Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak radzić sobie z depresją?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak radzić sobie z depresją?

    Trudny temat, depresja niestety nie tak łatwa do wyleczenia, prawie każdy z nas - u niektórych mocniejsza. Warto poprosić bliskich o pomoc bo samemu nie damy sobie rady z depresją, przyczyn i objaw może być wiele poczytaj http://ktosiek.pl/depresja-jakie-sa-przyczyny-i-objawy/ może coś nowego się dowiesz na temat depresji.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak radzić sobie z depresją?

      To trudny temat, wydaje mi się, że powinno się jak najwięcej rozmawiać z innymi ludźmi. Ważna jest też pomoc psychologa.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak radzić sobie z depresją?

        Jeśli problem jest natury psychicznej i nie możemy sobie z nim poradzić przez dłuższy czas to warto skorzystać z porady specjalisty. Dobrym wyjściem jest skorzystanie z usług psychologa lub lekarza psychiatry - nie należy się wstydzić czy obawiać wizyty w gabinecie lekarskim. Psycholog czy psychiatra to lekarz, który pomaga ludziom a nie szkodzi. Dlatego nie warto leczyć się samemu.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak radzić sobie z depresją?

          Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że bez dobrego psychologa raczej nie ma szans na przezwyciężenie depresji. Nie dla każdego dobry psycholog to ten sama psycholog ale ja polecam dobrego psychologa z Warszawy. Dane kontaktowe znajdziecie na https://szczepaniak-psychology.eu

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jak radzić sobie z depresją?

            A próbowałaś olejków konopnych CBD firmy Medihemp? Ja co prawda nie zmagam się z depresją, ale na jesienne pogorszenie nastroju naprawdę mi pomagają. Od kiedy je stosuje zauważyłam, że łatwiej radzę sobie z problemami i mam więcej energii do ich pokonywania

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jak radzić sobie z depresją?

              Moj mąż od ponad roku zmagał się z depresją. Było coraz gorzej. Bywało, że całe dnie nie wstawał z łóżka. Starałam się pomóc mu jak tylko mogłam ale to nie wystarczyło. W końcu zdecydowaliśmy się na skorzystanie z sesji psychoterapii indywidualnej. Trafiliśmy do Strefy Myśli na Limanowskiego ( na poradnie zdecydowałam sie po przeczytaniu pozytywnych opinii na jej temat w sieci). Pomogło. Teraz jest już coraz lepiej. Mąż powoli odzyskuje pewność siebie. Mam nadzieję, że z czasem uda jej się całkowicie uwolnić od tej choroby.

              Cieszę się,ze udało mi się go w ogóle namówić. Początkowo zupelnie nie chciał się na to zapisać.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                Przede wszystkim wiazyta u psychiatry - przepisze Ci odpowiednie antydepresanty. To ważne, bo one doraźnie sprawią, że będzie Ci się chciało działać dalej. Kolejnym krokiem jest podjęcie psychoterapii, np. w nurcie systemowym: http://terapiarodzinna.com/psychoterapia/ , aby bez obawy móc te antydepresanty z czasem odstawić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                  Leki antydepresyjne zwalczają objawy, ale nie zwalczają przyczyn depresji. Tu może pomóc jedynie profesjonalna psychoterapia http://terapiarodzinna.com/psychoterapia/. Nie trzeba się wstydzić tego, że potrzebujemy pomocy terapeuty - ważne jest to, że psychoterapia może poprawić jakość naszego życia i naszych kontaktów z bliskimi.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                    Depresja może mieć poważne skutki, nie warto jej lekceważyć. Dobry psycholog powinien sobie z nią poradzić, w Łodzi w PsychoMedic https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ mają specjalistów doświadczonych w leczeniu depresji - powinni pomóc.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                      Wszytko zalezy czym spowodowana jest depresja, sposobów aby sobie z nią radzić jest wiele, ale kazdy musi znaleźć złoty środek dla siebie. U mnie depresja była spowodowana brakiem pracy, było coraz gorzej. Koleżanka poleciła mi agencje pracy xxx dzieki której rozpoczełam prace w Holandii i moje zycie wreszcie sie odmieniło, zaczełam zarabiac lepsze pieniadze i wyszłam na prostą.
                      Last edited by gagatka; 22-09-2020, 13:00. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                        Napisane przez hhalina90 Pokaż wiadomość
                        Samodzielnie nie łatwo poradzić sobie z depresją. Warto poradzić się specjalisty, czy udać się na psychoterapię - są naprawdę skuteczne. Jeśli z jakiegoś powodu to odpada, to są jeszcze terapie zdalne, w formie wideorozmów z psychiatrami - warto skorzystać.
                        Fakt, moim zdaniem taka wizyta online to fajna sprawa szczególnie jeśli ktoś boi się spotkać z psychologiem twarzą w twarz. Można się do nich również rejestrować przez internet. No i co ważne - to świetni specjaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
                        Last edited by gagatka; 22-09-2020, 12:59. Powód: link w cytacie

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                          Bardzo ciekawe porady.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                            W depresji psychoterapia przynosi bardzo dobre efekty, w szczególności w połączeniu z lekami. Warto zgłosić się do doświadczonego psychologa, w Łodzi mają kilku w PsychoMedic, mają wprawę w leczeniu depresji - pod 42 644 44 44. można się do nich zapisać.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                              Nie mam zadania w tym obszarze. Nie będę tutaj w stanie pomóc.
                              Ludzie! Wy dwunożne gady!

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                                Ja polecam produkt - Niacin Now Foods. Zawiera on olbrzymią dawkę witaminy B3 oraz pozytywnie wpływa na system nerwowy. Środek ten poprawia kondycję psychiczną człowieka. Stosuje go od poł roku i w moim przypadku jest widoczna poprawa. Kosztuje też nieco ponad 20 zł, więc w sumie cena nie jest straszna.

                                Polecam i pozdrawiam
                                Last edited by gagatka; 22-09-2020, 12:59. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X