Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

e-recepta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    e-recepta

    jestem ciekawa ile już z tego korzystało i jakie są wasze doświadczenia? Czy każda apteka ma taką opcję?
  •    
       

    #2
    Odp: e-recepta

    Ja korzystałam niedawno, super sprawa, wygodniej, potrzebujesz tylko kodu od lekarza i tyle, nie ma problemu jak jakiegoś leku w aptece nie dostaniesz bo masz to na koncie pacjenta, na pewno w aptekach DOZ jest możliwość realizacji

    Skomentuj


      #3
      Odp: e-recepta

      A takie konto pacjenta gdzie się zakłada?

      Skomentuj


        #4
        Odp: e-recepta

        Konto zakładasz na xpacjent.gov.plx - to w ogóle jest fajna, wygodna opcja, bo po prostu masz wszystko pod kontrolą, widzisz całą historię swojej choroby.
        Last edited by disne; 18-08-2020, 18:19. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: e-recepta

          No właśnie założyłam sobie i zaskoczona jestem, że nawet dawkowanie rozpisane jest.

          Skomentuj


            #6
            Odp: e-recepta

            Napisane przez a_grestowa Pokaż wiadomość
            No właśnie założyłam sobie i zaskoczona jestem, że nawet dawkowanie rozpisane jest.
            Dokładnie, masz w jednym miejscu całą historię leków, wizyt i jeszcze kilka innych korzyści, dlatego warto założyć sobie konto. A co do samej realizacji e-recept, to w DOZ mają bardzo dobrze przeszkolony personel w tym temacie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: e-recepta

              Każda apteka musi realizowac e-recepty od stycznia tego roku. Pisałam wcześniej, ale korzystając z konsultacji lekarskiej na lekarzonline.eu też została mi wypisana e-recepta którą zrealizowałam bez problemu w pierwszej lepszej aptece w niedaleko mojego domu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: e-recepta

                E-recepta to super opcja, ja w sumie od początku realizuje w DOZ bo mam do nich najbliżej ale dobrze, że inne apteki też mają.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: e-recepta

                  Fakt, że super wygodną opcją erecepta była przed pandemią, ale teraz jestem podwójnie wdzięczna, że zostało to u nas wprowadzone już w zeszłym roku. I dobrze, że farmaceutki w dozie cierpliwie tłumaczyły jak to będzie się odbywac

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: e-recepta

                    Przekonałem się do e-recepty. Fajny pomysł, wreszcie dobrze wydane pieniądze.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X