Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laserem na nogi - Gdynia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Laserem na nogi - Gdynia

    Witam! Mam do was prosbe, czy moglybyscie mi polecic jakas placowke z depilacja laserowa, ktora ma naprawde dobre opinie i jest w Gdyni, ewentualnie okolice do 5km? Z gory dziex
  •    
       

    #2
    Odp: Laserem na nogi - Gdynia

    https://clinicacosmetologica.pl/gdyn...acja-laserowa/

    Mają kilka swoich placówek, jedną własnie w Gdyni. Profesjonalny gabinet, chodziłam tam na paszki. I jestem osobiście bardzo zadowolona z efektu. Wystrczyły 3 zabiegi aby włoski całkowicie zniknęły Jeszcze planuję wybrac się pod koniec jesieni na ostatni zabieg przypomiający.
    Mają tam laser vectus, który jest najskuteczniejszy.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Laserem na nogi - Gdynia

      Mam za sobą serię depilacji na nogi. Łącznie 6 wykonywanych średnio, co dwa miesiące laserem light sheer. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Faktycznie golenie nóg już mnie nie obowiązuje. Depilację laserową nóg robiłam w Laser Delux w Gdyni - bardzo polecam! https://www.laserdelux.pl/gdynia/depilacja-laserowa

      Skomentuj


        #4
        Odp: Laserem na nogi - Gdynia

        Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
        https://clinicacosmetologica.pl/gdyn...acja-laserowa/

        Mają kilka swoich placówek, jedną własnie w Gdyni. Profesjonalny gabinet, chodziłam tam na paszki. I jestem osobiście bardzo zadowolona z efektu. Wystrczyły 3 zabiegi aby włoski całkowicie zniknęły Jeszcze planuję wybrac się pod koniec jesieni na ostatni zabieg przypomiający.
        Mają tam laser vectus, który jest najskuteczniejszy.
        Potwierdzam, niezła klinika, super obsługa, a depilacja to sama przyjemność, bez żadnego bólu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Laserem na nogi - Gdynia

          Hej, też chodzę w Gdyni do Clinica Cosmetologica, lubię to że obsługa tam fajna i nie muszę długo czekać. Sam laser jest super, żadnych włosków po zabiegu nie ma

          Skomentuj


            #6
            Odp: Laserem na nogi - Gdynia

            Laser ma mnóstwo przeciwwskazań, no i latem nie poleca się tej metody, przy epilfree nie ma problemu. Ja jestem już po 3 zabiegach, pewnie drugie tyle bedzie potrzeba, dla najlepszych efektów, ale juz jestem zadowolona.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Laserem na nogi - Gdynia

              Napisane przez ddd333
              A dlaczego upierasz się przy laserze? Może warto pomyśleć o innym rozwiązaniu? Na przykład o Epilfree, słyszałaś? Tu przeczytasz, jak to działa: http://epilfree.pl/jak-to-dziala/. Taki zabieg możesz wykonać w wielu salonach kosmetycznych w całej Polsce.
              Bo laser jest naprawdę skuteczny, a to co polecasz to nie koniecznie, słyszałam o tym i nie usuwa tak dobrze włosków jak np. wspomniany laser vectus.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Laserem na nogi - Gdynia

                Co Ty opowiadasz... Laser jest skuteczny owszem, ale na ciemnych włosach, epilfree działa na kazdy kolor, bo włoski usuwa się "mechanicznie". Epilfree ma za zadzanie oóźnić wzrost włosków, wydłuzyć efekt depilacji woskiem, po serii zabiegów, jak najbardziej efekt bedzie porównywalny z laserem. Zwłaszcza, ze z czasem po laserze też włosy odrastają, u jednych wczesniej u innych później, ale o tym już nie wspominacie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Laserem na nogi - Gdynia

                  Laser ma mnóstwo przeciwwskazań, no i latem nie poleca się tej metody, przy epilfree nie ma problemu. Ja jestem już po 3 zabiegach, pewnie drugie tyle bedzie potrzeba, dla najlepszych efektów, ale juz jestem zadowolona. xxx

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Laserem na nogi - Gdynia

                    Jasne, laseru Vectus nie powinno się stosować latem, bo nie wskazane jest wystawianie na słońce, ale nie mówcie że nie działa na jasne włosy bo właśnie to odróżnia go od innych laserów, że radzi sobie nawet z jasnymi włoskami. Nigdy nie ma pewności, że nie odrosną zarówno przy laserze jak innych metodach, no ale po to też co jakiś czas są zabiegi przypominające. Zresztą nie spotkałam się jeszcze z nikim kto by mi powiedział, że Vectus u niego nie zadziałał.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Laserem na nogi - Gdynia

                      Zamiast depilacji zastanów się nad epilacją. U mnie efekt mega bo po 3 zabiegach laserem shr w gabinecie Care Medica mam gładziutkie nóżki i pozbyłam się nawet tych najdrobniejszych włosków. Świetnym rozwiązaniem przy tym zabiegu jest taka nakładka chłodząca, która minimalizuje ból podczas epilacji.Teraz planuję poddać moje pachy takim zabiegom bo wnerwia mnie golenie co drugi dzień :/

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Laserem na nogi - Gdynia

                        Herbaciana15, wiesz może jak znaleźć gabinet kosmetyczny, który stosuje właśnie ten wspomniany przez Ciebie laser Vectus?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Laserem na nogi - Gdynia

                          Znasz dokładny adres tej kliniki?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Laserem na nogi - Gdynia

                            Witam polecam https://beauty-room.pl/depilacja-laserowa doskonałe podejście i szybkie efekty

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Laserem na nogi - Gdynia

                              Ostatnio też operowałem laserem i czuję się dobrze

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X