Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    witajcie!

    Jestem padnięta.... Olce wychodzi 4 zęby na raz i jest nieustające marudzenie, płacz, niespanie. Ciekawe jak dzisiejsza noc.

    Justynka- zdrówka i nabrania szybko sił życzę

    Teresa- to dla Ciebie ulga, że córcia tak dobrze się zaadaptowała w nowym środowiisku I super

    Jjmka- też mnie kusi już jakaś forma ruchowa Czyli aqua fitness polecasz

    Lara- śliwkową nutellę robiła moja mama, bardzo fajne w smaku I dzieci chętnie sięgną po to, a zdrowsze od tej sklepowej

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Dziewczyny dziękuję za życzenia, powoli dochodzę do siebie - dziś starłam się też trochę ogarnąć domek bo w sobotę nic nie posprzątałam, B. szalował płytę na domku częsciową i też już wieczorem nie miał siły jakoś straszne sprzątać a ja też nie miałam sumienia go gonić aby odkurzył czy umył podłogi, Patrycja zycze aby Oli odpuściły ząbki a Tobie odpoczynku, [B]Teresa [/B] i Lara udanego początku roku szkolnego dla Waszych Dzieciaczków , Asia szalejesz z aktywnością sportową - super i mi też by się przydało coś poruszać, ale na razie muszę z tym poczekać jak się zregeneruje, miłej nocki zycze Wam

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Patrycja bardzo polecam aqua fitnes, dzis też idę i już się doczekac nie mogę. Chodziłam na różne zajęcia ale te zdecydowanie są najlepsze, jest ciężko i bardzo intensywnie, czasem nie mam juz siły, patrzę na zegarek a tu dopiero 10 min minęło ale z drugiej strony ta woda jakoś wyciąga to zmęczenie i chce sie ćwiczyć dalej, dla mnie super i naprawdę polecam.

        Justyna u mnie też w domu lekki nieporządek, trochę w weekend sprzątałam, umyłam część okien, wczoraj dokończyłam ostatnie, ale jeszcze trochę mi zostało do posprzątania, a teraz na weekend przyjeżdzają do mnie koleżanki, więc muszę mieć porządek a do tego jeszcze jakieś jedzono zrobić.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          witam - ja powoli ogarniam domek z panną moją i idziemy na polko za chwilkę, Asia ciekawy weekend sie u Ciebie zapowiada a w kwestii zajęc sportowych super, że załapałaś bakcyla - będziesz miała talie osy za chwilkę

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            tak o ile ten bakcyl nie okaże się jak zwykle chwilowy, zawsze jak się wkręcę to potem następują jakieś przeciwności że nie mogę chodzić, albo ja się rozchoruję albo Majka albo jeszcze coś innego, tak było już nie raz z siłownią, aerobikiem itd..

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam
              Teresa - śliwki smażę z cukrem ok godziny Pod koniec dodaję kakao i to kakao właśnie daje posmak nutelli Dziś robię drugą partię
              Kuba myślę że zadowolony A Laurę na razie nie mam jak wozić do przedszkola i póki co się wstrzymam Bo ona bardzo chce z Kubą
              Jjmka - zazdroszę tej rozrywki
              Justyna - i już po chorobie doszłaś do siebie ?
              Ja już padnieta jestem straszny upał:/

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witajcie

                Dziś byliśmy z pierwszą wizytą u maluszka znajomych- jakie to słodkie i takie malutkie

                to się napaisałam- Olka się obudziła...

                Dobrej nocy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  [QUOTE=jjmka;380427]Teresa to ładnie ta Twoja siostra was przetrzymała, dziwne dziwne to.
                  Super że Zuźka taka dzielna jest, bo to zawsze dla mamy kamień z serca że dziecko czuje się dobrze tam gdzie jest, ja mam tak samo z Majuchną

                  Do trzeciego miesiąca sama nie wiedziała ze jest w ciąży, a później nie chciała mówić bo już kiedyś straciła dziecko. Na początku jak nam powiedziała to nie wierzyłam bo ona zamiast tyć to schudła chyba 10 kg.

                  Zuzia dzisiaj w przedszkolu rewelacyjnie. Zero łez a do tego powiedziala ze jutro weźmie do przedszkola jakąś zabawkę żeby dać chłopczykowi który cały czas płakał. Bo może jak zobaczy że ona nie płacze i mu coś przyniosła to też przestanie płakać i bedzie się z nią bawił

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Teresa ale masz mądrą córeczkę, pewnie jesteś z niej bardzo dumna, co za zachowanie, normalnie do podziwu

                    I po upałach od dziś 20-23 st tylko, ale u nas w nocy chociaż popadało.
                    Dziś wybieram się na skaling z piaskowaniem, ciekawe jakie będą efekty

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Teresa ależ masz dzielną córeczkę i jak miło z jej strony że tak o płaczącym chłopczyku pomyślała Jakie to słodkie
                      jjmka a co to takiego bo nie kojarzę To ty teraz będziesz wysportowana
                      Patrycja tak bywa ledwo włączę kompa to zawsze coś :/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Lara skaling i piaskowanie to taki zabieg na zęby, usuwanie kamienia itp. nie wiem dokładnie na czym to polega bo nigdy wcześniej nie robiłam. A idę na to dlatego bo jakiś czas temu wygrałam voucher na FB w klinice dentystycznej niedaleko mnie

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          jjmka teraz to dopiero mi zaświtało w głowie bo ja myślałam że to jakieś zajęcia sportowe ale sie pomyliłam
                          Ależ u nas teraz wieje i się ochłodziło :/ Niby w końcu ale teraz deszcz by się przydał ale na co jak przecież już wszystko pousychało

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Hej

                            Teresa- twoja Zuzia jest bardzo kochana i ma dobre serduszko- myśli o innych, super

                            Jjmka- i bardzo dobrze że się wybierasz, trzeba w siebie inwestować. I jak efekty zadowalające?

                            Lara- u nas ani kropli, pochmurno, zimno a deszczu brak.

                            Dziś znów nastałam się z Olką po urzędach. Moje dziecko zaczepiało, posyłało uśmiechy, machało rączką a ze strony ludzi zero reakcji. Córci zrobiło się przykro. Może ja jestem dziwna ale jeśli do mnie się obce dziecko uśmiecha to ja odwzajemniam. a mojemu dziecku zrobiło się przykro. jesteśmy teraz tak zabiegani, że często zapominamy o zwykłym chociażby uśmiechu...

                            Dobrej nocki!

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Patrycja musiałaś trafić na jakiś sztywniaków Uśmiech dziecka to jest najwspanialszy uśmiech jaki może być a tu taka reakcja :/ Ja też zawsze odwzajemniam takie uśmiechy Szkoda że Oleńka musiała tego doświadczyć Co za ludzie :/
                              U nas dziś ochłodzenie Poł nocy padało W końcu

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam Was ja znów mam tu zaległosci bo przyplątało się do mnie jakieś zatrucie pokarmowe czy cos takiego i trzyma jak na razie ;/, a ze po chorobie z tamtego tygodnia człek słabszy to już w ogóle fajnie :], zycze Wam miłego dnia Dziewczyny

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X