Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

    W związku z powiększeniem rodziny, szukamy większego mieszkania w Krakowie. Obecnie jest to 2 pokoje, a szukamy 4pokojowego. Takiego do remontu, aby wyremontować pod siebie. Zastanawiam się nad skorzystaniem z projektanta wnetrz. Tylko ile może kosztować zaprojektowanie?
  •    
       

    #2
    Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

    Kochana ceny mogą być bardzo różne. Wszystko zależy od danego biura, od jakiego doświadczenia. A także od tego co będzie zawierał ten projekt. Czy to będzie jedynie wstepny szkic wystroju czy będziesz chciała aby ekipa dopilnowała Ci całego mieszkania przy remoncie. Sama wybrałam tą drugą opcję bo nie miałam zupełnie czasu ani ochoty aby stać nad fachowcami w nowo remontowanym mieszkaniu i pilnować czy robią wszystko tak jak chcę...

    Mieszkanie projektował mi ten duet:
    http://dreamdesign.net.pl/

    Są z Krakowa. Jestem osobiście bardzo zadowolona tak więc możesz do nich napisać i dopytać się jaka będzie wycena.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

      Jeżeli koniecznie chce się wynająć projektanta, warto na pewno zobaczyć jego dotychczasowe realizacje i na ich podstawie określić, czy taki styl nam odpowiada. Sam zdecydowanie wolę urządzać mieszkanie własnymi siłami, bo jednak to ja mam się w nim czuć dobrze, a poza tym w sieci można znaleźć całe mnóstwo ciekawych miejsc, które będą nam inspirować, jak chociażby mój ulubiony blog https://europeaninteriordesign.wordpress.com/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

        Sama firma z izolacjami może kosztować około 3000 zł a nie mówie już o projektowaniu... Nie opłaca się brać projektanta lepiej samemu wszystko dokładnie zaplanować.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

          Jesteśmy w fazie projektowania domu. Projektant pytał nas czy chcemy by w naszym domu zainstalować rekuperator. Przeczytaliśmy na http://thesslagreen.com/ że dzięki niemu można zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Sądzicie, że warto zdecydować się na rekuperator?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

            Projektant to raczej droga sprawa. Można samemu zaprojektować wnętrze poprzez umieszczenie w nim odpowiednich dodatków, np. w kolorze turkusowym. Ostatnio tutaj http://tekstowy.net/turkusowe-dodatk...jakie-dodatki/ znalazłam porady jak zaaranżować mieszkanie - szczególnie łazienkę i kuchnię wykorzystując kolor morski.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

              Projektanci roznie wyceniaja swoje uslugi.
              trzeba pamietac i przy porownywaniu ofert uwazac, czy zakres prac jest w kazdej ofercie ten sam ;-)

              Ja mieszkam w Krakowie i zlecilam przeprojektowanie mojego mieszkania projektantom. Nie znalam ich, ani nie byli mi poleceni, a efekt ich pracy jest superancki! ;-) BARDZO wazne jest przy wyborze projektanta, czy czujesz sie komfortowo z nimi w trakcie pierwszej rozmowy na temat twoich pomyslow!
              Zwroc uwage, czy oni sa uwazni na Twoje potrzeby, czy automatycznie proponuja Ci bezowo-brazowe rozwiazania bu a ha ha ha haaaaa

              Co to da, ze cena bedzie nawet przystepna jesli wspolpraca z nimi bedzie ciezka, a ... efekt kiepski?
              Pamietaj, ze dobry projektant nie zrobi projektu sam. Stworzenie projektu wnetrza TWOJEGO lokum, to jest wspolpraca! Projektant ma narzedzia i pewna wiedze, ale nie wie, co Ty lubisz, w czym sie zle/dobrze czujesz i tak dalej. To Ty bedziesz mowic: oczekuje tego, nie chce tego, widzialam gdzies cos tam.... A on/oni maja to zastosowac lub wytlumaczyc Ci dlaczego w Twoim lokum to sie nie sprawdzi.
              Rejestracja Spółki Limited w Wielkiej Brytanii

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

                Ja dziewczynki zastanawiałam się nad skorzystaniem z projektanta wńętrz. Nawet zapytałam sie o ceny. Ceny były wysokie tak wiec w koncu postanowiłam, że zaprojektuje mieszkanie samodzielnie. I nie była to zła decyzja. Kilka rzeczy wymyśliłam sama, kilka wzięłam z czasopism wnętrzarskich. Warto jest zaglądać sobie na blogi o dekoracjach. W niektorych sklepach również jest dużo zdjęć.

                Na przykład w sklepie Dekoria:
                http://www.dekoria.pl/

                Skąd wzięłam pomysły na dekoracje okien. Mają tam praktycznie wszystkie rodzaje dekoracji okiennych jakie można zamówić,

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

                  Mi też przydał by się projektant ale niestety są za wysokie ceny i także szukam zdjęć w internecie Ja polecam projekty na Homebook super

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

                    Napisane przez bertelen Pokaż wiadomość
                    Ja dziewczynki zastanawiałam się nad skorzystaniem z projektanta wńętrz. Nawet zapytałam sie o ceny. Ceny były wysokie tak wiec w koncu postanowiłam, że zaprojektuje mieszkanie samodzielnie. I nie była to zła decyzja. Kilka rzeczy wymyśliłam sama, kilka wzięłam z czasopism wnętrzarskich. Warto jest zaglądać sobie na blogi o dekoracjach. W niektorych sklepach również jest dużo zdjęć.

                    Na przykład w sklepie Dekoria:
                    http://www.dekoria.pl/

                    Skąd wzięłam pomysły na dekoracje okien. Mają tam praktycznie wszystkie rodzaje dekoracji okiennych jakie można zamówić,
                    też tam zamawialiśmy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

                      Bardzo dużo sobie cenią teraz. Ja za projektanta na ślub płaciłam 5000 zł więc nawet nie chcę wiedzieć ile może kosztować takie projektowanie wnętrz.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

                        Moi znajomi kupili nowe mieszkanie niecałe 80 m2, i wymyślili sobie projektantkę. My dosłownie kilka miesięcy wcześniej skończyliśmy wykańczać mieszkanie. Potem nawet trochę żałowałam, że może też mogliśmy wziąć. No ale. pierwsza wizyta u nich i co? Wielkie rozczarowanie. Nie widziałam tam nic co by było "łał". Nawet pokuszę się, że nasze mieszkanie ma lepsze rozwiązania. Skasowała ich 5 tysięcy. Wybitnie zmarnowane pieniądze. Zwłaszcza, że teraz wymieniają kanapę, bo jednak im nie pasuje, i za mało jest ogrzewania, zimą mają zimno, więc muszą salon przeorganizować.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

                          Koleżanka z pracy wzięła panią od wnętrz do domu, ale chciała tylko w sumie zrobić z nią salon i sypialnię. I płaciła coś około 30 zł za metr kwadratowy, więc to wszystko zależy. Ale fakt, pięknie jej zrobiła wnętrza, jak z katalogu, więc co kto lubi.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

                            Koszty zaprojektowania wnętrz mogą się wahać od kilkudziesięciu zł za metr do nawet kilkuset. Wszystko zależy od doświadczenia i renomy projektanta, ale też od zakresu prac - najmniej zapłacimy za sam projekt wystroju wnętrz, a najwięcej za dodatkową aranżację przestrzeni i nadzór nad wykonaniem. Najlepiej popytać bezpośrednio w firmach, które się tym zajmują. W Warszawie ciekawe projekty wnętrz robią w http://370studio.pl - niektóre z ich projektów można obejrzeć na stronie.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ile może kosztować zaprojektowanie wnętrz?

                              Oj,powiem Ci, że nie są to tanie usługi, a zupełnie niepotrzebne. Pooglądaj sobie trochę inspiracji w internecie. Na instagramie jest mnóstwo pięknych zdjęć wnętrz i można coś fajnego podpatrzeć. Możesz zajrzeć też tu: http://blancmariclo.pl , mają setki ślicznych stylowych rzeczy do domu, może to pomoże Ci się zainspirować.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X