Wr   Forum Mamotoja.pl > Czekajc na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie si zaj w ci? A moe dopadaj was jakie wtpliwoci? Pytajcie!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 03-07-2019, 16:37
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
wasosia.polki.pl

Domylnie Fora internetowe

macie jakie ulubione fora interntowe na jakie zagldacie? Bo u mnie to https://info4serwis.pl/forum/ , stao sie ostatnio jednym z moich ulubionych miejsc.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-12-2019, 10:57
merlinmonro12 merlinmonro12 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
merlinmonro12.polki.pl

Domylnie Odp: Fora internetowe

Ja czsto czytam artykuy na stronie www Invicty, jeeli chodzi o nieplodno, ci itd..Lubi siedzie na wizaz (czytam o kosmetykach, sklepach, jeeli szukam prezentw).
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-2019, 12:04
DariaGold DariaGold jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
DariaGold.polki.pl

Na forach internetowych jest wielu idiotw, ktrzy wciskaj ludziom ciemnot. Lepiej konsultowa si z ekspertami i paci za to pienidze.
Nieprzeczytane 08-01-2020, 12:02
Monika3020 Monika3020 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
Monika3020.polki.pl

Zgadzam si. Wsppraca z ekspertami to jest podstawa w sukcesu, w kadej niemal dziedzinie.
Nieprzeczytane 17-01-2020, 14:15
Kitana726 Kitana726 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
Kitana726.polki.pl

Ja codziennie przegldam fora internetowe, aby wiedzie co w trawie piszczy. Facebook te jest cakiem spoko!
________________________________-
Blog o pracach dyplomowych z historii
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-02-2020, 07:53
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
Patris38.polki.pl

Fora internetowe powoli umieraj. To ju przestarzae.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-2020, 14:27
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:49.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.