Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Hej. Ja wczoraj wracałam pociagiem- masakra z tymi pocagami!!!! wszystko opóźnione albo odwołane.

    mieszkanie już posprzątane i świątexznie przygotowane.

    wczoraj przyszły z allegro 4 ukłądanki, które zamówiłam na gwiazdkę. Ssą rewelacyjne! dziś już 1 otworzyliśmy i chłopcy są zachwyceni- szczególnie dawidek. Układanka z 26 elementów, a Dawid od początku sprawnie ukłąda, mimo, ze wcześniej nie miał z takimi rzeczami do czynienia

    ja dzieciom czytam od bardzo dawna- juz ponad rok. A teraz nie za bardzo chcą już słuchać, wiec zawsze przed snem wyciagamy książki i wspólnie ogladamy i opowiadamy. Szczególnie ulubiona to taka jeszcze po mnie i po siostrach. wysoka na 1 metr, szeroka na 1,5 metra. Siedzą przed nią jak zaczarowani. Dziś od rana znowu ta książka a poza tym różne. Zazwyczaj kupuję seriami, a Oni i tak mają po 1 ulubionej. Dawidka ulubiona książka wszędzie z nim musi być i jechać (nawet Tunezję za;liczyła, bo nigdzie nie pozwala jej zostawić).

    dzisiejsza nocka z głowy- Miłoszowy wychodzi druga połowa górnej piątki i wstawałam do niego ponad 20 razy. teraz śpi, a Dawid poleżał godzinę i o spaniu nie ma mowy.

    A co do M, to ja nareszcie doceniam mojego. jednak rozłąka zadziałała rewelacyjnie. W czw przyjeżdża i po świętach tydzień spędzamy tylko z dziećmi-zeby sie nacieszyć sobą

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Cześć dziewczyny
      Monia my też znowu chorujemy. Karolinka chodziła do przedszkola 5 dni i ma to samo co zwykle katar kaszel.Dziś byliśmy u lekarza i dostała syropy na szczęście nic nie ma w oskrzelach i płucach.Najgorsze jest to że Hani też zaczeła się infekcja, trochę kaszle i psika.

      My na wigilie jedziemy do moich rodziców a pierwszego dnia do teściów, prezenty już kupiłam , muszę je popakować, męzuś ma pojechać po choinkę. U nas jest tak że każdy coś z sobą przynosi, ja mam zrobić sałatkę i jajka faszerowane.A i obowiązkowo z Karolą robimy kruchę ciasteczka


      Skomentuj


        Odp: Poznajmy się lepiej

        Witam wszystkie kochane mamy Mam na imię Krysia,jestem w małżeństwie(cywilnym) od 2 lat,kochana córcia w styczniu skończy dwa latka pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość
          Olcia, jeszcze bardziej byś się denerwowała, gdybys sama musiała przygotować święta i stała w tych kloejkach z wypchanym wózkiem.
          .
          dlatego jak w tamtym roku zostalismy w wawie robiłam zakupy od poczatku grudnia,powoli,nie spieszac sie,miecho do zamrazalnika,grunt to dobra organizacja
          ale mam nadzieje że to był pierwszy i ostatni raz na swieta w wawie... najgorsze świeta

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            a moje dziecko ma dzisiaj caly czas jakies 37,5 i nie wiem czy to od zebow czy cos ja bierze i chyba jutro albo w czwartek wybiore sie z nia do lekarza niech na nia spojrzy

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              a ma jakies inne objawy? bo jak sama goraczka to moze byc od zebow..

              a ja dzis u dziadkow ubralam choinke, a jutro zakupy po ostatnie prezenty
              i potem wielkie sprzatanie..
              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                morelka z nia nigdy nic nie wiadomo ale chyba zeby ja jestem na tym punkcie przewrazliwiona bo przez goraczke w pazdzierniku bylysmy 4 dni w szpitalu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Kasia-ja tez juz wszystko posprzatane i moge czekac na swietatylko gotowanie zostalo
                  Morelka-fajnie ze masz dziadków i tam swój maly azyl
                  Sloneczko-mam nadzieje ze to tylko na zeby ta temperatura







                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    spędziłam super dzień, w południe pojechałam sobie do Crossa poprzymierzałam mnóstwo spodni i jeansy i eleganckie ale ostatecznie nic mi nie pasowało, kupiłam sobie 2 bluzeczki w Orsay'u - są super wyprzedaże.. poszłam do koleżanki, która pracuje w Zoo i troszkę sobie poplotkowałyśmy, a po południu pojechałam z ojcem z powrotem do Crossa do Media i kupił sobie i mamie na gwiazdkę Blu Ray'a..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Sloneczko nie przejmuj się, to jeszcze żadna temperatura, u dziecka powyżej 38 się zbija i to może świadczyć o jakiejś infekcji, to może być po prostu stan podgorączkowy od jakiegoś wirusa czy coś tam, ale nie świadczy o chorobie.. nie przejmuj się

                      Amelka znów bogatsza o nowe słówka - pięknie mówi już "babcia", "dziadziuć" "dzie" - gdzie,

                      Dopiero zasnęła a ja muszę się wypakować..
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        wiem ze zadna temp ale ja juz musze jej podawac relanium i przeciwgoraczkowy od 37,5

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          relanium??? dlaczego?
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Czacza-to fajnie mialas ja na dzisiaj sobie zaplanowalam zakupowe szaleństwo a tu nagle telefon i Tomek do pracy musial isc-wścieklam sie mocno!kaska sie przyda ale moje plany poszly w odstawke może mama po pracy podjedzie do Minia to sobie wyjde
                            Sloneczko-jak to relanium???takiemu maluchowi?







                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Agatko, dużo zdrowia życzę.
                              Czasem zastanawiam się jaki sens ma posyłanie dziecka do przedszkla, jesli pierwszy rok chodzi dosłownie w kratkę. Ale z drugoiej strony, jesli poszedły rok, czy dwa lata póżniej, to tak samo poczatki by wyglądały, a straciłby mnóstwo czasu i okazji do rozwijania się.
                              Poza tym ajk rozmawiam z różnymi rodzicami, to okazuje się, że większośc ma takie same doświadczenia, ehhhh....
                              A mnie boli głowa w co raz innym miejscu od zatkanych zatok. Nic nie pomaga...

                              Olcia, nie wszyscy organizujhący święta są tak zdyscypilnowani jak ty rok temu. zazwyczaj kazdy obiecuje, że co można zrobi wczesniej, a ostatecznie jest jak zawsze, czyli na ostatnią chwilę.
                              Ja w tym roku wreszcie dotrzymałam danego sobie słowa i sprawę prezentów miałam w zasadzie załatwioną juz na 3 tygodnie przed świętami. A wczoraj wieczorem część popakowałam, do reszty zabrakło mi papieru.
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                witam
                                a ja już posprzątane i można czekać na świeta
                                mnie zaczyna pobolewać gardlo Alicja nadal chora ale już troche lepiej no i Julka miała wczoraj gorączkę 38 na szczęście zeszła myśle ze to na ząbki

                                no i teraz siedze i sie zastanawiam co spakować na wyjazdniby to niecałe 4 dni ale tych ciuszków muszę wziąść zwłaszcza Julki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X