Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uporczywy kaszel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Uporczywy kaszel

    Dobry nawilżacz, albo po prostu dbać o częste wietrzenie, wystarczy nawet taki na kaloryfer, albo po prostu kłaść mokry ręcznik, tylko wtedy pamiętać o podłodze

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Uporczywy kaszel

      Chyba zaopatrze sie w dobry nawilżacz, ręcznik wyschnie i do rana może juz nic z tego nie być zawsze nawilżacz pewniejszy, a to dla mnie ważne by móc porównać efekty

      Skomentuj


        #33
        Odp: Uporczywy kaszel

        Winiłabym albo alergię albo jakiegoś wirusa. Moja córcia też kiedyś tak chorowała, osłuchowo czysta a kasłała okropnie, słuchać się tego nie dało. Dopiero jak dostała Fluimucil muko junior xxx to powoli powoli zaczęło przechodzić.
        Last edited by disne; 30-07-2020, 18:28. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Uporczywy kaszel

          A ja zawsze na uporczywy kaszel polecam każdemu syrop z buraka, który jest niezawodny w takich sytuacjach


          Skomentuj


            #35
            Odp: Uporczywy kaszel

            Ten xxx granulat jest świetny na kaszel. Może mało popularny, ale naprawdę rewelacyjnie się sprawdza (przynajmniej u mnie). Trzeba tylko pamiętać, aby nie stosować go przed snem.
            Last edited by disne; 30-07-2020, 18:28. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Uporczywy kaszel

              Syropy z prawoślazem są super na kaszel. Ja zarówno u siebie jak i u dziecka używam Dicotuss baby. Niby jest dla dzieci ale u mnie też się rewelacyjnie sprawdza. Oprócz prawoślazu ma jeszcze miód i super nawilża śluzówkę gardła.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Uporczywy kaszel

                Niestety u nas podobny problem u 11 miesięcznej córeczki. Kaszel od 1,5 miesiąca, a przez miesiąc towarzyszył mu także bezbarwny katar (rano przy oczyszczaniu białawy). Osłuchowo czysto (5 wizyt u pediatry). Laryngologicznie OK. Prześwietlenie płuc (laryngolog podejrzewał ciało obce w płucach) OK. Na alergologa podobno za wcześnie. Nie wiem juz co robić, a Malutka się męczy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Uporczywy kaszel

                  Ja polecam syropy z prawoślazem, bo super nawilżają ściany gardła. Do tego myślę, że i na ból gardła i na kaszel sprawdzą się płukanki z soli kuchennej i wody utlenionej (bez połykania, oczywiście).
                  Syropy przeciwkaszlowe tak naprawdę niewiele pomagają, lepiej nawilżać gardło też ciepłymi płynami.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Uporczywy kaszel

                    Podczas uporczywego kaszlu bardzo dobrze sprawdza się picie herbaty z lipy. Do tego dwa- trzy razy dziennie inhalacje

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Uporczywy kaszel

                      Pójdź na usg, coś może naciskać na przeponę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Uporczywy kaszel

                        Dzięki za rady. Spróbuję i z nawilżaniem i herbatkę z lipy podam. Nic do stracenia nie ma... a może Maluszkowi pomoże. Ile to może trwać? W poniedziałek idę znowu do pediatry, to zapytam o skierowanie na usg... ehh

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Uporczywy kaszel

                          Czasami to wynika też z jakiś alergii i niestety, ale ciężko to wychwycić bez specjalistycznych badań od kaszlu pojawia się momentalnie ból gardła problemy ze snem, wiem bo sami to przerabialiśmy. Być może pomogą Wam tabletki Gradimax - xxx poczytajcie sobie o tym, tak czy inaczej jeśli problem się powtarza najlepiej udać się do lekarza i poprosić o testy alergiczne.
                          Last edited by disne; 30-07-2020, 18:23. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Uporczywy kaszel

                            Na kaszel z własnego doświadczenia mogę polecić dicotuss, ma delikatny miodowy smak i można go pić w nocy

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Uporczywy kaszel

                              Dla synka na kaszel taki męczący daję na nac cyrop Dexapico i wydaje mi się że po nim go tak kaszel mocno nie będzie i dziecko śpi dużo spokojniej

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Uporczywy kaszel

                                Dla dziecka, a nawet dla dorosłego nie ma nic gorszego niż mokry uporczywy kaszel: xxx. Na szczęście można się z nim uporać w mgnieniu oka także przy pomocy leków dostępnych bez recepty. Całe szczęście, że nie trzeba w każdym takim przypadku odwiedzać lekarza rodzinnego.
                                Last edited by disne; 30-07-2020, 18:23. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X