Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

5-letni kulturysta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: 5-letni kulturysta

    może to i wrodzone predyspozycje ale rodzice robią z tego chłopaka maszynkę do zarabiania - bo nie chce mi się wierzyć, że dziecko samo z siebie zaczyna ćwiczyć godzinami aby w wieku 5 lat mieć takie umiejętności

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: 5-letni kulturysta

      Przerażające! To już przesada w drugą stronę! A ja sama do jakichkolwiek ćwiczeń zmobilizować się nie mogę!

      Skomentuj


        #18
        Odp: 5-letni kulturysta

        To prawda, przerażające! A ja znów po lecie muszę zabrać się za ćwiczenia. Myśliscie, że zakup takich spodni pomoże, czy szkoda kasy i wystarczy ćwiczyć w normalnym dresie?

        Skomentuj


          #19
          Odp: 5-letni kulturysta

          To jakieś chore ! Jak można spełniać własne marzenia przez dziecko...bo wydaje mi się że to rodzice zdecydowali spełnić swoje marzenia i dlatego kierują dziecko w tę stronę..choć za pewne gdyby nie chcial siłą by go nie zmusili

          Skomentuj


            #20
            Odp: 5-letni kulturysta

            To już jest przesada i chore. Na pewno nie jest do dla dziecka dobre. Jak zawsze jestem fanką zarażania dzieci sportem od małego tak żeby złapały bakcyla na zdrowy tryb życia tak to to ze zdrowiem nie ma nic wspólnego. Za parę-paręnaście lat to dziecko będzie niestety kaleką Przykre to trochę jest jak się na to patrzy.
            Życie mija szybko. Jeśli czasem się nie zatrzymasz, żeby się nim ponapawać, łatwo je przegapić

            Skomentuj


              #21
              Odp: 5-letni kulturysta

              No tez mi się wydaje, że to już jednak lekka przesada. Najgorsze jest to, że to dziecko nie jest świadome tego co jego ojciec z nim robi. Będzie musiało znosić skutki teg w przyszłości. Szkoda, że tacy ludzie zostają rodzicami...
              Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią impregnacja

              Skomentuj


                #22
                Odp: 5-letni kulturysta

                Przesada, przesada i jeszcze raz przesada. Nie wiem, jak można aż tak niszczyć dziecku dzieciństwo, które głównie polega na treningach. Niestety w większości to po prostu niespełnione ambicje rodziców.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: 5-letni kulturysta

                  Rodzice czasem przesadzają, zabierają dziecku całe dzieciństwo nie myśląc o tym że może dziecko potrzebuje urozmaicenia i otwarcia różnych drug

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X