Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl! Co tydzień świetne nagrody!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

    Super )

    a dziś przyszła do nas nowa porcja od My petit bleu i są też szare! Po drugiej stronie kolorowe kółka - świetny zestaw
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

      Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
      Super )

      a dziś przyszła do nas nowa porcja od My petit bleu i są też szare! Po drugiej stronie kolorowe kółka - świetny zestaw
      Coś w sam raz do pokoju maluszka :-) u nas królowa szarości he he, i fajnie ze zrobiliście przerwę bo ja ostatnio mam bardzo mało wolnego czasu...zresztą pewnie jak większość dziewczyn tutaj :-) ja dodatkowo biorę ślub wiec przygotowań jeszcze więcej zwłaszcza ze byłam w szpitalu..

      Skomentuj


        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

        o szare to dopiero cudeńko ! Mała ma kołderkę szarą w kółka więc kocy fajnie by pasował do kompletu

        Skomentuj


          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

          Świeta święta i po świętach..a także już po ślubie..zleciało szybciutko, mozna sie zając forumowaniem ha ha ha ;-)

          Skomentuj


            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

            czy konkurs na najaktywniejszą fankę forum ruszył już czy też nie?

            Skomentuj


              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

              Ruszy od poniedziałku
              W poniedziałek też ogłosimy najaktywniejszą fankę półrocza
              pozdrawiamy,
              Redakcja MamoToJa.pl

              Skomentuj


                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                Szkoda że "fanki"są aktywne tylko do czasu wygrania konkursu...


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                  Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                  Szkoda że "fanki"są aktywne tylko do czasu wygrania konkursu...
                  e tam ja wygrałam kocyk w październiku i zostałam tu ma długo

                  Skomentuj


                    Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                    Niektóre wygrywają i przestają pisac ale nie dlatego ze wygrały tylko może mają akurat mniej czasu..innym faktycznie może sie nie chce..a jeszcze inne pisały i psac beda :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                      Faktycznie wygrałam i przestałam pisać, ale to przez brak czasu. Musiałam zająć się przygotowywaniem wyprawki dla synka, później pobyt w szpitalu, a teraz trochę więcej obowiązków w domu bo przy dwójce dzieci nie jest już tak łatwo.
                      Ale mimo tego że nie piszę to cały czas śledzę co się dzieje na forum i z chęciom czytam różne wypowiedzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                        Faktycznie wygrałam i przestałam pisać, ale to przez brak czasu. Musiałam zająć się przygotowywaniem wyprawki dla synka, później pobyt w szpitalu, a teraz trochę więcej obowiązków w domu bo przy dwójce dzieci nie jest już tak łatwo.
                        Ale mimo tego że nie piszę to cały czas śledzę co się dzieje na forum i z chęciom czytam różne wypowiedzi
                        Dokładnie, kiedy grałam, miałam nakaz leżenia, teraz przygotowuje się do porodu, sprzątam, piorę, mieszkam u teściów, badania, szpitale ale jestem codziennie na forum

                        Redakcjo dziś przyszła przesyłka, dziękuje

                        Skomentuj


                          Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                          Z racji tego ze jest nas coraz wiecej proponuję załozyć taki zbiorczy watek gdzie mogłybysmy zaglądać codziennie i pisać o swoim zyciu codziennym tak odstresowo kto jest za...


                          Skomentuj


                            Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                            Z racji tego ze jest nas coraz wiecej proponuję załozyć taki zbiorczy watek gdzie mogłybysmy zaglądać codziennie i pisać o swoim zyciu codziennym tak odstresowo kto jest za...
                            ja jestem za

                            Skomentuj


                              Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                              również jestem za

                              Skomentuj


                                Odp: Zostań najaktywniejszą fanką forum babyonline.pl!

                                Ja pisałam bo męża w domu miałam a tak pracuje cały czas :/ co nie cieszy mnie, że jestem całe dnie sama z dwójką dzieci. Ale teź śledzę losy i czytam

                                Redakcji dziś dojechał do mnie śliczny kocyk i woreczek Dziękujemy bardzo Synuś po całym domku latał i się cieszył, że Pan mu coś przyniósł

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X