Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wakacje w Chorwacji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wakacje w Chorwacji

    ja wszystkim polecam Chorwację na wypoczynek z dziećmi,mozna za niewielkie pieniadze w porównaniu z polskim wybrzezem wypocząc nad goracym Adriatykiem ,dzieci kąpia sie do upadlego w krysztalowo czystej wodzie a na plazach jest spokojnie i niema tłumów,ludzie fantastyczni.My zawsze jeżdzimy do prywatnych kwater gdzie za 2000 mamy mieszkanie 2 pokoje z kuchnią ,mozemy sobie gotować jak chcemy lub kupowac w knajpkach. polecam wyspę KRK oraz Pag
  •    
       

    #2
    Odp: wakacje w Chorwacji

    My tez rozważamy chorwacje, tylko chcemy jechac do Omisu. W sumie to jesem w ciazy teraz, no ale pierwszy najgorszy trymestr mam już za soba. Drugie dziecko ma juz prawie dwa lata, wiec mysle ze jakos damy rade Mozesz napisac jak sie na taka podróż z dzieckiem przygotować? O czym pamietac? Co mozna jesc, a czego lepiej nie?


    Skomentuj


      #3
      Odp: wakacje w Chorwacji

      My od dwóch lat jeździmy na wakacje do Chorwacji. Zawsze jeździmy samochodem, co daje większą swobodę na miejscu. Apartament rezerwujemy przez internet na serwisach typu wakacyjnywynajem czy vacansoleil i jeszcze ani razu nie "wtopilismy". W tym roku też się wybieramy i właśnie znalazłam fajną na oko ofertę- http://www.wakacyjnywynajem.pl/nocle...ela/szczegoly- mają plac zabaw i basen, czyli dzieciaki będą miały co robić w "wolnych chwilach" ;-) Do tej pory nie zdarzyło się tak, żeby wakacje się nam nie udały. Wolimy sami sobie zplanować sobie wycieczki, odwiedzic miejsca, ktore nam się wydają ciekawe, niż żeby ktoś inny za nas o wszystkim decydował. A podróż przeważnie dzielimy na dwie części- po drodze spimy w Czechach, przy samej granicy z Austrią- nie jest to bardzo męczące dla dzieci i rodzic jest w stanie wytrzymać ;-)

      Skomentuj


        #4
        Odp: wakacje w Chorwacji

        Ja byłam w Omnisu w tym roku, fajne miasteczko choć jak na Chorwację była tm zimna woda (strasznie tam wiało) i wszędzie te parkomaty.
        Po za tym jest sporo atrakcji, spływ i skay sefring miasteczko pięknie położone.

        Skomentuj


          #5
          Odp: wakacje w Chorwacji

          Oooo tak! Chorwacja jest swietnym miejscem nam co roku udaje sie tam wyrwac przynajmniej na 2tyg! Swietna pogoda, ludzie, ciekawe miejsca!

          Skomentuj

                 
          Working...
          X