Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    tak ale wiek nie robi roznicy hehe

    Skomentuj

    •    
         

      jestem nowa na forum- a niestety już mnie niemile zaskoczyła pewna osoba:-( czy często tak jest? czy może żeczywiście napisałam coś głupiego...





      Skomentuj


        wiem o kogo ci cohdiz nie martw sie ona do kazdego cos ma jesli chodzi o jedzenie,ja tez wczesniej zaczelam wprowadzac stale pokarmy(4miesiace)

        Skomentuj


          dzięki za pocieszenie:-) to jest mój pierwszy synuś i wiem że zrobiłam dobrze, ale wkurza mnie to że inni chcą być mądrzejsi cieszę się że mogę z kims pogadać wkońcu





          Skomentuj


            moja tez pierwsza coreczka ja daje dziecku co uwazam ale ona to jest chyba na temat jedzenia przewrazliwiona

            Skomentuj


              długo już piszesz na tej stronce?





              Skomentuj


                troche tak

                Skomentuj

                •    
                     

                  rozumiem:-) to mówisz że źle trafiłam kurde, mój maluszek wcina każde jedzonko jakie mó dam, z miłą chęcia zjadał by więcej- ale to jeszcze dla niego za dużo:-)





                  Skomentuj


                    dobrze trafilas Kinga tez wszytsko je,newt cytryne polize sie sie nie skawsi,a jak widzi ze ktos je to sie denerwuje i patrzy wyrwac z reki jak cos jem to musze dac jej sprobowac

                    Skomentuj


                      u mnie tak smao było :-) ja troszkę bałam się mu cokolwiek dać ,ale na szczęście moja mma mnie przekonała do tego- gdyby nie ona to wierzyłabym tym wszystkim gazetą które mówią żeby nic niepodawać dziecią karmionym piersią do 6 miesiąca...





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        moja mama tez mowila ze mam jej podawac jedzenie od 4 miesiaca to nie bedzie mila problemow z jedzenie i tak faktycznie jest.zje wszytsko co jej dam. jak ide do kogos w odwiedziny to nie musze sie martwi bo dam dziecku chleb z maslem i jest zadowolonei spokojne

                        Skomentuj


                          dokładnie tak samo moja mma mówiła:-) my jeszcze nie wędrujemy w "Świat" ale już niedługo zaczniemy:-)





                          Skomentuj


                            ja z Kinga wyszlam na dwor jak miala 2 tyg skonczony ale to na 5 min przed blok na chwilke

                            Skomentuj


                              muszę lecieć mojej mAMIE PO ZAKUPY WIĘC BĘDĘ KOŃCZYĆ...DO ZOBACZONKA I DZIĘKI Z AWSZYSTKO. PA:-*





                              Skomentuj


                                Ja Do Nikogo W Odwiedziny Niechodzę, A Z Cypusiem Wyszłam Na Drugi Dizeń Po Wyjściu Ze Szpitala Bo To Był Lipiec





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X