Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze zabawki kreatywne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Najlepsze zabawki kreatywne

    Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym >>

    Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

    Chyba tak na dobrą sprawę w kwestii zakupu zabawek nie ma co przesadzać. Raz,że wszystko zależy od budżetu,a dwa od zainteresowań dziecka,to kluczowa kwestia.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 15-07-2014, 11:50.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

      Ja rzadko kupuję dzieciom zabawki ale jak już to porządne i staram się wybierać takie, które nakłaniają dziecko do myślenia i kombinowania. Te zabawki zresztą z reguły najbardziej wciągają. Ostatnio zakupiłam dla starszego dziecka Bamp Teraz siedzi godzinami i wymyśla jakieś ciekawe konstrukcje, fajna alternatywa dla klocków.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

        To prawda, dla dzieci najlepiej kupować zabawki interaktywne, zmuszające do myślenia, kombinowania, działania i nauki przez zabawę
        Poszukuję markiz w Poznaniu do domu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

          Dla mnie najbardziej kreatywną zabawka są BUM BUM RURKI. Oczywiście uzasadnię swoją odpowiedź:

          Po pierwsze rurki można wykorzystać przynajmniej na 10 sposobów m.in:
          - do gry przez pukanie w różne przedmioty,
          - do grania przez dmuchanie,
          - do zajęć sportowych,
          - do walki na mieczowe rurki,
          - do tańca itp.

          Po drugie jest to zabawka dla dzieci w każdym wieku.
          Po trzecie jest praktycznie wieczna (nie wyobrażam sobie jak taką rurkę można zepsuć).
          Zabawka ma prymitywną budowę, ale rurki są lekkie i elastyczne, dzięki czemu maluch nie zrobi sobie krzywdy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

            Zaba2 dzięki za link. Fajne kreatywne gry, bez przemocy o bardzo przyjemnej tematyce

            Skomentuj


              #7
              Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

              W dzisiejszych czasach jest tego mnóstwo, jest w czym wybierać.
              Nawet gierki online w stylu tej: xxx pomagają rozwijać kreatywność.
              W każdym razie ja stawiałabym na różnoroność w wyborze zabawek. Trzeba korszytać, że w przeciwieństwie do naszego dzieciństwa teraz półkki w sklepach są pełne.
              Last edited by disne; 23-07-2020, 01:45. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                nam się najbardziej sposobały ekozabawki, różne fajne pomysły na zrobienie czegoś z niczego, a teraz już sami wymyślamy nowe modele. Polecam !

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                  Napisane przez Amko
                  Zgadzam sie,mamy bardzo szeroki wybór zabawek edukacyjnych w sklepach internetowych
                  Oj gdyby nie te sklepy, to ile czasu bysmy zmarnowali. Ostatnio kupowaliśmy stolik edukacyjny - faktycznie wychodzi dużo taniej, nawet jak się doliczy przesyłkę.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                    Fajnie jest wymieniać się ze znajomymi zabawkami. Mam kilka mamusiek przyjaciółek i co jakiś czas zapełniamy torbę i wymieniamy się zabawkami - oczywiście najpierw skonsultowane z dzieckiem. I przyznam, że system działa, przynajmniej na razie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                      To zależy w jakim wieku jest dziecko , kupiłbym klocki Lego, uczy kreatywności oraz pozwala rozbudzić wyobraźnię

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                        Napisane przez kubik11 Pokaż wiadomość
                        To zależy w jakim wieku jest dziecko , kupiłbym klocki Lego, uczy kreatywności oraz pozwala rozbudzić wyobraźnię
                        moje dzieci tez uwielbiają klocki lego, ale oprócz tego bardzo lubimy robótki ręczne, wyklejanki wycinanki i malowanki

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                          A dla mnie świetnymi zabawami kreatywnymi są puzzle, układanki... wszelkiej maści... i można je dostosować do każdego prawie wieku... Tu są różne fajne... xxx]
                          Last edited by disne; 23-07-2020, 01:44. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                            Najważniejsze, aby zabawki były nie tylko rozrywką, ale i nauką. Staram się razem z moją córą bawić się tak, aby spędzać z nią więcej czasu.
                            Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                              Klocki lego lub ogólnie drewniane klocki będą dobrym pomysłem w kwestii kreatywnych zabawek,to samo zresztą jeżeli chodzi o malowanie,kolorowanki czy dla starszych dzieci puzzle.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X