Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakie napoje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jakie napoje?

    Jakie napoje najbardziej lubicie? W lato to zdecydowanie wolę wypić sok czy napój niż herbatę. Często kupuję wiśniowego tarczyna, uwielbiam wszystko co wiśniowe, a butelki idą na przetwory.
  •    
       

    #2
    Odp: jakie napoje?

    Ja w lato pije tylko wodę. Wszelkie napoje gazowane, czy soki zawierają duże ilości cukru, przez co po chwili chce się od nowa pić. Dlatego woda (najlepiej niegazowana) od dawna jest moim numerem jeden wśród wszystkich napojów.

    Skomentuj


      #3
      Odp: jakie napoje?

      Zgadzam się z moją poprzedniczką. Latem woda jest jak najbardziej wskazana. Wszelkie słodkie napoje potęgują uczucie pragnienia, ponieważ zawierają ogromne ilości cukru. Woda niegazowana najlepszą opcją na upalne dni, zdecydowanie

      Skomentuj


        #4
        Odp: jakie napoje?

        Moim zdaniem woda najlepiej gasi pragnienie, słodkie napoje tylko wzmagają pragnienie. Ja piję wodę wysoko zmineralizowaną, najczęściej Piwniczankę - muszę zapewnić minerały organizmowi xxx ) które ''wyparowują w upały''.
        Last edited by disne; 11-10-2020, 18:42.

        Skomentuj


          #5
          Odp: jakie napoje?

          Ja najczęściej piję wodę.

          Skomentuj


            #6
            Odp: jakie napoje?

            Uwielbiam biała herbatę

            Skomentuj


              #7
              Odp: jakie napoje?

              Na pierwszym miejscu zdecydowanie woda z jakimiś owocami i miodem. Potem zielona herbata, ale najlepiej bez żadnych dodatków. Ostatecznie może być tez kawa i świeżo wyciskane soki, ale to tak raz na jakiś czas

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jakie napoje?

                Ja ostatnio szukałem nowych smaków jeżeli chodzi o herbaty i trafiłem na ofertę xxx Na pewno będę częściej zamawiał produkty z tego serwisu.
                Last edited by disne; 11-10-2020, 18:42.
                Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jakie napoje?

                  A kupujecie te soki tarczyna w szklanych buteleczkach, też są bardzo dobre

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jakie napoje?

                    Ze słodyczy to polecam lody z musów owocowych Kubusia na urodzinach córki zrobiły furorę, wystarczy przelać do odpowiednich foremek i zamrozić

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Od dawna nie piję żadnych sztucznych napojów ze względu na konserwanty, które w sobie zawierają. Piję tylko źródlaną wodę Iwoniczankę z dodatkiem nektaru stworzonego na bazie zagęszczonego soku od tego samego producenta, smaczniejsze niż picie samej wody. A, że sporo tego wypijam to zamawiam napoje z dowozem do domu xx i nie muszę wychodzić z domu, żeby skoczyć po zgrzewkę do sklepu.
                      Last edited by disne; 11-10-2020, 18:43.

                      Skomentuj


                        #12
                        Każdy z nas z pewnością uwielbia lemoniadę...

                        Skomentuj


                          #13
                          piłyście kiedyś shaki odżywcze? Skusiłam się na zakup shake'a fitMe truskawkowego, dobrze smakuje. Jak mnie gdzieś w trasie dopada głód to sobie robię i mam obiad czy kolacje z głowy. Prosto i szybko, ma dodatek superfoods, które pomagają utrzymac prawidłowy poziom cukru we krwi

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X