Wróć   Forum Mamotoja.pl > Co w trawie piszczy?
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Co w trawie piszczy? Nowe kryteria w przyznawaniu 500+? A może news o szczepionkach i nieporządanych odczynach poszczepiennych? Co was porusza, bulwersuje, zachwyca? Zapraszamy do wymiany opinii!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-01-2018, 11:00
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Domyślnie Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

Ja bym się w tej sprawie nie zdawał na ślepy los. Przecież w zależności od tego, w jakim środowisku będzie przebywało Wasze dziecko, wpłynie to na jego umiejętności i stosunek do świata. Właśnie dlatego uważam, że takie szkoły jak Academy International będą najlepszym rozwiązaniem dla malucha. W http://pl.academyinternational.pl/szkola-karolkowa-49/ sami dowiecie się wiecej na temat tych miejsc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2018, 09:04
begirl begirl jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
begirl.polki.pl

Mój syn chodził do przedszkola prywatnego głównie ze względu na to, że oferta edukacyjna była dużo bardziej atrakcyjna niż w placówce publicznej, Staramy się inwestować w jego rozwój już od najmłodszych lat bo wiem, że zaprocentuje to w przyszłości. Teraz synek kontunuje naukę w prywatnej szkole Te Vizja na Ochocie ( mają przedszkole na Wawrze ). W moich oczach to taka szkoła marzeń - świetni nauczyciele, bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i dużo ciekawych zajęć pozalekcyjnych ( wszystko w ramach czesnego ).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2018, 11:15
kornela1989 kornela1989 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Jeśli o mnie chodzi, to przedszkole dla mojego szkraba wybrałam wraz z całą rodziną. W naszym mieście jest 5 placówek i jedna prywatna. Cało-rodzinnie utworzyliśmy listę pytań, na jakie chcemy znać odpowiedzi i każdy poszedł do innego przedszkola. Po zebraniu informacji, wyłoniliśmy 3 miejsca, do których przeszliśmy się z malcem jeszcze raz. I wtedy dokonaliśmy wyboru, przy czym jedna placówka sama, że tak powiem, odpadła, kiedy okazało się, że panuje tam wszawica. A jako, że dla Marcinka najważniejsze były zajęcia plastyczne w przedszkolu, wybór mieliśmy ułatwiony. Na razie maluch chodzi tam od 4 miesięcy i jest szczęśliwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2018, 14:59
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Ja przed wyborem przedszkola dużo dowiadywałam się od znajomych które mają lub miały dzieci w którymś z przedszkoli. No i wybór padł na http://przedszkolealbercik.com.pl/ u nas w Łodzi, maluch faktycznie jest z niego zadowolony. A i ja cieszę się z wyboru, cena mi odpowiada i nauczycielki dobrze zajmują się maluchem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania