Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-01-2018, 17:24
karolina1918 karolina1918 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina1918.polki.pl

Domyślnie Odp: Praca zdalna w domu - od czego zacząć?

Na pewno musisz się zdecydować co chcesz robić. Pełno jest ogłoszeń o zarabianiu milionów w internecie. Jedni w to wierzą inni nie, ale jeśli chcesz zacząć to możesz spróbować. A jeśli chodzi o "normalną" pracę, tylko w formie zdalnej, to kwestia dogadania z pracodawcą i tego, czy jesteś na to gotowa, bo tak jak wcześniej dziewczyny pisały - wymaga to dużej samodyscypliny, aby nie ulegać pokusom facebooka i innym..
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2018, 11:41
hankaanka hankaanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hankaanka.polki.pl

Z pracą zdalną jest problem o tyle, że czasami można trafić na fikcyjne firmy, które ostatecznie nie zapłacą Wtedy jest problem, ja tak mam już dwóch dłużników, ale na szczęście pomagam sobie współpracą z jedna firmą: https://vindicat.pl/baza-wiedzy/jak-...ow-windykacji/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2018, 22:07
terat83 terat83 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
terat83.polki.pl

Najpierw poszukaj ciekawej pracy na etacie - http://www.expressilustrowany.pl/art...udia,12811010/, a potem po godzinach pracuj zdalnie JEst to znacznie bezpieczniejsze niż szukanie od razu pracy zdalnej i rzucanie sie na głęboką wodę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2018, 13:01
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Dziewczyny polecam nie wierzyć w te wszystkie oferty składania długopisów. Poczytajcie sobie ile osób się na to nabrało.

Nie liczcie z kolei na to,że wiele zarobicie wypełniając ankiety w sieci czy klikając w reklamy.Dużo sie naklikacie, zmarnujecie wiele czasu ale wieel na tym na pewno nie zarobicie.

Jeśli macie kolezanki to proponowalabym wypełnić wniosek o przyjęcie do klubu oriflame - dzięki temu możecie kupować kosmetyki taniej dla siebie, ale również je sprzedawać. Nie ma określonych obowiązkowych kwot sprzedaży w miesiącu. Jeśli jednego miesiąca sprzedacie dużo, a drugiego nic to nic się nie stanie

Swoją drogą kosmetyki bardzo fajne i mają wzięcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-03-2018, 10:21
kgrymas kgrymas jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kgrymas.polki.pl

Cytat:
Napisał Martunia35 Zobacz post
Mam teraz dwójkę małych dzieci i chciałabym zacząć pracować zdalnie z domu. Od czego powinnam zacząć?
To zalezy co chcesz/ lubisz/ potrafisz robić? Jeśli masz lekkie pióro to mozesz pisać teksty i artykuły do portali internetowych. Jeśli masz zyłkę hazardzisty to sporo zarobisz na giełdzie ale niestety bez umiejętności nie pchałabym się w tym kierunku. Najbezpieczniejsze dla zółtodziobów (sama nim jestem!) są programy partnerskie jak https://mylead.pl .Sporo ich jest do wyboru, a zysk dostajesz z tzw prowizji
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-03-2018, 19:24
julita755 julita755 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Na pewno zacząć powinnaś od założenia swojej firmy i wybrania narzędzi, przy pomocy których będziesz mogła poprowadzić jej księgowość (nie ma sensu zatrudniać profesjonalnego biura rachunkowego). Na rynku ich nie brak. Można je znaleźć między innymi w ofercie http://wfirma.pl/ (istnieje możliwość ich bezpłatnego wypróbowania).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2018, 22:32
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Wszystko zależy od tego, na jakim etapie jesteście aktualnie. Skoro już istniejecie w internecie, chociażby na własnym blogu czy na swoim kanale youtube, to w prosty sposób możecie stworzyć sobie dodatkowe źródło dochodu. Słyszałem wiele dobrego o sieci https://mylead.pl/ w których znajdziecie wiele wartościowych programów partnerskich, spośród których możecie wybrać te, które najbardziej pasują tematycznie do profili Waszej strony
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2018, 23:10
anisiale anisiale jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anisiale.polki.pl

Myślę, że trzeba się zapoznac z takimi podstawami: https://6krokow.pl/umowa-o-prace-na-...-okres-probny/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania