Wróć   Forum Mamotoja.pl > Przepisy kulinarne > Przepisy kulinarne
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Przepisy kulinarne Sprawdzone potrawy i sposoby ich wykonania

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-02-2018, 08:57
Maciekjakobs Maciekjakobs jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Maciekjakobs.polki.pl

Domyślnie Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

To może wypowie się facet ja lubie kuchnie tradycyjna, ale lubie tez eksperymentowac i jadac na miescie w roznych, ciekawych miejscach. Lubie odkrywac nowe smaki, ale lubie tez czasem przejsc sie na typowego schabowego z pyrami
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2018, 09:09
frankieefran frankieefran jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
frankieefran.polki.pl

Mój to także wcale nie jest wybredny jeżeli chodzi o moją kuchnie. Czasami robię jakieś fajne obiady, ale często robię takie rzeczy jednogarnkowe jak bigos czy fasolka po bretońsku. To w sumie smakuje mu najlepiej. Ale też nie ukrywam, że potrafie takie rzeczy zrobić dobrze i bardzo dobrze przyprawić. Bardzo dużo używam liścia laurowego, polecam wam również. Zobaczcie sobie propozycje z Knorra czyli liść laurowy z Turcji. Kupując takie przyprawy możecie liczyć na dobrą ich jakość
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-02-2018, 15:24
szolck szolck jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
szolck.polki.pl

Moj uwielbia sushi.. a ze ja z szykowaniem tego mialam sporo pod górek to wyslal mnie na warsztaty tutaj http://cookup.pl/ bym sie nauczyla.. Powiem szczerze ze teraz ja tez lubie sushi i posmakowaly mi owoce morza
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2018, 10:31
milkona milkona jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
milkona.polki.pl

mięcho i żeby było pikantnie ostatnio robiłam to chili https://www.przepisy.pl/przepis/chil...li%20z%20indii bardzo posmakowało facetowi, dobre chili knorra dodało mocy temu daniu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2018, 13:19
frankieefran frankieefran jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
frankieefran.polki.pl

Mój facet jest bardzo prosty w obsłudze. Mógłby jeść codziennie pizze. Najlepsze jest to że się staram, przygotowuje różne, trudne dania, a on i tak tylko chciałby jeść pizze Co prawda wychodzi mi bardzo dobra, mam już swój tajemny przepis na puszyste ciasto no ale ile można. Do sosu dodaje masę oregano z Turcji, genialnie pachnie i to moze tez to jest sekretem tej pizzy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-03-2018, 19:10
julita755 julita755 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Chyba nie będę oryginalna, jeśli powiem, że mojemu mężowi najbardziej smakuje jedzenie zamawiane na dowóz? Ostatnimi czasy często korzystamy z oferty http://katowice.pizzerianocna.pl/ - mają przepyszne pizze i sałatki! Ceny mają niewysokie, a dodatkowo dowożą na terenie całego miasta! Nawet mi smakuje ich jedzenie, mimo że jestem bardzo wybredna!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania