Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ćwiczenia w ciąży...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: ćwiczenia w ciąży...

    Ja też staram się ćwiczyć regularnie, ale postawiłam na bezpieczne ćwiczenia w ciąży na e-mama.tv, co jest dla mnie bardzo ważne, bo nie muszę stresować się tym, że zrobię krzywdę sobie lub, co gorsza, dziecku.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: ćwiczenia w ciąży...

      Ja w ciąży niestety mogłam pomarzyć o ćwiczeniach ( wymiotowałam do 6 m-ca niemal bez przerwy, a później to już mi było zbyt ciężko) teraz jak mała ma już kilka miesięcy to staram się ćwiczyć regularnie, w szpitalu dostałam taką ulotkę z ćwiczeniami dla młodej mamy i sprawdzają się świetnie, co najważniejsze nie były zbyt ciężkie zaraz po porodzie a teraz po prostu dostosowuję tempo i ilość powtórzeń do swoich możliwości

      Skomentuj


        #18
        Odp: ćwiczenia w ciąży...

        Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
        Ja w ciąży niestety mogłam pomarzyć o ćwiczeniach ( wymiotowałam do 6 m-ca niemal bez przerwy, a później to już mi było zbyt ciężko) teraz jak mała ma już kilka miesięcy to staram się ćwiczyć regularnie, w szpitalu dostałam taką ulotkę z ćwiczeniami dla młodej mamy i sprawdzają się świetnie, co najważniejsze nie były zbyt ciężkie zaraz po porodzie a teraz po prostu dostosowuję tempo i ilość powtórzeń do swoich możliwości
        i bardzo dobrze, że znajdujesz czas, żeby zadbać o siebie. Ja przed zajściem w ciążę regularnie chodziłam na siłownię, a teraz to ciężko znaleźć tą chwilkę dla siebie

        Skomentuj


          #19
          Odp: ćwiczenia w ciąży...

          Niestety pomimo ćwiczeń oraz prawidłowej diety nadal wyglądam jak maciora :-) no cóż widać mój los

          Skomentuj


            #20
            Odp: ćwiczenia w ciąży...

            Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
            Niestety pomimo ćwiczeń oraz prawidłowej diety nadal wyglądam jak maciora :-) no cóż widać mój los
            o rany co za samokrytyka czyli co po ciąży zostało Ci dużo kilogramów? dużo przytyłaś w ciąży?? ja zgubiłam kg jak karmiłam piersią, ale jak wróciłam do pracy to znowu zaczęłam przybierać.

            Skomentuj


              #21
              Odp: ćwiczenia w ciąży...

              Ja 2 tyg po porodzie byłam szczuplejsza niż przed ciążą, tyć zaczełam jakoś w dwa- trzy miesiące jak urodziłam Majuchę i nie wiem co to może być. Nie mogę się zebrać żeby pójść i zrobić sobie wyniki na tarczycę, bo słyszałam, że często się po ciąży psuje

              Skomentuj


                #22
                Odp: ćwiczenia w ciąży...

                No to się kochana zbierz i pójdź, bo to może Twoje źródło kilogramowych problemów. Bo np. ja to wiem że tyję od słodyczy i od siedzącego trybu w pracy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: ćwiczenia w ciąży...

                  Zbiorę się zbiorę, muszę jeszcze pójść do mojego ginekologa, ponieważ planujemy drugie dziecko i chcę sprawdzić czy wszystko jest ok i przy okazji poproszę mojego lekarza o skierowanie. Ale tak mi nie po drodze tej mojej wsi, że szkoda gadać. Rozleniwiło mnie to wiejskie życie

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: ćwiczenia w ciąży...

                    majowa mama - super że już myślicie o drugim dziecku
                    A co do figury to zawsze jest tak że kobiety tak dążą do doskonałości aby być chudziutką ale facet lubi za coś złapać
                    Jestem chuda ale nie odchudzałam się a mąż narzeka że jestem za chuda :/

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: ćwiczenia w ciąży...

                      Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                      Ja 2 tyg po porodzie byłam szczuplejsza niż przed ciążą, tyć zaczełam jakoś w dwa- trzy miesiące jak urodziłam Majuchę i nie wiem co to może być. Nie mogę się zebrać żeby pójść i zrobić sobie wyniki na tarczycę, bo słyszałam, że często się po ciąży psuje
                      tak, tak do lekarza pilnie idz Przebadaj się pod różnym katem, żeby spokojnie wiąć się za przyjemną część życia męsko-damskiego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: ćwiczenia w ciąży...

                        Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                        Zbiorę się zbiorę, muszę jeszcze pójść do mojego ginekologa, ponieważ planujemy drugie dziecko i chcę sprawdzić czy wszystko jest ok i przy okazji poproszę mojego lekarza o skierowanie. Ale tak mi nie po drodze tej mojej wsi, że szkoda gadać. Rozleniwiło mnie to wiejskie życie
                        ooo planujecie drugie dziecko?? a w innym poście czytałam że wracasz do pracy a mała idzie do żłobka, jakaś zmiana planów??

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: ćwiczenia w ciąży...

                          Nawet jeśli zajde w ciążę to wrócę do pracy na chwilę. Papiery do żłobka składamy profilaktycznie. A ponadto nadal pracuję nad mężem aby się na to drugie zgodził bo na razie to jednego dnia jest na tak a drugiego na nie :-) i na koniec jeszcze dodam że o Majuche staraliśmy się prawie rok i nie wiem jak to będzie drugim razem :-(

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: ćwiczenia w ciąży...

                            oj majowa mamo ileż Ty masz planów ja tez z mezem chwielibyśmy miec drugie dziecko ale jeszcze chwilke musimy poczekać, ja tez czesto zastanawiam sie jak bedzie w kwestii staran z drugim i czy sie uda - my o nasza panne "walczyliśmy" prawie dwa lata

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: ćwiczenia w ciąży...

                              Ja plan mam jeden, chciałabym mieć drugie dziecko, tylko nie wiadomo jak będzie z realizacjom

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: ćwiczenia w ciąży...

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                oj majowa mamo ileż Ty masz planów ja tez z mezem chwielibyśmy miec drugie dziecko ale jeszcze chwilke musimy poczekać, ja tez czesto zastanawiam sie jak bedzie w kwestii staran z drugim i czy sie uda - my o nasza panne "walczyliśmy" prawie dwa lata
                                Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                                Ja plan mam jeden, chciałabym mieć drugie dziecko, tylko nie wiadomo jak będzie z realizacjom
                                To widzę że nasze plany są podobne też chcę mieć drugie dziecko ale trzeba to jakoś w czasie poukładać, mąż niby też chce ale widzę że ja bardziej, myślę że jak bym powiedziała że więcej dzieci nie chce to wcale o drugie by nie walczył. Ale uważam że dziecko powinno mieć rodzeństwo.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X