam, że nie powinno być jakichś miejsc gdzie nie można wziąć dzieci- co za dyskryminacja! Nie zawsze dzieci krzyczą czy zachowują się nieodpowiednio Więc po co to wszystko ?! Karmienie publiczne uważam za naturalne...w czym jest różnica jak kobieta ma duży dekolt to można patrzeć a jak karmić to już nie?! Przebieranie dziecka w miejscu publicznym uważam, że do tego powinny być odpowiednio oznaczone miejsca

        Skomentuj


          #5
          Odp: Strefy wolne od dzieci

          Karmienie publiczne ok. natomiast co do miejsc, gdzie nie można zabierać dzieci no cóż, nie wszyscy są rodzicami i nie wszyscy je kochają. Ostatnio byliśmy w restauracji na obiedzie, była akurat komunia, dzieci szalały, biegały i robiły co chciały. Nie wyobrażam sobie tak nie panować nad własnymi.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Strefy wolne od dzieci

            Mam własne dzieci i rozumiem wszystko u mnie dzieci na chrzcinach były w grupie i inaczej się zachowują wtedy - lepsza zabawa. I pewnie też komuś mogło to nie odpowiadać...ale taki urok trzeba to zaakceptować tez kiedyś byliśmy dziećmi

            Skomentuj


              #7
              Odp: Strefy wolne od dzieci

              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
              Mam własne dzieci i rozumiem wszystko u mnie dzieci na chrzcinach były w grupie i inaczej się zachowują wtedy - lepsza zabawa. I pewnie też komuś mogło to nie odpowiadać...ale taki urok trzeba to zaakceptować tez kiedyś byliśmy dziećmi
              Ja mam i nie, nie rozumiem wszystkiego. Są pewne miejsca, gdzie warto byłoby zająć się dzieckiem, a nie pozwalać mu na wszystko, bo rodzice teraz świętują.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Strefy wolne od dzieci

                Ale dziecka nie uwiąże przy stole, nie jest tak że 5 latek nie umie się zachować umie ale ludziom czasami przeszkadza nawet to, że nie siedzi obok rodziców tylko bawi się obok stołu, nie mówię tu o krzykach.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Strefy wolne od dzieci

                  Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                  Ale dziecka nie uwiąże przy stole, nie jest tak że 5 latek nie umie się zachować umie ale ludziom czasami przeszkadza nawet to, że nie siedzi obok rodziców tylko bawi się obok stołu, nie mówię tu o krzykach.
                  Nie chodzi o uwiązanie. Tylko o zajęcie się dzieckiem i zwrócenie uwagi, czego nie powinno robić. Tamte dzieci wiek 6-8 lat, biegały, krzyczały, rzucały rzeczami ze stolików, a to raczej nie jest zachowanie, w stylu wiem jak się zachować. jestem rodzicem, ale takie zachowanie mi nie odpowiada, idę do restauracji, żeby w spokoju zjeść.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Strefy wolne od dzieci

                    Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                    Nie chodzi o uwiązanie. Tylko o zajęcie się dzieckiem i zwrócenie uwagi, czego nie powinno robić. Tamte dzieci wiek 6-8 lat, biegały, krzyczały, rzucały rzeczami ze stolików, a to raczej nie jest zachowanie, w stylu wiem jak się zachować. jestem rodzicem, ale takie zachowanie mi nie odpowiada, idę do restauracji, żeby w spokoju zjeść.
                    Takie zachowanie jest niedopuszczalne wiadomo że takiego zachowania w restauracji to ja tez bym nie zniosła, zresztą moje dziecko się tak nie zachowuje, trzeba umieć je wychować.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Strefy wolne od dzieci

                      Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                      Takie zachowanie jest niedopuszczalne wiadomo że takiego zachowania w restauracji to ja tez bym nie zniosła, zresztą moje dziecko się tak nie zachowuje, trzeba umieć je wychować.
                      No właśnie, a tamci rodzice bawili się przednio, dziadek do nich wyszedł to widać było, że ma też już dobrze porobione. I takie sytuacje są dla mnie niedopuszczalne.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Strefy wolne od dzieci

                        Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                        No właśnie, a tamci rodzice bawili się przednio, dziadek do nich wyszedł to widać było, że ma też już dobrze porobione. I takie sytuacje są dla mnie niedopuszczalne.
                        dzieci mogą jedynie tak szaleć w miejscach do tego przeznaczonych tj. miejsce zabaw dla dzieci ale nie w restauracji gdzie są ludzie, którzy przyszli zjeść np. obiad czy mają spotkanie służbowe.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Strefy wolne od dzieci

                          Mozna sie oburzac na to ale trzeba popatrzec na temat z perspektywy kogos kto nie ma dzieci i nie bardzo rozumie swiat, w ktorym dzieci istnieja. Tacy ludzie tez maja prawo do ciszy i spokoju w czasie spotkania biznesowego czy towarzyskiego.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Strefy wolne od dzieci

                            I też z perspektywy rodziców, którzy np. wychodzą na randkę, by odpocząć od dzieci, a tu nagle wokół stolika biega im gromadka cudzych i nie dają w spokoju porozmawiać Trzeba zawsze na wszystko patrzeć z dwóch stron.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Strefy wolne od dzieci

                              Nie rozumiem miejsc wolnych od dzieci. Rodzice idą do restauracji, kina, teatru również po to, aby dziecko wiedziało jak się zachować odpowiedni do miejsca. Głowa rodziców w tym, żeby nauczyć tego dziecko.
                              Rozumiem ludzi nie mających dzieci. Też chcę mieć ciszę i spokój jeśli jestem bez dziecka.
                              Ale bezdzietni też przesadzają. Zdecydowanie w drugą stronę.
                              I niestety nie znam złotego środka. Myślę, że większość rodziców nie dogada się w tej kwestii z bezdzietnymi. Konflikt interesów. A racja jak zwykle jest po każdej ze stron.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X