Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
    TREE znalazłam taki tylko obrazek ,zeby ci pokazać, od szerszej strony trojkata zaczynasz zwijac i wtedy wychodza ci takie rogaliki ....
    Melchior ja też tak robię
    ale zauważyłam że im szerszy trójkat tym ładniejsze


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Magda ja bym sama powiedziała bo kurcze to Ty jesteś matką i jak mała zachoruje to Ty po lekarzach będziesz latała.
      U nas jest tak około 23-25 i mała lata w majtkach, bluzeczce na ramiaczkach + bluzeczka bawełniana i rajstopki bawełniane
      i jej ciepło bo jednak sie rusza
      ja czasem sobie zakładam bluzę jak siedzę przed kompem bo jednak siedzę a nie biegam tyle co mała


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hej ja na chwilę
        majek jakiej firmy butki kupiłaś bo świetne są więc mysle nad kupnem chłopiecych.

        a co do prezentów - ja tego paleontologa kupiłam starszemu w zaszły rok na wyprzedazy i chrzesniakowi

        3 godziny ciszy w domu bo to sie długo dłubie
        tylko bałagan wkoło bo piasek pryska
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Majek do tej pory zgadzałam się, żeby m. z nią rozmawiał, bo wszyscy naokoło twierdzą, że ja jestem zbyt wybuchowa ja też Asi zakładam body, cienką bluzę bawełnianą i cienkie spodnie/getry, czasem rajstopy. nawet jakby jej było kiedykowiek zimno, to by się przez te 13 miesięcy przyzwyczaiła - tak jak ja, trzy lata już tu mieszkam i chodzę w bluzce z krótkim rękawkiem albo jakąś bluzę narzucam, a niektórzy ludzie tu przychodzący trzęsą się z zimna

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Melchior cudne te rogale, ja tak nie robiłam nigdy. Tzn wycinam trójkąty, ale wierzchołek tylko przekładałam i średnio ładne wychodziły, a Twoje jak ze sklepu.
            Dzieki za instrukcje teraz też tak bedę robić

            Madzia, majkowa, to u mnie jeszcze mniej stopni bo 22 (właśnie sprawdziłam ) i my tak cały czas mamy i też w krótkich rękawach biegamy.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
              Colorka
              buty jak dla pannicy i jakieś duże - boże te nasze dzieci rosną tak szybko
              jaki to rozmiar???

              no nasze zimowe też wreszcie przyszły
              Rozmiar 23 , Amelka teraz nosi 22 a te 23 tylko ciupkę za duże.A te są na wysokie podbicie
              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              majek butki rewelka
              Colorka fason bucików ładny,ale jakby był inny kolorek to były by lepsze...jak dla mnie
              Wiesz kolor to róż taki świecący ale zdjęcie też słabej jakości były też perłowe ale te wcale mi się nie podobały
              Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
              Majajula butki fajne coś podobnego moja ma tylko zamiast rzepów są sznurowadła
              Color Twoje też fajne tylko niepraktyczne jak dla mnie ,u nas się niesprawdziły bo jej spadały np.w samochodzie jak siedziala w foteliku i dlatego lepsze są na rzepy bo można mocniej zapiąć.
              Dlaczego?Amelka już dziś w nich miała debiut do sklepu i spowrotem i nie spadają , nawet jak siedziała.
              Last edited by ColorWomen; 10-11-2009, 20:48.
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                no to jak u Was Tree i Majek jest mniej więcej tyle samo stopni co u mnie, to my chyba zimnolubne jesteśmy bo naprawdę jest sporo osób, które mówią, że u nas jest zimno i już nawet zaczęłam wątpić w moje racje co do ubioru Joasi ale widzę, że jednak wszystko jest ze mną ok haha.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Pinki te butki to ecco


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Hej laskiChetnie bym z wami posiedziala ale ide lepic rogale na jutro...dzis caly dzien gdzies biegalam,kupilam tez w koncu Poldkowi buty na zime,rozm.24 ale troche duze mi sie wydaja...cena szokujaca 82 euro,uparlam sie ze maja byc z podwojnej skory i koniecznie szyte no to mam...
                    wizyta u gina zaliczona,dowiedzialam sie ze moja cysta w piersi jest juz ledwie wyczuwalna,ale za to mam nowa,na jajniku tym razem myse ze to zmiana tabsow na mnie tak podzialala ...
                    Mam pytanie do kobitek ktore piekly rogale z naszego forumowego watku kulinarnego:ciasto ma wyrastac w lodowce ? Tak jest w przepisie ale ja zawsze stawialam drozdzowe do cieplego zeby wyroslo

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej dziewczyny.u nas w domu jest 19 gora 20 stopni i moje dziecie tylko w body na dlugi rekaw(lub bliuzeczka) i spodenki.
                      shannon

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        buty na zime tez musze tosi kupic.upatrzylam z clarks piekne kozaczki cena tez piekna bo 50e.chyba je kupie.
                        shannon

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Czesc shannon
                          U was tez takie ceny zwariowane?Albo kupisz cos taniego fatalnej jakosci albo od razu wskakujesz od 50 wzwyz...o butach dla siebie nie wspomne juz nawet ...

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hej DOTKA dawno cie nie czytalamza dobre buty trzeba dobrze zaplacic ale sa takie porzadne ze warto.ja czekam na grudniowe przeceny bo upatrzylam sobie kozaki ktore teraz kosztuja 150to ja wole za pol ceny je kupic
                            shannon

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Ja ostatnio polasilam sie na tanie i kupilam dla malego na jesien,po dwoch tygodniach sie rozkleily i mimo ze byly skrzane nozka byla spocona...wole juz nie eksperymetowac bo to sie mniej oplaca,szybciej trzeba kupowac kolejna pare...
                              ok,spadam do mojego ciasta

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Dobry wieczór,
                                po trzech latach w końcu w czwartek usunę tą moją nieszczęsną nadżerkę,uwierzcie,że ide ją zrobic do ginekologa już dwa lata i dojśc nie umiem.Wreszcie sie zmobilizowałam i poszłam do gina.Mam pytanie do tych które miały wypalaną nadżerkę:czy to boli i jak długo po zabiegu trzeba miec celibat z mężem?



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X