Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wypadające włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wypadajace wlosy

    Do dalszej dyskusji zapraszam tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...ia%BFd%BFycowa. Wątek zamykam by nie powielać identycznych treści.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: wypadające włosy

      Wiem, że są ampułki na wypadanie włosów Oczywiście trzeba zbadać przyczynę takiego stanu rzeczy. Może to brak witamin?
      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:49. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: wypadające włosy

        Jak dla mnie transplantacja to absolutna ostateczność... Lepiej zadbać o swoje zdrowie, dietę i uzupełnić witaminy, a włosy powinny zacząć same rosnąć.

        Skomentuj


          Odp: wypadające włosy

          Jak szukacie skutecznego środka, który pomoze wam z wypadajacymi włosami, to bardzo polecam plastry dermastic. Mi pomogły bardzo

          Skomentuj


            Odp: wypadające włosy

            A w jaki sposób one działają? I nie wyrywają włosów podczas ściągania?

            Skomentuj


              Odp: wypadające włosy

              Trochę bałabym się tych plastrów. A jaki mają skład?

              Skomentuj


                Odp: wypadające włosy

                Płukanki z czarnej rzepy są dobre na ten problem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: wypadające włosy

                  Najgorszy koszmar jaki może spotkać kobietę czyli wypadanie włosów. Warto profilaktycznie dbać o nasze włosy stosując odpowiednie preparaty i suplementy. Łatwiej zacząć dbac już teraz niż później próbować ratować

                  Skomentuj


                    Odp: wypadające włosy

                    Cześć mam pytanie odnośnie mezoterapii włosów. Czy zabieg można wykonywać gdy się jest w ciąży czy dopiero po jakimś czasie po urodzeniu?

                    Skomentuj


                      Odp: wypadające włosy

                      Wypadające włosy to koszmar dla każdej kobiety. Kilka lat wstecz borykłam się z tym problemem do tego stopnia że już miałam mega prześwity. Postanowiłam wtedy skorzystać z porady specjalisty.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: wypadające włosy

                        U mnie pomogły wcierki z kropli żołądkowych. Teraz włosy mi rzadko wypadają.

                        Skomentuj


                          Odp: wypadające włosy

                          Przyczyną wypadania włosów może być ich nadmierne przesuszenie, jako szczęśliwa mama też przechodziłam przez ten sam problem. Zauważyłam, że mam suche i bardzo łamliwe włosy. Popytałam, poczytałam Po krótkim czasie stosowania się do tych rad, moje włosy stały się bardziej miękkie, elastyczne i przede wszystkim nie wypadały na każdym kroku. Moje koleżanki również bardzo chwalą sobie te metody. Dlatego jeżeli masz podobny problem, to bez wątpienia ten artykuł jest dla Ciebie.
                          Last edited by gagatka; 02-07-2020, 10:33. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: wypadające włosy

                            Najpierw trzeba byłoby zbadać przyczyny wypadających włosów, a te mogą być różne. Najlepiej byłoby pójść do dermatologa, albo trychologa.

                            Skomentuj


                              Odp: wypadające włosy

                              Wypadające włosy to zmora wielu osób. Też mam z tym problem i gdy się czeszę dużo ich zostaje na szczotce. Jedynym skutecznym sposobem byłaby jakaś zdrowa dieta i przyjmowanie odpowiednich witamin. Wiele już próbowałam, ale nie znoszę połykać tabletek. Widziałam w internecie suplement o formie malinowych żelek. Napiszcie, jeśli znacie już jego efekty.
                              Last edited by gagatka; 02-07-2020, 10:34. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: wypadające włosy

                                Ja już na szczęście nie mam tego problemu. Pomogła mi naturalna pielęgnacja włosów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X