Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka lampa do salonu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaka lampa do salonu?

    Robię mały remont w domu i jestem na etapie wybierania nowej lampy. Najchętniej zamówiłabym coś przez internet, np. tu: . Salon jest raczej klasyczny, bez szaleństw, więc i lampę chciałabym taką.
    Last edited by disne; 18-06-2020, 13:25. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Jaka lampa do salonu?

    Wrzuć może najpierw foto salonu,bo tak to ciężko doradzić.



    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaka lampa do salonu?

      Wszystko zalezy od wystroju, minimalistyczny czy raczej retro, a moze klasik.Wazny jest styl i dodatki jakie lubisz bo np.jakie są uchwyty przy meblach jakie obicia na wypoczynku od tak nie wolno na oko wszystko musi pasować do reszty lampa jest tez wazna jak i stół.Bo jak jej dobrze nie dobierzesz to wszyscy którzy wejdą do salonu będą patrzec tylko na nią
      wrzuć fote salonu to doradzimy


      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaka lampa do salonu?

        według mnie ciekawszą i tańszą ofertę ma sklep , osobiście preferuję styl nowoczesny, ale ten sklep ma tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś dla siebie, ja do salonu kupiłam taką lampę
        Last edited by disne; 18-06-2020, 13:26. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaka lampa do salonu?

          Kurcze, taka lampa to mi się kojarzy raczej z jakąś knajpką w stylu bollywood Pokaż fotkę salonu, bo aż jestem ciekawa, jak to się prezentuje w mieszkaniu ;-)) Lampę chyba dobrze jest kupić na sam koniec, jak już mamy ostateczny wygląd salonu, wtedy wiadomo, czy można sobie pozwolić na coś bardziej ozdobnego, czy ma być skromnie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaka lampa do salonu?

            Grossowna mi również bardzo podobają się takie wiszące lampy Wiesz gdzie widziałam ostatnio bardzo duży wybór ładnych lamp? W sklepie firmowym brw: - tutaj możesz sobie zobaczyć ich ofertę, jak widać dysponują również dobrymi cenami.
            Cekiny i kryształy są ostatnio bardzo w modzie - widać je w praktycznie każdym czasopiśmie wnętrzarskim.
            Last edited by disne; 18-06-2020, 13:26. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaka lampa do salonu?

              Zależy od wystroju Twojego salonu... Ja na przykład uwielbiam dodatki. Mam bialy salon, i raz na jakis czas zmieniam dekoracje - efekt jest jak po remoncie Teraz dobrałam dodatki w kolorze fuksji...dostałam lampę wiszącą w tym soczystym kolorze i muszę przyznać, że prezentuje się bardzo oryginalnie Polecam taką opcję zmieniania wystroju swojego salonu
              xxx
              Last edited by disne; 18-06-2020, 13:26. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaka lampa do salonu?

                Oczywiście to kwestia dopasowania odpowiedniego wzoru, choćby - xxx U nas taki pasuje i taki się nam podobał, ale to musi być dobrane rozsądnie, tak aby rzeczywiście wyglądało pod każdym względem odpowiednio.
                Last edited by disne; 18-06-2020, 13:26. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaka lampa do salonu?

                  Mi się podobają duże lampy , duży wybór jest w ikea

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaka lampa do salonu?

                    Zawsze możesz przejrzeć różne aranżacje salonu i zobaczyć, jakie oświetlenie wykorzystano w pomieszczeniach podobnych do Twojego. Ważne jest tu odpowiednie dopasowanie pod względem stylu wnętrza, ale i kwestia tego, czy zależy Ci na mocnym czy nieco przygaszonym oświetleniu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaka lampa do salonu?

                      Może coś w tym rodzaju: http://www.**********/Lampa-sufitowa-...826760_1900146 będzie pasowała wszędzie i daje dużo światła.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaka lampa do salonu?

                        Lamp i lampek jest teraz tyle, że ciężko się skupić i wybrać. Podoba mi się ta co grossowna zamieściła-ale tak naprawdę najbardziej ma się podobać Tobie dlatego kieruj się swoim gustem i tak będzie najlepiej.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaka lampa do salonu?

                          A ja wolę chyba proste minimalistyczne lampy bez żadnych konkretnych ozdobników. Myślę, że pomysłowy salon już sam w sobie będzie na tyle ciekawy, że oświetlenie nie będzie w nim aż tak kluczowe.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaka lampa do salonu?

                            Napisane przez smokwawel
                            Mi bardzo podobają się nowoczesne lampy, np. taka:




                            Także jeśli lubisz takie "designerskie" klimaty to pewnie szukałbym na twoim miejscu czegoś w podobnym stylu. Chyba że wolisz bardziej tradycyjne rozwiązania, to można poszukać na giełdach staroci, często da się w ten sposób trafić coś w dobrej cenie i nie najgorszym stanie.
                            Jak ktoś chce zaszaleć z designem (i ma troszkę pieniążków to polecam lampy wiszące Puff Buff, np. http://pl.lightingstore.eu/bubbles-ii.html.



                            Bardzo fajne rozwiązanie z tymi "pęcherzykami", nowatorskie. Niestety mało kto może sobie na nie pozwolić...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaka lampa do salonu?

                              W salonie spędzamy bardzo duzo wolnego czasu i przyjmujemy tam gości, urzadamy rozne imprezki Wazne jest zarówno oświetlenie ogólne, jak i miejscowe. - W wiekszych czy wysokich salonach jako światło sufitowe doskonale sprawdzą się żyrandole. A do mniejszego salonu będą pasowały plafony lub reflektory halogenowe. Ważne jest także, aby wybrana lampa równomiernie oświetliła cały salon i współgrała z jego wystrojem

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X