Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaka choinka??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jaka choinka??

    świeża czy sztuczna...duża czy mała...
  •    
       

    #2
    My mamy żywą choineczkę, jodła pięknie pachnie, jest juz wystrojona w bombeczki srebrno-niebieskie a na wysokość jest 1.5m
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj


      #3
      żywa oczywiście w tym roku dużżża bo to pierwsza choinka naszej córeczki

      Skomentuj


        #4
        mysmy chcieli doniczkowa taka 1-1,5 nie wieksza(male mieszkanko) ale chyba kupimy cieta bo i tak nas prawie w swieta w domu nie bedzie.
        a mala dlatego tez zeby stala na stoliku tak zeby Gabrys niedosiegna
        tylko mam skrzywionego tescia i zareagowal tak jakby ta zywa choinka miala gabrysia polknac ale wogole dziwny z niego facet

        Skomentuj


          #5
          w moim rodzinnym domu cale moje zycie byla ta sama choinka sztuczna i wygladala jak miotla.okropna byla.teraz gdy jestem juz na swoim choinka jest zywa a ozdoby robione recznie(poza lampkami)
          shannon

          Skomentuj


            #6
            u nas też żywa, w tym roku może góra 1,5 metra bo ma stać na komodzie żeby Szymek nie dosięgnął
            w domu rodzinnym też zawsze miałam sztuczna i dlatego biorę żywą
            pieknie pachnie i bez porównania w ogóle
            i dużo bombek bo mój tato pracuje w zakładzie produkującym bombki
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #7
              Ja co roku marze o zywej i co roku mam sztuczna ale tego roku juz nie dam za wygrana i dopne swego -bedzie zywa i duza

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                w moim rodzinnym domu cale moje zycie byla ta sama choinka sztuczna i wygladala jak miotla.okropna byla.teraz gdy jestem juz na swoim choinka jest zywa a ozdoby robione recznie(poza lampkami)
                mialam tak samo i koniec z tym - tym bardziej ze to beda nasze 4 swieta w UK i 3 ostatnie byly bez choinki -nie licze 30cm w doniczce - teraz bedzie dzidzius wiec chce nam stworzyc lepsze swieta niz dotychczas, a wiec ZYWA choinka musi byc
                OLIWIER 16.12.2008

                Skomentuj


                  #9
                  Tylko i wyłącznie żywa

                  Skomentuj


                    #10
                    Na zapach żywej choinki czekam cały rok

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      dokładnie tak u nas też żywa i duża w kolorach złota i granatu

                      Skomentuj


                        #12
                        My mamy sztuczna, kurcze nie wiem czemu ale wygladem jakos nie pasuja mi zywe choinki...u moich rodziców dwa lata temu byla zywa , igly na dywanie mnie wkurzaly...w nogi sie wbijały.
                        Bartuś 26.06.08
                        Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                        Skomentuj


                          #13
                          żywa
                          w tym roku mała 1,5 m bo na stoliku musi stać nie ma miejsca niestety
                          zawsze u nas była żywa wielka czerwone lampki i bombki i słomiane ozdoby

                          a u mamy też żywa ale kolorowa mrugająca i grająca


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #14
                            U mnie tez zywa choinka pod sam sufit.Bombki bordowe i srebrne.Na szczescie moj synek nie ciagnie za choinke,moze dlatego,ze pomagal ja ubierac.To juz drugie swieta Maxia.W zeszlym roku mial miesiac jak bylo Boze Narodzenia i tez byla zywa choinka.Jedyny minus zywej choinki to igly na podlodze,ale raz w roku mozna to przezyc

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jaka choinka??

                              ja uwielbiam naturalne choinki, ale przy dziecku powiem szczerze, że zawsze mamy sztuczną, nasze dzieci uwielbiają jeść igły także musimy mieć sztuczną.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X