Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kg przytyłyście w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

    W pierwszej ciąży 10kg i teraz z drugim dzieckiem też 10kg. Jestem obecnie w 9 miesiącu więc już pewnie nie przytyje.
    Zapraszam na mojego bloga: www.szczesliwamama.pl

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

      ja przytyłam ok 10 kg, także nie było źle ale niestety całej wagi nie udało mi się zrzucić

      Skomentuj


        Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

        ojj ja dużo za dużo bo 18kg ;p jednak bardoz szybko udało mi się zrzucić, chyba 2 tyg po porodzie już miałam 10 kg mniej. Także spokojnie, wszystko samo dojdzie do siebie i kg z któymi trzeba będzie walczyć będzie na prawdę niewiele

        Skomentuj


          Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

          Ja przytyłam 14 kg. Po porodzie zostało mi 6, które zgubiłam w dwa tygodnie. Ale figury nie odzyskałam do dziś. Poza tym w pewnym momencie zaczęły mi wracać kilogramy i aktualnie jestem 2 na plusie...

          Skomentuj


            Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

            Ja w ciąży przytyłam 18 kg i niestety po porodzie sporo z tego co przybrałam w swoim błogosławionym stanie mi zostało mimo, że przez dość długi czas karmiłam piersią co podobno sprzyja gubieniu zbędnym kg

            Skomentuj


              Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

              ja przytyłam 13 kg ale z therm line fast po ciąży schudłam 18 to się nazywa mieć moc. Teraz profilaktycznie ćwiczę jakieś ćwiczenia z neta . A no i słodycze ograniczyłam

              Skomentuj


                Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                Ja przytyłam modelowo według kalkulatora tycia w ciąży, bo 14 kilogramów. Jak wychodziłam ze szpitala miałam jeszcze nadwyżkę 4 kg.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                  Ja w ciąży przytyłam około 15 kilo. Najwięcej oczywiście pod koniec. Trochę się wtedy stresowałam już porodem i więcej jadłam przez to. Jednak po porodzie sporą część straciłam. Teraz jeszcze 2-3kilo zostało.

                  Skomentuj


                    Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                    w pierwszej ciąży jakieś 19 kg a w drugiej 16 kg. Ale w miarę szybko wracam do wagi w sumie już wróciłam, gorzej z płaskim brzuszkiem jednak dwie ciąże swoje robią

                    Skomentuj


                      Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                      Oj ja sporo, bo prawie 20kg. Ciężko mi było to zrzucić po porodzie. Ale mąż, w takiej euforii był i jest po narodzinach dzidzi, że chce mi podarować w prezencie zabieg liposukcji. Zastanawiam się nad ofertą szpitala dr Olender, a dokładnie to ten zabieg liposukcji Czy ktoś zdecydował się na taki zabieg? Jak długo czekaliście po porodzie by zrobić sobie liposukcję?

                      Pozdrawiam Anetka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                        Wszystko jeszcze przede mną, ale lubię jeść i zakładam, że w ciąży bedę lubiła jeszcze bardziej

                        Skomentuj


                          Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                          Przytyłam około 20 kg. Dokąd mogłam to chodziłam na fitnes wieliczka, i zaczęłam ponownie po ciąży. Dużo jest zapytań czy w ogóle ćwiczyć podczas ciąży i szczerze odpowiadam: tak, ćwiczyć. Dużo lepiej się czułam i przede wszystkim wciąż starałam się utrzymać kondycję i poprawić swoją wytrzymałość. Chyba wiecie jak cenna na wytrzymałość jest

                          Skomentuj


                            Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                            Witam wszystkie mamy,
                            ja może trochę zmienię temat bo chciałabym zapytać czy któraś z Pań miała problemy z blizną po cesarskim cięciu? Minęły już prawie 2 lata a ja dalej walczę z tą blizną. W ramach wyjaśnienia blizna po prostu jest duża i brzydka. Stosowałam różne specyfiki na blizny ale żaden nie działał. Z czasem stało się to moim kompleksem. Mój kochany mąż zaproponował mi, że zapłaci za operacje na tą bliznę. Znalazłam ofertę w KCM Clinic https://www.kcmclinic.pl/pl/dla-pacj...roclaw,625.htm Jestem prawie zdecydowana jednak wcześniej wole porozmawiać z kimś na ten temat. Co o tym sądzicie?

                            Skomentuj


                              Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

                              Hej
                              Niedawno dowiedziałam się, że zostanę mamą i zaczęłam czytać informacje o tym, co wolno, a czego nie należy jeść w trakcie ciąży. Czy możecie podpowiedzieć mi, jak powinnam się odżywiać w tym okresie i jakie są dieta kobiet w ciąży mity? Z góry dziękuję!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X