Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sukienki do pracy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sukienki do pracy

    Ostatnio usłyszałam od koleżanki miły komplement i teraz mam mały dylemat. Powiedziała, że mam bardzo ładną figurę i powinnam częściej nosić modne sukienki. Dało mi to sporo do myślenia i postanowiłam sobie sprawić ze dwie sztuki na wiosnę. Takie, żebym mogła również nosić do pracy. Nie wiem tylko, jak powinny wyglądać, abym wyglądała stosownie. Jeśli ubieracie się na co dzień do pracy w sukienki, to napiszcie mi jaki fason byłby najlepszy. Będę bardzo wdzięczna za informacje.
  •    
       

    #2
    Odp: Sukienki do pracy

    Ja swego czasu przerzuciłam się tylko na sukienki. Jakoś ludzie inaczej na mnie patrzą, kiedy jestem elegancko ubrana. Kupuję w galeriach, ale też w Internecie. Polecam bardzo tę stronę. Krój musisz dopasować do swojej sylwetki, bo nie każdemu we wszystkim ładnie. Najlepiej przymierzyć kilka krojów w sklepie, a potem kupić podobne sukienki, ale tańsze w Internecie.
    Odradzam kupowanie japońskich sukienek, zawsze przyjdą za małe, mimo dokładnych pomiarów ciała. Ni i materiał też kiepskiej jakości.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sukienki do pracy

      Zależy gdzie pracujesz i jakie masz wymagania,względem ubioru. Jeżeli chcesz wyglądać stosownie, to najważniejsze jest, by nie odsłaniały za dużo, nie były wyzywające.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sukienki do pracy

        Niewątpliwie w modzie ważne jest to, żeby wyglądać stosownie do okazji. Dlatego wybór sukienki damskiej do pracy wcale nie jest prostym zadaniem. Chociaż możemy wybierać spośród wielu eleganckich modeli — na przykład pod tym adresem są sukienki wizytowe https://www.cocomoda.pl/sukienki-wizytowe Warto wiedzieć, że w niektórych sytuacjach sukienki mini również są dopuszczalne i wcale nie postrzegane negatywnie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sukienki do pracy

          Orsay ma w kolekcji wiele sukienek, które sprawdzą się do pracy w biurze. Na http://udziewczyn.pl/Artykul/23979 można dowiedzieć się więcej o marce, ale i o tym czym wyróżniają się sukienki Orsay i gdzie je kupić.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sukienki do pracy

            Hej
            Znacie jakiś tanie sukienki sklep internetowy? Zależy mi na tym, by w asortymencie znalazły się zarówno sukienki na co dzień, jak i na eleganckie uroczystości Z góry dziękuję za pomoc!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sukienki do pracy

              A sukienki ciążowe? Kupujecie? Czy wolicie zwykłe, ale bardziej obszerne? Widziałam tutaj: https://domodi.pl/odziez/odziez-dams...kienki-ciazowe wiele pięknych sukienek dla kobiet w ciąży, ale zastanawiam się, ile kobiet tak naprawdę na nie stawia. Jak jest z tym u Was?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sukienki do pracy

                Macie ją na Merg.pl w dobrej cenie. Połączenie czegoś wygodnego do pracy z elegancją. Moim zdaniem jest kompletna, ma wszystko, żeby w niej genialnie wyglądać i sama taką zamówiłam. Coś pięknego ;-)

                Skomentuj

                       
                Working...
                X