Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedszkole językowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Przedszkole językowe

    My zrobiliśmy tak samo. Zależało nam na kontakcie z językami, więc synek ma w przedszkolu język angielski i hiszpański. Myślę, że na tak wczesnym etapie to wystarczające, nie chce go za bardzo obciążać. Chodzi do warszawskiego przedszkola Raz Dwa Trzy My http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ te zajęcia językowe są oczywiście w formie zabawy, fajnie dostosowane do maluchów.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Przedszkole językowe

      Podobno im wcześniej dziecko zacznie się uczyć języka, tym lepiej.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Przedszkole językowe

        Moim zdaniem taki okres przedszkolny jest najbardziej odpowiedni by rozpoczac swoja przygodę z nauka jezyka. Moje dziecko ma na przykład w swoim przedszkolu ( Te Vizja na Wawrze w Warszwie ) zajęcia Baby English codziennie juz widac efekty tej nauki i jestem pewna, że w przyszłości będzie jej po prostu dużo, dużo łatwiej

        Skomentuj


          #49
          Odp: Przedszkole językowe

          Dzieci szybko uczą się języków obcych. Mój syn chodzi na zajęcia z włoskiego i angielskiego. Idzie mu bardzo dobrze, dziennik elektroniczny przedszkole udostępnia każdemu rodzicowi. Nie trzeba się gimnastykować na rozmowę z wychowawcą. W ten sposób można śledzić postępy w nauce dziecka.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Przedszkole językowe

            Sowa w Częstochowie. Zupełnie inny poziom, własna kuchnia, wypasiony program, dużo atrakcji - ogólnie naprawdę wiele się dzieje i po prostu - tak to powinno wyglądać. Przedszkole ma rozwijać, a nie przechowywać.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Przedszkole językowe

              Przedszkole Niepubliczne www.promyk.szczecin.pl okazało się idealne dla naszego synka. Franio wymaga opieki indywidualnej. Grupa terapeutyczna w przedszkolu zapewnia mu możliwość rozwoju. Po roku czasu widzimy znaczną poprawę w poziomie intelektualnym i ruchowym naszego synka.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Przedszkole językowe

                Napisane przez MonikaRab Pokaż wiadomość
                Dzieci szybko uczą się języków obcych. Mój syn chodzi na zajęcia z włoskiego i angielskiego. Idzie mu bardzo dobrze, dziennik elektroniczny przedszkole udostępnia każdemu rodzicowi. Nie trzeba się gimnastykować na rozmowę z wychowawcą. W ten sposób można śledzić postępy w nauce dziecka.
                Super są takie rozwiązania. U nas w przedszkolu teraz testujemy taki system dla przedszkoli i wygląda to świetnie. Jest super odzew od rodziców i na pewno zostanie to już na stałe.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X