Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pepco promocja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Pepco promocja

    ja nawet tutaj pisalam Wam kiedys ze coś ponownie kupiłam w pepco dla córci - i niestety po kilku praniach ubranka wygladaja nie za dobrze i raczej nic dla niej tam juz nie kupie - ale fakt faktem iz dla wyposazenia domku mozna znalesc tam niekiedy fajne rzeczy

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Pepco promocja

      Słysze coraz więcej negatywnych opinii na temat jakości tamtejszych rzeczy i to nie tylko na tutejszym forum,ale również na pozostałych więc chyba faktycznie coś musi być na rzeczy...

      Skomentuj


        #33
        Odp: Pepco promocja

        pepco ma straszna jakość... wszystko tam śmierdzi chińszczyzną, ogólnie porażka, zobaczcie np: http://lamoda.pl/explore/buty/geox-m - ta firma się z nimi procesuje właśnie o podróbki, podobnie jak new balance z lidlem

        Skomentuj


          #34
          Odp: Pepco promocja

          a ja tam mam swoje zdanie - uwielbiam ciuchy z Pepco :-) tanie, ładne i wcale nie najgorsze jakościowo. Średnio kupuję tam raz w miesiącu i ubrania i dodatki do domu i nie narzekam:-) każdy ma swoje zdanie i ja je szanuję ale swoich upodobań nie zmienię :-)

          Skomentuj


            #35
            Odp: Pepco promocja

            Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
            a ja tam mam swoje zdanie - uwielbiam ciuchy z Pepco :-) tanie, ładne i wcale nie najgorsze jakościowo. Średnio kupuję tam raz w miesiącu i ubrania i dodatki do domu i nie narzekam:-) każdy ma swoje zdanie i ja je szanuję ale swoich upodobań nie zmienię :-)
            macdzie Ty po prostu masz szczęście i trafisz na dobrze rzeczy, ja też byłam zwolenniczką Pepco, ale teraz przejrzałam na oczy, szczególnie po tym jak kupiłam Majce 2 bluzeczki, z takimi malowanymi rysunkami i po jednym praniu zaczęło to schodzić, a po drugim nie nadawało się już żeby założyć jej to do żłobka, w domu jeszcze chodzi. Mimo tego i tak czasem tam zaglądam, ale znacznie dokładniej przyglądam się jakości.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Pepco promocja

              Może akurat mam farta..? Albo szczęscie jak napisałaś :-) szkoda, że nie każda trafia na rzeczy, które jej dłuzej posłużą..
              Mogliby w Polsce jeszcze jakiś taki sklep wprowadzić..coś na styl angielskiego primarka :-)

              Skomentuj


                #37
                Odp: Pepco promocja

                Ja wiele rzeczy kupuje w pepko sa w dobrych cenach i są naprawde fajne. Czasem po 15 zł kupuje zimowe ocieplane spodnie. Wiele rzeczy kupuje tam dla maluszków.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pepco promocja

                  Byłam ostatnio w Pepco mają teraz dużo ładnych ubranek dla dziewczynek, w fajnych pastelowych kolorach, ale wiekszość ma jakieśtakie nalewane obrazki, do których jestem ostatnio strasznie uprzedzona i nic nie kupiłam w końcu

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Pepco promocja

                    ja nie kupuje w pepco bo po kilku praniach rzeczy są jakieś nie takie albo ja mam takie szczecie do rzeczy ktore wybieram bo moja siostra jak cos tak kupi to sobie chwali, ale z pepco lubie niektore dodatki do domku

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Pepco promocja

                      dla córci czasem zdarzy mi sie kupić, szybko rośnie, więc przez te kilka razy co złoży, u nas nie zdąży się zniszczyć- ale fakt czasem nadruk się marszczy i spiera. ostatnio kupiłam córce spódniczke za 7 złoty (chyba)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pepco promocja

                        Ja również czasami coś małej kupię, a nawet sobie, moje najlepsze spodnie jakie miałam w ciągu ostatnich kilku lat kupiłam w pepco za 29,9, może mam takiego farta, że jakoś mi te ubranka się trzymają ( chociaż raz kupiłam małej czapkę, która po jednym praniu była jedynie do kosza )

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Pepco promocja

                          Zgadam się. Pepco wymiata
                          "Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła." Wisława Szymborska

                          Digital Pro Studio - przegrywanie kaset vhs na dvd
                          ,

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Pepco promocja

                            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                            Ja również czasami coś małej kupię, a nawet sobie, moje najlepsze spodnie jakie miałam w ciągu ostatnich kilku lat kupiłam w pepco za 29,9, może mam takiego farta, że jakoś mi te ubranka się trzymają ( chociaż raz kupiłam małej czapkę, która po jednym praniu była jedynie do kosza )
                            słyszałam ze czapki nie są tam najlepsze, sama kupiłam małej na zimę i mimo iż fajna to cały czas jej się ześlizguje z włosów;/

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Pepco promocja

                              Pod jakim względem "wymiata" ? Bo jeżeli mówisz o cenach to z pewnością wymiata te wysokie a jakość np ubranek jest na niższym poziomie,przynajmniej ja się na takie natknęłam. Ciekawe promocje można spotkać także w sklepach internetowych,warto poszukać.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Pepco promocja

                                Pepco. Nie jest zle ale warto sprawdzać jakość materiałów z jakich są uszyte ubranka ja juz dawno nic tam nie kupowałam ale jak mała była młodsza dosyć często z tamtąd dostawała ubranka i przyznam że wszystkie były ok

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X