Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jutro zaczynam metamorfoze z jedzonkiem,
    A czy wasze pociechy już cosik gadają?oj misio mówi Baba , Tete
    prycha bużka i robi brrrrrrrrrrrrrraha jeszce dada i papa , no a gdzie mama???
    Attached Files
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      Ja chyba ide na spanko , mężuś woła pa pa do jutra
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Mój to cały czas powtarza mama i krzyczy piszczy w niebo głosy,czasem to tak jak by mu ktoś krzywde robił.

        Skomentuj


          Silek Amelka mowi ba ba ba rowniez prycha usteczkami.Gdy powiem nie pokazuje glowka nie .Nawet nasladuje gdy tak robimy.
          CZasem powiem Ma MA .Na papa i dada przyjdzie czas
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            A mój jesze robi banki ze śliny
            Last edited by Marzenaz23; 19-01-2009, 23:59.

            Skomentuj


              witam

              Moj mały duzo gaworzyl jak mial 4 miesiace teraz jakby go zamurowalo, jedynie duzo pluje i przez to wydaje dzwieki. Jesli chodzi o jedzenie to ja daje nadal słoiczki podobno zdrowsze niz marchewka przy drodze [chociaz ja nie jestem do konca o tym przekonana] Jak zaczelam wprowadzac mu inne posilki niz mleko to przezylam koszmar, maly nie tolerowal nic innego jak butla plul dlawil sie a co gorsza co polknal to zaraz zwymiotowal, to trwalo 3 miesiace dopoki nie trafilam do lekarza ktory kazal mi przez 2 dni zastosowac diete mleczna [tylko] od tamtej pory jakby czar prysnal maly je [moze nie duzo,bo to raczej nie jadek] ale przynajmniej z czego sie bardzo ciesze
              Patryczek


              http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

              Skomentuj


                edysob mój tak samo najpierw zaczoł jak mial 4 miesiące potem była przerwa,nawet sie przestraszyłam ale teraz to cały czas gada jak najęty tylko jego słychac
                Last edited by Marzenaz23; 19-01-2009, 23:58.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam!!!
                  Jestem mamą Celinki, która urodziła się 09.01.2008r. Ważyła 2850g i mierzyła 50cm. Teraz jest już dużą "samodzielną" dziewczynką, potrafi już ładnie siedzieć, stać i chodzić chociaż tą umiejętność jeszcze doskonali. Poza tym potrafi się pięknie sama bawić, czym zawsze nas zaskakuje.

                  Skomentuj


                    Witajcie
                    Amelka o 4 w nocy wypila mleczko az sie do niego dossala.I teraz o 11 .Az mi ulzylo na duszy.Zauwazylam ze ma warge dolna spuchnieta a dziadek za chyba dziasla dolne.Moze to zabki sprawily ze niechciala mleka??Choc i tak nic tam niema
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      moj kubus jest z 17 marca dzis wlasnie konczy 7 miesiecy siedzi juz sam od tygodnia nauzyl sie pełzac i trzymany za raczki chodzi.Fajnie ze jest forum marcowych szkrabow mozna z innymi mamami wymienic sie wiadomosciami o naszych dzidziach
                      http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        aktualnie wszystkie przeniosłyśmy się do foru Rocznik 2008 tam jest nas wiecej więc zapraszam tam Pozdrawiam
                        efcia
                        Michalinka ma 7 miesięcy

                        Skomentuj


                          Marzenkaja swojej Michalinie czytam codziennie odkąd się urodził i muszę ci powiedzię że słucha chętnie. Ja wybrałam krótkie bajeczki rymowane typu Stefek Burczymucha z serii klasyka wierszyka. Zauważyłam że jeżeli czytam małej jej ulubionego Stefka to słucha i się śmieje a jeżeli coś innego to czasami marudzi i nie jest zainteresowana.
                          efcia
                          Michalinka ma 7 miesięcy

                          Skomentuj


                            wczoraj tu nie zaglądałam a tu taka debata na temat jedzenia, ja szczerze powiedziawszy to boję się eksperymentować z jedzeniem i mała dostaje wszystko ksiązkowo czasami jakiś tam mały skrawek czegoś innego ale potem przez dwa dni nic poza tym co może, W mojej rodzinie wychowało sie dużo dzieci i często moje bratowe się ze mnie smieją że ich dzieci karmiłam wszystkim a ze swoim to uważam ale tak chyba już jest,
                            efcia
                            Michalinka ma 7 miesięcy

                            Skomentuj


                              michalina korzysta jak mnie nie ma i zostaje z babcią to wiem że jej wtedy podsuwa to i owo. Ostatnio tak było z parówką ale jak babcia usłyszała w "pytaniu na śniadanie" co jest w takich paróweczkach to powiedziała że już więcej swojej wnusi parówek nie kupi, ale czekoladkę czy coś innego to jej przynosi
                              efcia
                              Michalinka ma 7 miesięcy

                              Skomentuj


                                jeżeli chodzi o obiadki to korzystamy ze słoiczków i gotujemy same na przemian ale nie używam żadnych przypraw, moze to i z tego powodu że samej sobie też mało doprawiam potrawy. Jestem gastronomem wiec lubię siedzieć w kuchni i coś pichcic i nieraz jak coś Michalinie nie smakuje co ugotowałam to robimy coś innego, sprawia mi to dużą frajdę
                                efcia
                                Michalinka ma 7 miesięcy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X